نحوه استفاده از پلاستیک حبابدار هنگام بسته بندی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نحوه استفاده از پلاستیک حبابدار هنگام بسته بندی

نحوه استفاده از پلاستیک حبابدار هنگام بسته بندی

نحوه استفاده از پلاستیک حبابدار هنگام بسته بندی

اگر می خواهید نحوه استفاده از پلاستیک حبابدار هنگام بسته بندی را یاد بگیرید ، این مطلب را دنبال کنید تا با آن آشنا شوید.

بدون شک ، پلاستیک حبابدار از موارد ظریف ، شکننده و حساس در برابر خراشیدگی ، شکستگی و همچنین هر نوع آسیب به دلیل لرزش های بیش از حد یا شوک در هنگام حمل و نقل محافظت می کند. همراه با کاغذ بسته بندی ، باید از نایلون حبابدار استفاده کنید تا وسایل شکننده خود را کاملاً محافظت کنید و با امنیت به خانه جدید برسید.

اگر می خواهید بدانید که از پلاستیک حبابدار چگونه استفاده کنید و روش صحیح استفاده از پلاستیک حبابدار در طول اسباب کشی را یاد بگیرید ، در ادامه با ما همراه باشید.

نکات مهم در مورد پلاستیک حبابدار

پلاستیک حبابدار در دهه ۱۹۵۰ میلادی در نتیجه تلاش ناموفق دو مهندس  به نام های آل فیلدینگ و مارک چاوانس برای اختراع کاغذ دیواری پلاستیکی ۳ بعدی ایجاد شد.

در ابتدا ، از نایلون حبابدار ، به طور عمده برای محافظت از تجهیزات الکترونیکی حساس استفاده می شد. اما امروزه ، از این ماده برای محافظت از انواع اقلام شکننده استفاده می شود.

مزایای استفاده از نایلون حبابدار

چرا پلاستیک حبابدار برای بسته بندی مناسب است؟ در اینجا برخی از مهم ترین مزایای بسته بندی کردن با این نایلون ها در طی مراحل بسته بندی آورده شده است:

باعث محافظت بیشتر می شود:

هوایی که بین صفحات پلاستیکی به دام می افتد ، ویژگی های برجسته را ارائه می دهد که به جداسازی وسایل بسیار شکننده و حساس از هر گونه اثرات مضر در حین اسباب کشی در خانه  از شوک ، لرزش و برخورد تصادفی تا رطوبت ، گرد و غبار و خاک کمک می کند.

برای استفاده آسان می باشد:

استفاده از پلاستیک حبابدار بسیار آسان است. شما فقط آن را به اطراف موردی که باید محافظت شود پیچیده و آن را با چسب محکم کنید. به لطف انعطاف پذیری مواد پلاستیکی ، حباب های هوا ، وسیله شکننده را پوشانده و در نتیجه بسته های محافظ محکم ایجاد می کنند.

تقریباً بی وزن است:

پلاستیک حبابدار بسیار سبک وزن است (تقریباً بی وزن است) و این امتیاز ویژه به این معنی است که باعث افزایش وزن جعبه های شما نمی شود.

استفاده از نایلون حبابدار
استفاده از نایلون حبابدار

از کدام طرف پلاستیک حبابدار باید استفاده کنید؟

قبل از اینکه به توضیح چگونگی بسته بندی با استفاده از پلاستیک حبابدار بپردازیم ، این سؤال وجود دارد که باید از کدام طرف پلاستیک حبابدار در هنگام محافظت از چیزهای ظریف خود استفاده کنید؟

این پلاستیک ها دو طرف دارند: یک طرف حبابدار و یک طرف صاف. به عنوان یک قاعده ، موارد ظریف خود را با حباب هایی که به سمت داخل قرار دارد بپیچید زیرا طرف حبابدار ماده را بهتر نگه می دارد و از آنجایی که پر از هوا است از ماده ظریف در برابر فشار بیش از حد و اثرات شدید بیرونی محافظت می کند.

از طرفی دیگر اگر بخواهید مستقیماً روی بسته را برچسب بزنید ، نوشتن آن روی طرف صاف ساده تر خواهد بود.

نحوه بسته بندی چینی با نایلون حبابدار

به عنوان یک قاعده کلی ، برای بسته بندی چینی های خود باید از کاغذ بسته بندی نرم استفاده کنید. با این حال ، اگر شما صاحب مجموعه های بسیار ارزشمند چینی هستید ، پس حتماً باید حفاظت با پلاستیک حبابدار را نیز به آن اضافه کنید.

با پوشاندن چینی با کاغذ بسته بندی ، حتماً یک لایه اضافی پلاستیک حبابدار را روی آن بیفزایید. بهتر است که از نایلون های با حباب کوچک استفاده کنید. سپس وسایل شکننده بسته بندی شده را درون کارتن های مخصوص منتقل کنید.

نحوه بسته بندی وسایل شیشه ای با پلاستیک حبابدار

هر عنصر شیشه ای مانند رومیزی شیشه ای ، قفسه های شیشه ای ، درب های شیشه ای ، پانل های شیشه ای و مواردی از این دست که در خانه خود دارید باید در برابر آسیب های احتمالی به خوبی محافظت شوند. آینه های بزرگ نیز شامل این موارد می شود.

برای محافظت از اشیاء شیشه ای از چندین پلاستیک حبابدار استفاده کنید اما اطمینان حاصل کنید که پلاستیک پر از هوا لایه دوم محافظت است نه اولین لایه. قبل از هر چیز دیگری ، ابتدا این وسایل را با کاغذ بسته بندی بپوشانید ، سپس از پلاستیک حبابدار استفاده کنید. این امر ضروری است زیرا حباب های هوا در صورت استفاده مستقیم بر روی سطوح حساس ، از جمله شیشه ، علائم ناخوشایندی را به جای می گذارند.

در این موارد ، بهتر است از بسته بندی حباب هایی با اندازه بزرگ استفاده کنید. پس از محافظت در مورد حباب ، از پتو های مبلمان ضخیم به عنوان آخرین لایه محافظت از اشیاء بزرگ شیشه ای در خانه خود استفاده کنید.

نحوه بسته بندی گلدان ها با پلاستیک حبابدار

اکثر گلدان های شما در خانه شما قطعاً با ارزش و صرف نظر از این که از کریستال ، سرامیک یا چینی ساخته شده است – بسیار شکننده خواهند بود. و البته شما باید برای محافظت عالی از آن ها از پلاستیک حبابدار استفاده کنید تا در حین اسباب کشی آن ها را سالم نگه دارید.

برای بسته بندی گلدان ها همانند موارد بالا مجدداً از کاغذ بسته بندی به عنوان اولین خط دفاعی استفاده کنید ، سپس گلدان را به آرامی نایلون حبابدار بپیچید و شروع به چرخش کنید تا آنکه کاملاً پوشانده شود. اطمینان حاصل کنید که هیچ بخشی از گلدان باقی نمانده است ، سپس از نوار چسب برای بسته بندی آن استفاده کنید.

لازم است جعبه های مخصوصی پیدا کنید که بتواند شکل های بلند و کشیده گلدان های شما را در خود جای دهد. پس از قرار دادن وسایل شکننده داخل کارتن ، فضای خالی را با کاغذ یا تکه های نایلون پر کنید تا از آسیب گلدان در هنگام انتقال جلوگیری کنید.

نحوه بسته بندی گلدان ها با پلاستیک حبابدار
نحوه بسته بندی گلدان ها با نایلون حبابدار

نحوه بسته بندی تجهیزات الکترونیکی با پلاستیک حبابدار

تجهیزات الکترونیکی ، از جمله بیشتر اجزای الکترونیکی ، مستعد آسیب در برابر فشار و ارتعاشات هستند. بنابراین ، هنگام جابجایی وسایل الکترونیکی از یک مکان به مکان دیگر ، حتماً آن را با پلاستیک حبابدار محافظت کنید.

وسایل الکترونیکی خود را با اطمینان در بسته بندی حباب های کوچک ببندید و در صورت امکان آن ها را به جعبه های اصلی آن ها منتقل کنید. اگر جعبه های اصلی آن را در اختیار ندارید ، می توانید جعبه های مقوایی قوی را با اندازه و شکل مشابه جایگزین کنید.

نحوه بسته بندی تجهیزات الکترونیکی با پلاستیک حبابدار
بسته بندی تجهیزات الکترونیکی با نایلون حبابدار
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس