حمل بار و باربری تهران به سنندج

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به سنندج

حمل بار و باربری تهران به سنندج

مقصد شما در محدوده تهران یا شهرستان باشد تفاوتی ندارد، سند بار آماده است بار و اثاثیه شما را با بیمه رایگان و صحیح و سالم به مقصد مورد نظرتان برساند. تهران به کردستان مسیری طولانی و پر چالش است. انتخاب یک شرکت مطمئن و مجرب در این زمینه بسیار مهم می‌باشد. چرا که سلامت کالا اولویت مشتری است و در صورت عدم انتخاب شرکت باربری مناسب ایمنی اثاثیه نقص می‌گردد. شرکت حمل بار و باربری تهران به سنندج آماده است بهترین و متمایزترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه نماید. به طوری که تجربه اسباب کشی و حمل بار به تجربه ای شیرین برای شما خوبان مبدل گردد.

خدمات تخصصی شرکت سپند بار

چرا سپند بار انتخاب شما باشد؟ مزیت شرکت حمل بار و باربری تهران به سنندج سپند بار چیست که شایستگی انتخاب را دارد؟

همواره آرمان مجموعه سپند بار رضایت همه جانبه مشتری بوده است. از این رو سعی بر آن شده بهترین و متمایز ترین خدمات را ارائه دهیم.

چرا شرکت سپند بار

 • دارای برد تخصصی در زمینه باربری
 • مشاوره ۲۴ ساعته
 • سرویس دهی ۲۴ ساعته
 • مقرون‌به‌صرفه ترین هزینه‌های جابجایی
 • انجام خدمات حمل بار
 • اسباب کشی اصولی
 • انجام امور حمل بار و باربری با ماشین‌های باربری استاندارد
 • حمل اثاثیه سنگین
 • رانندگان و کارگران مجرب و پرتوان
 • بسته‌بندی اثاثیه با متدهای روز دنیا
 • تجهیزات بسته‌بندی مدرن
 • چیدمان اثاثیه در مقصد
 • انجام امور فنی نصب اثاثیه
 • ارائه بیمه‌نامه رایگان

با بیمه نامه خیالتان آسوده باشد

کادر شرکت حمل بار و باربری تهران به سنندج همواره در تلاش هستند امور را بدون عیب و نقص پیش ببرند. از برنامه‌ریزی اولیه گرفته تا فرآیند حمل بار با ماشین باربری. اما مسیر تهران به سنندج در حدود ۵۰۰کیلومتر است! و نگرانی صاحبان لوازم از بابت نقل و انتقال بار کاملاً طبیعی است. با توجه به مسیر، احتمال پیشامد حوادث غیر قابل پیش‌بینی وجود دارد. از این رو شرکت سپند بار برای بارهای به مقصد شهرستان  بیمه‌نامه رایگان  در نظر گرفته است تا امور بدون کم و کاستی پیش روند.

سقف بیمه باربری به صورت  رایگان چقدر است؟

۱۰ میلیون تومان

امکان افزایش سقف بیمه بار وجود دارد ؟

در صورت رضایت مشتری بله

حمل بار و باربری به سنندج
حمل بار و باربری به سنندج

کارکنان دلسوز و متخصص مجموعه  حمل و نقل سپند بار

کارکنان شرکت باربری تهران به سنندچ  آموزش دیده‌اند تا امور باربری و حمل بار را بر محور مشتری مداری پیش ببرند.

کارگران حمل بار و بسته‌بندی دوره‌های تخصصی را گذرانده و به صورت عملی کار کرده‌‌اند تا یک تا صد جابجایی اثاثیه به صورت اصولی پیش برده شود. به طوری که در طی بسته‌بندی وسایل و جابجایی آ‌ن‌ها آسیبی به وسایل وارد نگردد، بارها به صورت تخصصی در ماشین باربری بارگیری شوند و در مقصد مبتنی بر تکنینک های تخلیه بار در محل تخلیه شوند.

رانندگان ماشین‌های باربری بسیار با تجربه و ماهر هستند. از آنجایی که در مسیرهای طولانی یکی از شروط باربری ایمن، استفاده از رانندگان خبره است، سپند بار بسیار به این نکته توجه کرده و خبره‌ترین رانندگان را در مجموعه در نظر گرفته است. این رانندگان مسلط به مسیرهای اصلی و به اخلاقیات و قوانین رانندگی پایبند هستند.

حمل بار و باربری مطمئن در محدوده تهران و از تهران به شهرستان با سپند بار ؛

شماره تماس :‌ ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱
باربری به سنندج
باربری به سنندج

حمل بار ایمن با سپند بار

شرکت سپند بار متخصص در امور اسباب کشی و باربری با یک دهه تجربه آماده ارائه انواع خدمات در این زمینه است. در صورتی که قصد حمل بار سبک و سنگین از مقصد تهران به هر نقطه‌ی دیگری از ایران را دارید، سپند بار انتخابی بجا است. این شرکت با داشتن ده‌ها ماشین باربری بزرگ و کوچک و دارای سقف و البته رانندگان خبره، آماده انجام خدمات حمل بار به صورت تخصصی است. بار شما جهیزیه باشد یا آهن‌آلات، پلاستیک باشد یا چوبی و … سپند بار آماده خدمت رسانی به شما خوبان است.

 

شرکت حمل بار و باربری تهران به سنندج؛ متخصص در امور بسته بندی اثاثیهبا تجهیزاتروز دنیا 

حمل بار به سنندج

باربری ارزان و بصرفه از تهران به سنندج

بسیاری از افراد نگران هزینه‌های باربری و حمل بار هستند. شرکت باربری تهران به سنندج همواره در تلاش بوده است با توجه به کیفیت خدمات ارائه شده به‌صرفه‌ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه نماید. حمل بار و باربری تهران به سنندچ قیمت مشخصی ندارد و عوامل مختلفی در نعیین هزینه باربری دخیل هستند.

عومل مؤثر بر قیمت جابجایی وسایل به مقصد شهرستان:

 1. میزان و حجم بار
 2. تعداد خودروهای مورد نیاز برای حمل اثاثیه
 3. نوع ماشین باربری استفاده شده
 4. مسافت طی شده
 5. شرایط مبدأ و مقصد (طبقه، وجود آسانسور، موقیعت مکانی)
 6. و …

مشاوره ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما در زمینه اتوبار و باربری

 

تخفیف در هزینه‌های حمل بار و باربری

تخفیف در هر کسب و کاری مورد توجه مشتریان است. اتوبار و باربری نیز از این مورد مستثنی نیست، علی الخصوص باربری تهران به سنندج که مسافت بالایی دارد. از این رو شرکت سپند بار در راستای رضایت مشتریان گرامی، در یک سری بازه‌های زمانی و فصلی تخفیفاتی را برای بارهای تهران به مقصد شهرستان ارائه می‌دهد.

 

سپند بار متخصص در امور مربوط به باربری؛ باربری تهران به شمال، باربری تهران به مازندران، باربری تهران به لنگرود

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

حمل بار با کامیون و خاور

شرکت حمل بار و باربری تهران به سنندج با داشتن ده‌ها ماشین باربری، مناسب‌ترین ماشین را برای شما در نظر خواهند گرفت. چنانچه حجم اثاثیه شما زیاد است و مسافت زیادی در پیش رو باشد، ماشین‌های خاور با استاندارد بالا برای حمل اثاثیه و بار در نظر گرفته خواهد شد. این ماشین‌ها به طور معمول دارای سقف هستند و کف آن‌ها موکت کاری شده‌است. در این صورت بدون آسیب به اثاثیه شما،  حمل و نقل در نهایت آرامش انجام خواهد شد.

حمل بار در مسافت‌های بالا بدون دغدغه با انتخاب  سپند بار 

اتوبار تهران به سنندج
اتوبار تهران به سنندج

حمل بار با نیسان و وانت

بهترین روش قرارگیری اثاثیه در ماشین باربری به گونه است که اثاثیه در فاصله‌های زیاد یا چسبیده به هم قرار نگرفته باشند. چرا که در هر دو صورت امکان آسیب به وسایل وجود دارد. به همین دلیل اصلا منطقی نیست برای بارهای سبک با حجم کم، خاور و کامیون‌های بزرگ در نظر گرفته شود. در این صورت شرکت باربری تهران به سنندج، نیسان بار را به شما پیشنهاد خواهد داد. مشخصاً هزینه نیسان بار از حمل کالا با کامیون بزرگ کم‌تر است. در این بین برخی افراد تمایل دارند باربری به ارزان ترین شیوه ممکن ختم شود. به همین دلیل ترجیح می‌دهند انتقال بار به روش وانت بار را انتخاب کنند. وانت از لحاظ وزنی تحمل نیسان را نخواهد داشت. در این راستا در صورت تمایل مشتری به انتخاب وانت، با تشخیص کارشناسان شرکت و رعایت اسانداردهای باربری، وانت بار برای ایشان در نظر گرفته خواهد شد.

 

سپند بار؛ ارائه دهنده سرویس نیسان و وانت‌‌بار 

 

اسباب کشی بدون دردسر 

حتی نام اسباب کشی هم می‌تواند برای بسیاری از افراد ترسناک باشد. پروسه ای وقت گیر و پر از زحمت.

از مشکلات اسباب کشی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • بسته‌بندی وسایل
 • حمل اثاثیه به ماشین باربری
 • مشکلات راه و احتمال آسیب به وسایل
 • تخلیه اثاثیه در محل
 • چیدمان وسایل بعد از رسیدن به مقصد

چطور می‌توان یک اسباب کشی آسان داشت؟

اسباب کشی بسیار وقت گیر و نیاز به صرف زمان زیادی دارد. از ماه‌ها قبل باید خودتان را آماده این روز کنید تا مشکلی به وجود نیاید. اما چطور می‌توان یک اسباب کشی آسان و بی‌دغدغه داشت؟ با توجه به خدمات تخصصی ارائه شده توسط شرکت سپند بار به نظر می‌رسد که عاقلانه‌ترین راه سپردن صفر تا صد امور به شرکت است. اگر قصد اسباب کشی از تهران به سنندج را دارید بر این تصمیم مصمم‌تر باشید. چرا که به دلیل مسافت بالا مخاطرات نیز افزایش می‌یابند. در حالی که اگر بسته‌بندی اثاثیه شما و حمل و نقل آنان توسط کادر ماهر شرکت باربری تهران به سنندج سپند بار انجام شود، احتمال وقوع این مخاطرات نزدیک به صفر کاهش می‌یابد. کافی است برای انجام ایسباب‌کشی با مشاورین ما در تماس باشید و وقتی را رزرو کنید؛ ادامه راه با ما است.

بار و باربری تهران به سنندج 2
اسباب کشی تهران به سنندج

پشتیبانی ۲۴ ساعته پاسخگوی شما

هفت روز هفته به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی شما عزیزان هستیم. قبل از انتخاب شرکت باربری اطلاع از جوانب کاری حق طبیعی مشتری است. اطلاع از قیمت و تعرفه‌های با توجه به شرایط بار، روال کاری، برنامه ریزی و …. همه مواردی هستند که می‌توانید با تماس با مشاوران سپند بار اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

حمل بار و باربری تهران به سنندج با سپند بار

حمل بار و تمامی امور مربوط به باربری در شرکت سپند بار مطابق با استانداردهای باربری انجام می‌گردد. کارشناسان در این شرکت مطابق با میل شما زمانی مناسب را برای انجام هرگونه خدماتی که در نظر دارید تعیین خواهند کرد. در صورت نیاز به خدمات فوری تلاش خواهیم کرد به صورت بلادرنگ کارکنان را به محل اعزام کرده تا امور مورد نظر شما را به بهترین شیوه ممکن انجام دهند. بسته‌بندی در این شرکت به شیوه‌ای مدرن با استفاده از تجهیزاتی همچون بابل‌ رپ، استرچ رپ، کارتن‌های ۵و۳ لایه و … انجام می‌شود. همچنین کارگران حمل بار بر طبق اصول اثاثیه شما را در ماشین باربری بارگیری می‌کنند، به طوری که در طی جابجایی و در طی حمل با ماشین باربری، کوچکترین آسیبی به کالا وارد نگردد. پس در صورتی که در این زمینه تجربه‌ای ندارید کار را به متخصصان سپند بار بسپارید.

سقف بیمه باربری به صورت  رایگان چقدر است؟

به میزان 10 میلیون تومان

امکان افزایش سقف بیمه وجود دارد؟

در صورت رضایت مشتری بله

شرکت حمل و نقل سپند بار خدمات بسته بندی را هم انجام میدهد؟

بله، شرکت اتوبار سپند بار خدمات بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان را ارائه میدهد.

مشاوره در خصوص خدمات باربری هم دارید؟

بله مشاوران حرفه ای و آموزش دیده ما در سپند بار در خدمت شما هستند.

آیا روزهای تعطیل هم سرویس دهی دارید؟

بله شرکت باربری شپند بار هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز برای شما سرویس دهی دارد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس