نحوه جداسازی وسایل حجیم هنگام اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نحوه جداسازی وسایل حجیم هنگام اسباب کشی

نحوه جداسازی وسایل حجیم هنگام اسباب کشی

نحوه جداسازی وسایل حجیم هنگام اسباب کشی

در این مطلب نحوه جداسازی وسایل حجیم هنگام اسباب کشی را بیان می کنیم. برای آشنایی بیشتر توصیه می کنیم با دقت آن را مطالعه فرمایید.

هنگام اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر ، یک سؤال وجود دارد و این است که با وسایل حجیم خود چه کار می کنید. برای محافظت بهتر ، بعضی از قطعات وسایل حجیم لازم است که تا حدی از هم جدا شوند.

آیا شما باید تمام آن وسایل بزرگ و سنگین خانگی را رها کنید و وسایل جدیدی را بعد از این اسباب کشی خریداری کنید؟ این گزینه ممکن است کمی افراطی به نظر برسد اما در واقع راه خوبی برای کاهش هزینه های جابجایی شما است. یا باید برخی از وسایل حجیم های منتخب را با خود ببرید. این گزینه ای است که بیشتر افراد انتخاب می کنند.

با فرض اینکه گزینه دوم را انتخاب کنید – بسته بندی و جابجایی تنها چند قطعه وسایل حجیم انتخابی – سپس بسته بندی آن ها توسط خودتان به شما کمک می کند تا هزینه های جابجایی خود را کاهش دهید زیرا نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید. با این حال ، جابجایی وسایل حجیم توسط خودتان به هیچ وجه آسان نیست و مهم ترین مرحله  آن مرحله جداسازی وسایل حجیم است. در واقعیت ، آگاهی از نحوه جداسازی وسایل حجیم برای جابجایی باعث می شود وسایل حجیم بسیار راحت تر و ایمن تر باشد.

مرحله ۱: تعیین کنید که وسایل حجیم خود را جابجا کنید.

قبل از رسیدن به کار جداسازی وسایل حجیم ، اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که  شرایط اسباب کشی خود را با هدف تصمیم گیری در مورد قطعات وسایل حجیم که با خود به خانه جدید منتقل می کنید ، ارزیابی کنید. کاری که شما باید انجام دهید این است که لیست کاملی از تمام وسایل حجیم موجود در خانه را تهیه کنید.

به یاد داشته باشید که کالای حجیمی که برای بسته بندی و جابجایی انتخاب کرده اید هزینه جابجایی را افزایش می دهد ، بنابراین فقط قطعاتی را انتخاب کنید که واقعاً به آن ها احتیاج دارید و برای شما ارزش دارد.

مرحله ۲: وسایل حجیم خود را اندازه بگیرید و اندازه گیری ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

آیا هنگام جابجایی باید تمام وسایل حجیم را جدا کنید؟ جداسازی وسایل حجیم فقط زمانی ضروری است که یک قطعه وسایل حجیم خیلی بزرگ باشد تا با اطمینان از درها و راهروهای خانه که در آن خارج می شوید ، عبور دهید و یا اینکه خیلی سنگین باشد تا به راحتی به عنوان یک واحد با خیال راحت جابجا شوید.

ابعاد – ارتفاع ، عرض و طول – قطعات بزرگ تر را اندازه گیری کنید ، سپس تمام درها و راهروهای داخل خانه را اندازه بگیرید و در آخر – این اندازه گیری ها را با هم مقایسه کنید تا مراحل بعدی بسته بندی و اسباب کشی خود را مشخص کنید.

حجیم خود را اندازه بگیرید
وسایل حجیم خود را اندازه بگیرید

مرحله ۳: فضای کافی برای جداسازی وسایل حجیم ایجاد کنید.

اطمینان حاصل کنید که از فضای کافی برای جدا کردن وسایل حجیم خود به روشی ایمن برخوردار هستید. بسته به کالای وسایل حجیم خاصی که قصد جدا کردن آن را دارید ، میزان دشواری کار جداسازی وسایل حجیم می تواند بسیار متفاوت باشد.

در بیشتر سناریوهای جداسازی وسایل حجیم ، ایده اصلی این است که بتوانید قطعاتی که از هم جدا می کنید ، حرکت دهید ، به خصوص وقتی که وسایل هم بزرگ و هم سنگین باشند.

مرحله ۴: دستورالعمل جدا کردن وسایل را یاد بگیرید.

با یاد گرفتن دستورالعمل جدا کردن وسایل ، جدا کردن وسایل بزرگ وسایل حجیم ، چه جزئی و چه کاملاً ساده ، کاملاً ساده خواهد بود.

با این حال ، برخی از وسایل حجیم پیچیده تر از آن هستند و ممکن است شما به دستورالعمل های مربوطه آن ها نیاز دارید تا آن ها را به درستی از هم جدا کنید. این امر به ویژه در مورد واحدهای وسایل حجیم مقطعی که از دستور مونتاژ یا جداسازی قطعات خاص پیروی می کنند برای جلوگیری از آسیب دیدن صادق است.

جدا کردن وسایل را یاد بگیرید.
دستورالعمل جدا کردن وسایل را یاد بگیرید.

مرحله ۵: ابزار لازم برای جداسازی وسایل حجیم را آماده کنید.

قبل از شروع کار ، به شما توصیه می شود وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید تا بتوانید این کار را به خوبی انجام دهید.

پیچ گوشتی : مجموعه ای از پیچ گوشتی ها را تهیه کنید زیرا قطعات مختلف با پیچ هایی با اندازه های مختلف پیچ خورده می شوند.

آچار : برای باز کردن پیچ و مهره هایی که قطعات را در کنار هم نگه می دارند ، به آچارهای مختلفی نیاز دارید.

چکش : یک چکش کوچک تهیه کنید اما از آن بسیار با دقت استفاده کنید زیرا می تواند به راحتی به یک قطعه وسایل حجیم آسیب برساند.

ابزار لازم برای جداسازی وسایل حجیم را آماده کنید.
ابزار لازم برای جداسازی وسایل را آماده کنید.

مرحله ۶: از دوستان خود بخواهید تا به شما کمک کنند.

وسایل حجیم بزرگ تر و سنگین را به طور کامل از هم جدا نکنید. از شخصی که می توانید به او اعتماد کنید مانند یکی از اعضای خانواده ، یک دوست ، همسایه یا شخص دیگری از محل کار سؤال کنید که به شما کمک کند.

اکنون که آماده هستید کار جداسازی وسایل حجیم را شروع کنید ، زمان آن رسیده است که به این مسئله بپردازید. به یاد داشته باشید که با باز کردن وسایل حجیم شما ، ساختارهای اصلی وسایل حجیم را آسان تر و ایمن تر خواهید کرد ، به طور موثری خطر آسیب زدن به کفپوش ها ، دیوارها و درها و صدمات شخصی را از بین می برید.

مرحله ۷: از تمام قطعات وسایل حجیم جدا شده محافظت کنید.

پس از جدا کردن وسایل حجیم ، زمان آن است که از قطعات جدا شده محافظت کنید تا در حین حمل و نقل آسیب نبینند. به یاد داشته باشید برای محافظت از وسایل حجیم ، ابتدا وسایل حجیم بزرگ شما باید باز شود و سپس محافظت شود.

مرحله ۸: اگر لازم است ، افراد حرفه ای استخدام کنید.

انجام جداسازی وسایل حجیم بدون کمک افراد حرفه ای ممکن است سخت تر از آنچه انتظار داشتید باشد. به عنوان مثال ، اگر اتفاقی بیفتد که عناصر وسایل حجیم که به یکدیگر چسبیده یا میخ شده اند ، خطر آسیب دیدن قطعات بسیار زیاد می شود. اگر می خواهید وسایل حجیم را جدا کنید ، از خدمات شرکت های حمل و نقل مانند باربری سپند بار استفاده نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس