باربری ضرابخانه

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری ضرابخانه

باربری ضرابخانه

قصد اسباب کشی منزل را دارید؟ نگران شکستن لوازم منزل در حین باربری هستید؟ هزینه ی باربری برایتان مهم است؟ دغدغه ی بسته بندی وسایل خود را دارید؟ پس با باربری ضرابخانه تماس بگیرید. هر آن چه که خاطر شما را از بابت اسباب کشی منزل نگران می سازد با باربری ضرابخانه، رفع کنید. با ما همراه شوید تا با خدمات ارائه شده توسط این اتوبار آشنا گردید و دیگر نگران حمل اثاثیه منزل خود نباشید.

آشنایی با باربری ضرابخانه

باربری ضرابخانه بزرگ ترین باربری در کلان شهر تهران است که بیش از بیست و پنج سال مشغول به خدمت رسانی به همشهریان عزیز برای حمل هر نوع اثاثیه و لوازمی می باشد. باربری ضرابخانه که در شرق تهران واقع شده است، مجهز به انواع وسایل نقلیه اعم از کامیون، نیسان و وانت بار می باشد و وسایل شما را بدون دغدغه به مقصد مورد نظر شما منتقل می نماید. نیروی متخصص و رانندگان متعهد، دو فاکتور کلیدی در باربری ضرابخانه می باشد که رضایت مندی مشتری را سبب شده اند. این اتو بار شناخته شده در تهران، در کلیه ی ایام، حتی تعطیلات در خدمت رسانی به همشهریان، اعلام آمادگی می کند. این باربری، عضویت در اتحادیه و هم چنین مجوز های رسمی لازم در این زمینه را دارا می باشد و باربری ایمنی برای حمل و نقل لوازم شما را بر عهده می گیرد. کوچک ترین تا بزرگ ترین و حجیم ترین لوازم منزل خود را به کمک تجهیزات این باربری با بالاترین سطح اعتماد و اطمینان جابه جا نمایید ، باربری پاسداران خدمات تخصصی اسباب کشی را در محدوده پاسداران نیز انجام می دهد

اتوبار ضرابخانه
اتوبار ضرابخانه

خدمات ارائه شده توسط باربری ضرابخانه

کارنامه ی درخشان این باربری از ابتدای فعالیت تا کنون، خدمات تخصصی و متنوعی را نشان می دهد که افتخار خدمت رسانی آسان و سریع، در صدر آن دیده می شود.

 • کلیه ی لوازم سنگین و شکستنی منزل مانند یخچال، کامپیوتر و … توسط این باربری حمل و نقل می شود.
 • وسایل قیمتی و حساس مانند گاو صندوق نیز با ارائه ی ضمانت، جا به جا می گردند.
 • امکان حمل کالای ترانزیت بین مرزی هم توسط این اتو بار فراهم می شود.
 • در هر نقطه ای از تهران که قصد عزیمت داشته باشید، لوازم و اثاثیه ی شما به آن جا منتقل می گردد.
 • برخورداری از وسایل نقلیه مسقف در این باربری، حمل وسایل شما را ایمن تر خواهد کرد.
 • در صورتی که قصد جابه جایی فرش داشته باشید، توسط نیرو های مجرب، بسته بندی مخصوص آن صورت می گیرد.
 • وسایل شیشه ای مانند بوفه، نیز با بسته بندی ویژه ی خود، بدون شکستگی در مقصد، تحویل داده می شوند.
 • بسته بندی ویژه مبلمان و تخت خواب، جهت عدم آسیب دیدگی آن ها نیز انجام می شود.
 • این باربری برای لباس ها نیز بسته بندی خاص خود را در نظر گرفته است.
 • هر نوع محصولی که در بسته بندی های های وسایل توسط این اتوبار مورد استفاده قرار می گیرند مانند ضربه گیر ها، کارتن ها، چسب ها و هم چنین محافظ ها از مواد درجه یک انتخاب می شوند تا مانع از بروز هر نوع خلل احتمالی در فرآیند حمل و نقل اسباب و لوازم شما گردد.
 • کلیه ی رانندگانی که توسط باربری ضرابخانه به کار گرفته می شوند با خیابان ها و محله های مختلف تهران آشنایی دارند و هیچ نگرانی از این نظر نیز برای شما وجود نخواهد داشت.
 • اسباب کشی در ضرابخانه
  اسباب کشی در ضرابخانه

آیا برای حمل و نقل برون شهری نیز می توان از باربری ضرابخانه کمک گرفت؟

باربری ضرابخانه در راستای تحقق بخشی به هدف خود یعنی رضایت هر چه بیش تر مشتریان خود، خدمات خود را تنها محدود به شهر تهران نکرده است و کلیه همشهریانی که متقاضی حمل کالا به به شهرستان نیز هستند، می توانند این کار را به باربری ضرابخانه واگذار نمایند. با واگذاری حمل و نقل وسایل منزل، شرکت و اداره ی خود، ضمن جا به جایی تضمینی، از تخفیفات بی نظیر این باربری متعهد، برخوردار شوید و از متحمل شدن هزینه های بالا، خودداری نمایید ، اگر در محدوده درکه هستید شرکت باربری درکه به صورت شبانه روزی امور اسباب کشی را انجام می دهد

باربری در محدوده ضرابخانه
باربری در محدوده ضرابخانه

چرا باربری ضرابخانه؟

همان طور که اشاره شد، این باربری علاوه بر برخورداری از امکانات متعدد و وسایل نقلیه کوچک و بزرگ، جا به جایی هر نوع وسیله سبک و سنگین را انجام می دهد. به کارگیری افراد مجرب و متعهد در بسته بندی و هم چنین تضمین سلامت فیزیکی کالا های حمل شده نیز از اقدامات این اتوبار می باشد. اخذ هزینه های پایین تر در مقایسه با سایر باربری ها و رساندن سریع کالا به مقصد مورد نظر از ویژگی های این باربری می باشد. محدودیت در مقصد حمل کالا نیز توسط این اتوبار وجود ندارد. بسته بندی وسایل شما هم به بهترین شکل توسط افراد با تجربه صورت می گیرد. آیا دغدغه ی دیگری برای حمل وسایل و اسباب منزل و شرکت خود دارید؟ بنابراین با خیالی آسوده، حمل اسباب و لوازم خود را به باربری ضرابخانه واگذار نمایید ، این نکته را مد نظر داشته باشید اگر در محدوده چهار دیواری کسی را می شناسید که قصد دارد اثاث کشی کنید باربری چهار دیواری به صورت تخصصی در خدمت شما خواهد بود

جابجایی بار در ضرابخانه
جابجایی بار در ضرابخانه

برای واگذاری حمل و نقل اسباب و لوازم منزل به باربری ضرابخانه، نیاز به اقدام خاصی است؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت خیر. تنها کاری که برای برای این منظور می بایست انجام داد، تماس گرفتن با این باربری چند روز قبل از اسباب کشی می باشد. بدین ترتیب کلیه هماهنگی های لازم به عمل می آید. هر گونه خدماتی در رابطه با بسته بندی وسایل نیاز داشتید را نیز می توانید با این باربری در میان بگذارید.

حمل اثاثیه منزل در ضرابخانه
حمل اثاثیه منزل در ضرابخانه

باربری ضرابخانه چگونه به مشتریان خود، ضمانت حمل ایمن می دهد؟

دغدغه ی مشتریان بابت کالای خود، از کوچک ترین وسیله تا ارزشمند ترین و قیمتی ترین وسیله، هم چنین لوازم اداری که بار مسئولیت بیشتری را ایجاد می کنند، از نظر باربری ضرابخانه، کاملاً منطقی و پذیرفته شده است. در همین راستا و جهت اطمینان خاطر به مشتریان خود با صدور بارنامه دولتی به عنوان مدرکی قابل قبول، اقدام به حمل کالا می نماید و این گونه نگرانی شما متقاضیان محترم را برطرف می نماید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس