ریز نکات مهم در روز اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکات مهم در اسباب کشی منزل

ریز نکات مهم در روز اسباب کشی

نکات مهمی که در روز اسباب کشی باید به آن توجه کرد

با رعایت موراد مهمی که در روزاسباب کشی باید به آن توجه کرد ، می توانید یک اسباب کشی راحت و آسان را تجربه نمایید.

روز اسباب کشی یکی از مهم ترین روزها و حساس ترین روزهایی است که هر انسانی حداقل یکبار در زندگی خود تجربه می نماید. در این روز مجموعه ای کار تلنبار می شود که باعث می شود ذهن افراد بسیار درگیر باشد و گاهی این ذهن درگیری باعث آزردگی خاطر افراد خواهد شد. اما با رعایت موارد مهمی که در روز اسباب کشی باید به آن توجه کرد، فرد می تواند مراحل اسباب کشی را مدیریت کرده و با یک برنامه دقیق می تواند این روز را بخیر و خوشی سپری نماید.

ریز نکات مهم اسباب کشی
ریز نکات مهم اسباب کشی

کارهای روز اسباب کشی را برنامه ریزی نمایید

قبل از آنکه فرآیند اسباب کشی انجام شود، شما باید قبل از روز اسباب کشی، یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید. کارهایی که باید انجام شود را برنامه ریزی نمایید و برای هر کدام یک فرد را در نظر بگیرید تا آن را انجام دهد. این برنامه ریزی باعث می شود کارها منظم تر انجام شود. چنانچه انجام این برنامه ریزی برای شما سخت است می توانید با مشاورین شرکت باربری سپند بار تماس حاصل نمایید تا ضمن راهنمایی شما یک برنامه اصولی و زمانبندی شده را برای روز اسباب کشی در اختیار شما قرار دهند.

همه وسایل را بسته بندی شده آماده داشته باشید

قبل از روز اسباب کشی شما باید فرآیند دسته بندی وسایل را انجام داده باشید. همه لوازم باید بسته بندی شده در یک محل مناسب قرار داده شده باشد. سعی کنید برای بسته بندی هر وسیله از کارتن و یا لوازم بسته بندی مناسب استفاده نمایید تا امنیت و سلامت لوازم تضمین شود. از پراکنده قرار دادن لوازم در جلو دست و پا خودداری کنید. یک لیست از کارتن ها و بسته های موجود تهیه نمایید و اگر توانستید با ماژیک روی آن بنویسید که محتویات بسته مورد نظر چه چیزهایی است. با اینکار در زمانی که بسته بندی ها را باز می کنید، دچار دستپاچگی نخواهید شد.

نکات مهم اثاث کشی
نکات مهم اثاث کشی

برای حمل و نقل وسایل خود یک وسیله نقلیه بگیرید

از قبل با توجه به حجم وسایل خود یک وسیله نقلیه مناسب اجاره نمایید. برای اینکار می توانید از باربری ها کمک بگیرید. آنها هر نوع وسیله نقلیه ای که برای شما مناسب باشد، را در اختیار شما قرار می دهند. سعی کنید از قبل زمان اسباب کشی را تعیین کرده با باربری مورد نظر تماس حاصل نمایید تا وسیله نقلیه را در زمان مقرر برای شما بفرستند. اینکار باعث می شود زمان شما هدر نرود و بتوانید در همان روز وسایل خود را منتقل نمایید.

هماهنگی لازم را با همسایه ها انجام دهید

رعایت حال همسایه ها در اسباب کشی مهم ترین نکته ای است که باید به آن توجه دهید. برای این منظور چند روز قبل از اسباب کشی به همسایه ها سر بزنید، هماهنگی لازم را با آنها انجام دهید. از قبل بابت شلوغی و سر و صدایی که ممکن است در اثر اسباب کشی ایجاد شود، عذر خواهید نمایید. می توانید از همسایه های خود حلالیت طلبیده و قبل از اسباب کشی از آنها خداحافظی نمایید. با اینکارهای ساده می توانید روز اسباب کشی بدون هیچ ناراحتی آن محل یا مکان را خالی نمایید.

نکات مهم اسباب کشی
نکات مهم اسباب کشی

کارها را سریع انجام دهید

در روز اسباب کشی وقت را هدر ندهید. همانطور که روز اسباب کشی را تعیین کردید، باید زمان و ساعت دقیق آمدن وسیله نقلیه را نیز تعیین نمایید. اینکار به شما کمک می نماید که زمانی را برای حمل و نقل وسایل انتخاب نمایید که وقت خواب یا استراحت همسایه ها نباشد. در ضمن می توانید زمان نقل مکان را زمانبندی نمایید تا به ترافیک و شلوغی های شهر نخورید. اگر از قبل تقسیم وظیفه کرده باشید و وسیله شما آماده باشد می توانید سریع وسایل را بچینید و اسباب کشی را مدیریت نمایید.

چیدمان بار را درست انجام دهید

چیدمان بار اگر بصورت اصولی انجام شود باعث می شود همه وسایل را بتوانید بخوبی در وسیله نقلیه را بچینید. اینکار باعث می شود لوازم شما آسیب نبیند و در حین جابه جایی سالم بماند. در ضمن چیدمان درست وسایل باعث می شود که در حین خالی کردن بار در مکان جدید نیز به مشکل نخورید و فرآیند اسباب کشی بسیار راحت تر خواهد بود.

برای چیدمان بهتر وسایل خود بهتر است اینکار را به یک فرد متخصص در این زمینه بسپارید. شاید هزینه ای برای شما تقبل شود اما واقعا ارزشش را دارد. شما می توانید با آسودگی خاطر یک جا بنشینید و افراد متخصص شرکت باربری سپند بار، وسایل شما را بچینند و سروسامان دهند.

آشغال ها را در محلی جمع آوری کنید

بعد از اینکه چیدمان بار در مرحله اول تمام شد و همه وسایل در وسیله نقلیه چیده شد، وقت آن رسیده که شما تمام فضا و آشغالهایی که در فضا باقی مانده است را جمع آوری نمایید. آشغال ها را اگر توانستید به یک محل مناسب انتقال دهید و اجازه ندهید چیزی در ساختمان باقی بماند که باعث آزردگی خاطر همسایه های شما شود. اینکار باعث می شود که با خیال آسوده تری محل را ترک نمایید.

اسباب کشی با سپند بار
اسباب کشی با سپند بار

تمیزکاری نهایی را فراموش نکنید

دقت داشته باشید در اثر رفت و آمد در ساختمان یا محل و حیات یا هر فضایی که اسباب کشی در آن انجام می شود، قطعا فضا مقداری کثیف می شود. ممکن است ریختن یک مایع یا شکستن وسیله ای باعث شود فضا کثیف به نظر برسد. برای همین منظور قبل از اینکه فضا را ترک نمایید، آن محل را بطور کامل تمیز نمایید. همین یک کار ساده نه تنها باعث می شود خودتان حس بهتری داشته باشید بلکه همسایه های شما هم بعد ها خاطرات بهتری از شما خواهند داشت.

همین موارد مهمی که در روز اسباب کشی باید به آن توجه کرد، می تواند باعث شود که نظم و ارامش بیشتری در فرآیند اسباب کشی شما برقرار باشد و با خیالی راحت و در بازه زمانی بسیار کمتری اسباب کشی خود را انجام دهید. در صورتیکه در مورد نحوه اسباب کشی سوالاتی داشتید می توایند با مشاورین سپند بار تماس حاصل نموده و از آنها کمک بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس