نحوه بسته بندی اثاثیه هنگام اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نحوه بسته بندی اثاثیه هنگام اسباب کشی

نحوه بسته بندی اثاثیه هنگام اسباب کشی

نحوه بسته بندی اثاثیه هنگام اسباب کشی

در صورتی که تمایل دارید نحوه بسته بندی اثاثیه هنگام اسباب کشی را فرا بگیرید ، توصیه می کنیم مطلب زیر را مطالعه فرمایید تا آن را به خوبی فرا بگیرید.

بسته بندی اثاثیه یکی از مهم ترین بخش های یک اسباب کشی می باشد که اگر به درستی انجام شود ، تا حد قابل توجهی از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند.

در صورتی که بسته بندی وسایل به درستی انجام شود روند حمل و نقل اسباب کشی راحت تر خواهد بود و مدت زمان این فرآیند کاهش می یابد. به طوری که هم در زمان چیدن وسایل در وسیله نقلیه ، هم در زمان تخلیه آن ها و هم در زمان چیدمان دوباره وسایل در منزل جدید در زمان صرفه جویی می شود.

برای بسته بندی اثاثیه وسایل خود را دسته بندی کنید

اگر می توانید حداقل دو هفته قبل از شروع اسباب کشی وسایل خود را بسته بندی کنید. بسته بندی تمام قسمت های منزل را همزمان شروع نکنید و از یک اتاق کار را آغاز کنید.

بقیه وسایل خود را به سه دسته طبقه بندی کنید: فروش ، اهدا و بازیافت. وسایلی که در شرایط خوبی باشند اما از آن ها استفاده نمی کنید را می توانید به فروش برسانید. وسایلی را که نمی توانید بفروشید اما هنوز هم در شرایط مناسبی قرار دارند را اهدا کنید و بقیه موارد را بازیافت کنید.

لوازم بسته بندی لازم را تهیه کنید

اگر در یک بازه زمانی بسیار کوتاه حرکت می کنید ، بهتر است کارتن و وسایل بسته بندی خود را مستقیماً از یک فروشگاه عرضه لوازم اداری خریداری کنید. این مسئله باعث می شود اندازه جعبه ها مشکل ساز نشود. بیشتر شرکت های حمل و نقل لوازم بسته بندی اثاثیه را عرضه می کنند. اگر شما به لوازم بسته بندی نیاز دارید سپند بار بهترین گزینه برای ارائه خدمات و وسایل بسته بندی است ، به طوری که در کوتاه ترین زمان ممکن وسایل بسته بندی مورد نیاز برای شما ارسال خواهد شد.

لوازم بسته بندی لازم را تهیه کنید
برای بسته بندی اثاثیه لوازم بسته بندی لازم را تهیه کنید.

هنگام بسته بندی اثاثیه ، ظروف شکستنی را با احتیاط بیشتری بسته بندی کنید

اکنون که وسایل مورد نیاز خود را تهیه کردید ، می توانید بسته بندی وسایل ظروف شکستنی را شروع کنید. به یاد داشته باشید که این موارد نیاز به آماده سازی ویژه ای دارند.

وسایل شکستنی مستلزم مراقبت ویژه هستند. از کاغذ بسته بندی و نایلون حبابدار اضافی استفاده کنید و هر مورد را به صورت جداگانه ببندید. قسمت بالا و پایین جعبه را با پارچه یا حوله ببندید. در صورت لزوم ، از برچسب ها یا یادداشت هایی استفاده کنید تا بدانید که چه مواردی در آن ها وجود دارند ، تا هنگام حمل و نقل از آن مراقبت بیشتری شود.

برای بسته بندی وسایل شکستنی بهتر است که از کارتن‌های متوسط و کوچک که حمل و نقل آن‌ها راحت تر است ، استفاده کنید.

ظروف شکستنی را با احتیاط بیشتری بسته بندی کنید
هنگام بسته بندی ظروف شکستنی را با احتیاط بیشتری بسته بندی کنید

لباس های خود را در کارتن های رگال دار بسته بندی کنید

شما برای بسته بندی لباس خود چند گزینه دارید. اگر بودجه اضافی دارید ، خرید چند کارتن رگال دار برای آماده سازی لباس ها برای اسباب کشی را در نظر بگیرید. این جعبه ها هر کدام هزینه ای دارند (بسته به ارتفاع) اما مزایای بسیاری نیز دارند و از آسیب دیدن و چروک شدن لباس ها جلوگیری می کند ، بنابراین می توانید لباس های خود را مستقیماً از کمد خود به جعبه رگال دار ، منتقل کنید  و بسته بندی آن ها را خیلی سریع تر و آسان تر انجام دهید. اگر می خواهید هزینه های شما هنگام اسباب کشی پایین بیاید می توانید از کیسه های زباله به جای این کارتن ها نیز استفاده کنید.

می توانید از حوله ها و لباس ها به عنوان مواد بسته بندی استفاده کنید

حوله ها ، ملافه ها و لباس های کوچک تر ، پرکننده خوبی برای جعبه ها هستند. از این موارد طوری استفاده کنید که از خالی بودن فضا در جعبه ها جلوگیری کنید و وسایل شکننده را در حوله های ضخیم ببندید تا بالشتک اضافی فراهم شود. این به شما کمک می کند تا از جعبه های کمتری استفاده کنید و در تهیه وسایل بسته بندی نیز پس انداز کنید.

برای بسته بندی اثاثیه افراد حرفه ای را استخدام کنید

استفاده از خدمات باربری های معتبر هزینه ای برای شما خواهد داشت ، اما دردسرهای اسباب کشی را از دوش شما برمی دارد. بیشتر شرکت های اسباب کشی خدمات کاملی را ارائه می دهند و به این ترتیب دیگر شما مجبور نیستید این کار را انجام دهید. یکی دیگر از جوانب مثبت استخدام افراد حرفه ای این است که می توانند کار را به سرعت انجام دهند.

پرسنل با تجربه باربری سپند بار بسته بندی اصولی اسباب و اثاثیه را با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام می دهند.

جعبه های بسته بندی را برچسب گذاری کنید

در حین بسته بندی ، به هر جعبه یک شماره اختصاص دهید و آن را برچسب گذاری کنید. موارد موجود در هر کادر را با شماره ای مشخص کنید. هنگام بارگیری جعبه ها و بارگیری مجدد آن ها ، هر شماره را علامت بزنید. این امر به شما کمک می کند تا اقلام گمشده را شناسایی کنید.

اگر جعبه های شما برچسب گذاری نشوند ، باز کردن آن برای شما دشوار خواهد بود. اگر بدانید که وسایل دقیقاً در کجا قرار دارند ، کار بسیار ساده تری خواهید داشت.

جعبه های بسته بندی را برچسب گذاری کنید
هنگام بسته بندی اثاثیه جعبه های بسته بندی را برچسب گذاری کنید

ملزومات مورد نیاز خود را به طور جداگانه بسته بندی کنید

بعد از اسباب کشی ، موارد مورد نیاز خود را در هفته اول یا بعد از آن در نظر بگیرید و آن موارد را در جعبه های خود بسته بندی کنید. به عنوان مثال ، دستمال توالت ، حوله ، صابون و موارد مشابه به راحتی در دسترس باشند. شما قبل از اینکه فرصتی برای باز کردن جعبه ها داشته باشید ، نباید بلافاصله به دنبال چیزهایی باشید که می خواهید و جعبه ها را سوراخ کنید.

در اولین روز اسباب کشی، لازم نیست که همه جعبه های بسته بندی شده را باز کنید ، برای عوض کردن لباس در خانه ی جدید یک دست لباس مناسب را برای خودتان کنار بگذارید.

اتوبار سپند بار با بهره گیری از نیروی آموزش دیده جهت انجام فرآیند بسته بندی به صورت تخصصی از خسارت های احتمالی هنگام اسباب کشی جلوگیری می کند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس