حمل بار و باربری تهران به زنجان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به زنجان

حمل بار و باربری تهران به زنجان

حمل و نقل زمینی بار در دو نقطه تهران-زنجان بسیار در تکاپو است. اسباب کشی و انتقال بارهای خانگی،صنعتی و کشاورزی از جمله بارهای مورد انتقال است. اگر به دنبال ارسال بار به زنجان هستید و تا به الآن سابقه سپردن امور باربری به یک شرکت را نداشته‌اید، بدون شک در انتخاب شرکت اتوبار و باربری مناسب مردد می‌باشید. قیمت باربری و اطمینان به کارکنان و تجهیزات شرکت باربری موضوعی است که صاحبار بار از آن نگرانند. اگر به دلیل اسباب کشی یا ارسال بار به زنجان همچنان شرکت مناسب خود را انتخاب نکرده‌اید، شرکت باربری تهران به زنجان سپند بار خدماتی متمایز را به شما خوبان ارائه می‌کند.

بیش از یک دهه سابقه امور باربری، تعرفه باربری مناسب و بورد تخصصی اسباب کشی سپند بار، یکی از ده‌ها دلیل انتخاب ما است. در ادامه با خدمات باربری تهران به زنجان آشنا خواهید شد.

خدمات تخصصی باربری تهران به زنجان

 • انجام خدمات باربری به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل
 • حمل و نقل انواع بار از تهران به زنجان با کامیون‌های برگشتی از زنجان به تهران که پس از ارسال کالا به مقصد، تحویل کالا از زنجان و ارسال آن به تهران را ممکن می‌سازد.
 • اسباب کشی تخصصی تهران-زنجان
 • مشاوره شبانه روزی جهت پاسخگویی به سوالات مرتبط با فرآیند باربری
 • استفاده از انواع ماشین‌های باربری که حمل هرگونه بار را ممکن می‌سازد.
 • ارائه بیمه نامه باربری به صورت رایگان جهت ضمانت امنیت حمل و نقل از مبدأ به مقصد
 • جابجایی انواع اثاثیه منزل در هر شرایطی
 • انجام خدمات بسته بندی حرفه‌ای با تیمی آموزش دیده
 • فروش تجهیزات پیشرفته بسته بندی مخصوص اسباب کشی و حمل و نقل کالا
 • ارائه خدمات بعد از اسباب کشی از جمله حمل وسایل به مقصد به جهت چیدمان اثاثیه خانه
 • نصب لوازم خانگی برقی و الکترونیکی در مقصد

هدف باربری تهران به زنجان سپند بار رضایت همه جانبه مشتری است. انتظار مشتری تعرفه‌های مناسب، کارکنانی کارکشته و تجهیزاتی مدرن است. خوشبختانه با فراهم اوردن این امکانات توانستیم رضایت ۹۹درصدی مشتریان عزیزمان را کسب کنیم.

حمل بار تهران به زنجان

تخفیف حمل بار

تعرفه باربری تهران به زنجان به طور کامل زیر نظر اتحادیه باربری است و این نرخ‌ها توسط این اتحادیه تأیید می‌گردد. تعرفه بسته بندی، کارگر اسباب کشی، کرایه کامیون و نیسان بار و سایر خدمات باربری توسط اتحادیه نظارت می‌شود. از طرفی در شرایط اقتصادی کنونی، مجموعه سپند بار در تلاش است این تعرفه را تا حدی پایین بیاورد و در مواقعی که هزینه حمل بار متغیر می‌شود کمترین تعرفه ممکن را در نظر بگیرد. به همین دلیل با جرئت می‌توانیم بگوییم که نرخ حمل بار در شرکت سپند بار بسیار مناسب است. خوشبختانه مشتریان عزیز با دریافت خدماتی با کیفیت در عین تعرفه‌های مناسب رضایت داشته‌اند که این رضایت روشنی بخش راه هرچه بهتر شدنمان است.

شرکت حمل بار و باربری سپند بار پیشنهادهای جذابی برای مشتریان عزیز خود دارد. در دوره‌های زمانی از سال تعرفه‌های باربری به پایین ترین حد خود می‌رسند و مشتریان گرامی می‌توانند از این پبشنهادات شگفت انگیز استفاه کنند. برای مثال اگر قصد حمل بار از تهران به زنجان را داشته باشید قادر خواهید بود با پرداخت کمترین تعرفه ممکن خدماتی رؤیایی را تجربه کنید. به شما اطمینان می‌دهیم که با ارائه تخفیفات جذاب، کیفیت انجام امور و ارائه تجهیزات اندکی افت نمی‌کند. چرا که سلامت بار و اجرای صحیح پروسه باربری وظیفه ما است.

عوامل متعددی بر تعیین هزینه باربری تهران به زنجان مؤثر هستند.

با اعلام شرایط خود به مشاورین سپند بار تعرفه دقیق باربری را استعلام بگیرید.

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ 

ارائه بیمه باربری به صورت رایگان در باربری تهران به زنجان

یکی از صدها مزیت انتخاب سپند بار به عنوان خدمت رسان شما، بهره از بیمه باربری رایگان است. اگر تمایل دارید تا تمام اثاثیه شما تا سقف ۱۰میلیون تومان بیمه شوند نیازی نیست حتی اندک مبلغی را پرداخت نمایید. کافی  است سرویس باربری تهران به زنجان را رزرو نمایید؛ بیمه باربری برای شما توسط پرسنل شبانه روزی ثبت می‌گردد.

شاید این سوال در ذهن شما پدیدار شود که چرا به بیمه باربری نیاز است؟ مگر در حین حمل  نقل کالا و بار اتفاق بدی پیش می‌آید؟

در هر کسب و کاری بیمه یک پشتوانه است. در امور حمل و نقل کالا نیز این اصل وجود دارد. شرکت اتوبار و باربری سپند بار در تهران به شهرستان خدماتی نوین و باکیفیت ارائه می‌دهد. مشاورین، پرسنل، کارگران بسته بندی و حمل کالا، رانندگان و تجهیزات بسته بندی و ناوگان، همگی به بهترین شکل تدارک دیده‌شده اند. با در نظر گرفتن تمامی این عوامل خطرات باربری نزدیک به صفر کاهش می‌یابد. اما تکلیف یکسری حوادث غیرقابل پیش‌بینی چیست؟ حادثه خبر نمی‌کند.

چه بهتر که کالایی که از شهری به شهر دیگر منتقل می‌شود تا سقف خاصی بیمه شود. به پشتوانه بیمه، آسودگی خاطر مشتری گرامی نیز تضمین شده‌است.

امکان افزایش سقف بیمه باربری وجود دارد؟

بله. اگر تمایل دارید می‌توانید در هنگام رزرو سرویس این درخواست را مطرح بفرمایید.

بیمه باربری رایگان در عین اراسه تعرفه های باربری ارزان؛ فقط با سپند بار

باربری شهرک مخابرات برای ساکنین شهرک مخابرات و باربری سوهانک برای ساکنین محدوده سوهانک زیر نظر شرکت سپند بار ، خدمات کاملی را ارائه می‌دهد.

اتوبار تهران زنجان

کارگران شرکت حمل بار و باربری تهران به زنجان

کارگران باربری سپند بار افرادی تنها با قابلیت نیروی بدنی بالا نیستند. آن‌ها برای انجام خدماتی تکنیکی آموزش دیده‌اند. کارگران باربری تهران به زنجان سپند بار بسیار با اخلاق، متخصص در حمل اصولی بار و دارای توان بدنی بالایی هستند.

حمل بار با کامیون به زنجان

ویژگی ماشین باربری سنگین

بهتر است قبل از بررسی ماشین باربری سنگین سپند بار، به معرفی انواع ماشین حمل و نقل کالا که در مجموعه ما آماده ارائه خدمات هستند بپردازیم.

انواع ماشین باربری سپند بار:

 1. کامیون
 2. کامیونت
 3. خاور
 4. نیسان بار
 5. وانت بار

این ماشین‌های باربری در انواع بدون سقف، مسقف موجود هستند. همچنین برای محافظت هرچه بیشتر کالا قسمت بارگیر خودرو موکت کاری شده تا هیچ عیبی در کار نباشد.

چانچه قصد انتقال بار سنگین همانند بارهای صنعتی را دارید و یا اثاثیه خانه شما بسیار زیاد و در عین حال سنگین است، بهترین و مقاوم‌ترین ماشین‌های باربری برای شما رزرو می‌گردد.  این ماشین‌ها با عنوان کامیون جفت شناخته می‌شوند که به دلیل مقاومت بالا قابلیت حمل و نقل بار تا ۱۵ تن را دارند. سیستم فنربندی ماشین‌های حمل بار بسیار قوی است و این ویژگی متمایز خود را در دست اندازهای جاده و خیابان‌ها نشان می‌دهد.

اگر قصد اسباب کشی و یا حمل بار از تهران به زنجان را دارید، به صورت آنلاین و یا تلفنی سرویس باربری تهران به زنجان را رزرو نمایید تا خدماتی نوین را شاهد باشید.

اسباب کشی تهران به زنجان

لوازم پیشرفته بسته بندی

یکی از رمزهای اسباب کشی ایمن، نوع بسته بندی اثاثیه است. شرکت حمل بار و باربری سپند بار تیمی کاردان و متخصص برای هرچه بهتر شدن مراحل اسباب کشی تدارک دیده‌است. این تیم دوره‌های ویژه بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی را آموزش دیده‌اند. با رزرو سرویس باربری و ارسال تیم بسته بندی به منزل و محل کار شما، تکنیک‌های بسته بندی مدرنی را شاهد خواهید بود.

در مقوله بسته بندی علاوه بر نحوه بسته بندی وسایل منزل، تجهیزات بسته بندی نیز بسیار مهم است. اگر لوازم و تجهیزات بسته بندی اثاثیه، مدرن و پیشرفته باشند و به طریقه درستی بکارگیری شوند، کالای مورد انتقال تا درصد زیادی در برابر ضربه و تغییرات بیرونی عایق می‌شود.

تجهیزات بسته بندی مختص اسباب کشی در باربری تهران به زنجان:

 • وکیوم بگ
 • فوم و ضربه گیر
 • سلفون
 • بقچه زیپ دار
 • کارتن اسباب کشی ۳ و ۵ لایه
 • چسب پهن
 • طناب بسته بندی

فروشگاه بسته بندی

اگر شرکت باربری تهران به زنجان را به جهت اسباب کشی از تهران به زنجان انتخاب نموده‌اید و به دلیل تخصص و آگاهی کافی تمایل دارید تا بسته بندی اثاثیه را خودتان انجام دهید، می‌توانید لوازم پیشرفته بسته بندی را با اطمینان خاطر از فروشگاه بسته بندی سپند بار خریداری بفرمایید. اگر به این فروشگاه سر بزنید ممکن است به صورت دوره ای شاهد تخفیفات ویژه نیز باشید.

نحوه بسته بندی کامپیوتر

نحوه بسته بندی کامپیوتر

کامیپیوتر و لوازم جانبی آن بسیار به ارتعاشات حساس است. پس نهایت توجه را در بسته بندی این دستگاه با ارزش به خرج دهید.

 1. متعلقات و اتصالات کامپیوتر را از آن جدا کنید. کیبورد، اسپیکر، موس از این قبیل وسایل هستند.
 2. هر کدام از متعلقات را به درستی توسط ضربه گیر یا بابل رپ کاور کنید و در یک کاور قرار دهید.
 3. می‌توانید از یک کیف با بدنه نرم و مقاوم برای قرار دادن اتصالات کامپیوتر استفاده نمایید.
 4. حواستان باشد که سیم و کابل‌ها  درست پیچانده شده‌اند.
 5. ترجیحاً برای بسته بندی کیس و مانیتور از جعبه اصلی آن استفاده کنید.
 6. در صورتی که جعبه اصلی کامپیوتر را ندارید کیس را با یونولیت بسته بندی نمایید.
 7. کیس و مانیتور را حداقل تا ۵سانت با ضربه گیر یا بابل رپ کاور کنید.
 8. این تجهیزات را در کارتن ۵ لایه قرار دهید.
 9. فضای باقی مانده را با روزنامه باطله با تکه‌های بابل رپ بپوشانید.
 10. از ثابت بودن کامپیوتر اطمینان حاصل نمایید.
 11. کامپیوتر باید به صورت عمودی حمل شود.
باربری منظریه  خدمات حمل بار و اسباب کشی را برای ساکنین منظریه، به بهترین نحو به انجام می‌رساند. 
چنانچه قصد استفاده از خدمات باربری در حکیمیه را دارید باربری حکیمیه سپند بار آماده ارائه خدمات یک تا صد حمل بار و اسباب کشی است.
 

پشتیبانی شبانه روزی باربری تهران زنجان

اگر قصد رزرو سرویس باربری تهران به زنجان را دارید اما در رابطه با انتخاب شرکت مورد نظر مردد هستید، با پشتیبانی شبانه روزی ما تماس حاصل بفرمایید. شرکت باربری و حمل بار سپند بار افرادی دلسوز با تخصص بالا را به عنوان پاسخگوی همیشگی مشتریان عزیز خود در نظر گرفته است. همچنین شما خوبان می‌توانید به صورت تلفنی و یا اینترنتی سرویس باربری مورد نظر را رزرو نمایید.

 

جهت اخذ مشاوره و رزرو سرویس باربری با شماره های زیر در تماس باشید.

 ۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ – ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴  – ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ – ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

هزینه های باربری در محدوده ستارخان به چه صورتی است؟

سپند بار خدمات ممتازی را برای باربری و اسباب کشی منزل ارائه می‌دهد. هزینه باربری به عوامل مختلفی وابسته است. برای جابجایی اثاثیه منزل و دریافت هزینه ها با شما تلفن ۴۴۴۴۰۴۲۶ تماس حاصل فرمایید.

در روزهای تعطیل نیز سرویس دهی انجام می‌شود؟

سپند بار در تمامی ایام سال جهت رفاه حال شما عزیزان به صورت 24 ساعته و همه روزه خدمات ارائه می‌دهد.

برای رزرو سرویس باربری و تعیین روز حرکت و جا بجایی از چه طریقی اقدام کنیم؟

برای رزرو سرویس و تعیین روز حمل بار می‌توانید به دو صورت آنلاین و تلفنی اقدام نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس