نحوه چیدمان بار بعد از اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

چیدمان اثاثیه منزل بعد از اثاث کشی

نحوه چیدمان بار بعد از اسباب کشی

نحوه چیدمان بار بعد از اسباب کشی

اگر قصد دارید بزودی اسباب کشی کنید، بهتر است نحوه چیدمان بار بعد از اسباب کشی را همانند نحوه چیدمان بار هنگام اسباب کشی جدی بگیرد.

یکی از کارهایی که همواره با دردسر بسیار زیادی همراه بوده است، اسباب کشی است. زمانی که اسمی از اسباب کشی به میان می آید، هیچ کس دوست ندارد لحظات بسته بندی لوازم، چیدمان وسایل هنگام اسباب کشی و حتی زمان باز کردن وسایل در منزل جدید را تجسم نماید. علت اصلی این امر رنجی است که اغلب مواقع افراد از این جابه جایی های طاقت فرسا بدوش می کشند. اما بنظر شما راهی وجود دارد که بتوان از شر همه این دردسرها نجات پیدا کرد و فرآیند اسباب کشی را آسان نمود؟

به پشتوانه شیوه های جدید اسباب کشی و وجود شرکت هایی که خدمات چیدمان بار بعد از اسباب کشی را ارائه می دهند، شیوه های بسیار راحت و آسانی برای اسباب کشی وجود دارد که هر فرد می تواند با استفاده از آنها به آسانی اثاثیه منزل خود را از محل قبلی به منزل و مکان جدید انتقال دهد ، در این میان باربری سپند بار بهترین گزینه برای امور حمل و نقل و باربری است

چیدمان بعد از اسباب کشی
چیدمان بعد از اسباب کشی

خدمات شرکت های باربری در زمینه اسباب کشی

همانطور که گفته شد شرکت هایی که خدمات باربری را ارائه می دهند می توانند راهکارها و خدماتی را در اختیار شما قرار دهند که بسته بندی، حمل و نقل و حتی چیدمان بار بعد از اسباب کشی را مانند آب خوردن برای شما آسان نمایند. برخی از خدمات بسیار پر کاربرد این شرکت ها در قالب زیر جای داده می شود.

 • مشاوره در زمینه اسباب کشی: در این بخش شما می توانید مشاوره رایگانی در زمینه بهترین زمان و بهترین شیوه اسباب کشی را دریافت نمایید که شامل راهکارهایی است که قطعا تاکنون به ذهن شما نرسیده است.
 • بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی: مهم ترین مرحله در انتقال اساسیه منزل است که با جدیدترین متد و شیوه های روز دنیا انجام می شود تا هم از آسیب دیدن اثاثیه جلوگیری نماید و هم بتوان اثاثیه را در یک فضای کم جاسازی کرده و آن را به مکان جدید منتقل نمود.
 • حمل و انتقال اساسیه منزل از محل قبلی به مکان جدید که با استفاده از ماشین های باری صورت می گیرد.

هر کدام از این خدمات می تواند بطور مستقیم جابه جایی به منزل جدید را برای شما آسان نماید و رفتن به منزل جدید را برای شما سرشار از لذت کند.

چیدمان حرفه ای بعد از اسباب کشی
چیدمان حرفه ای بعد از اسباب کشی

مراحل یک اسباب کشی راحت و لذت بخش

گاهی اکثر دردسرها و ناراحتی های که در حین اسباب کشی بوجود می آید ناشی از عدم برنامه ریزی و استراتژی مناسب برای انجام مراحل اسباب کشی است. از این رو در این بخش بطور مختصر مراحل یک اسباب کشی مناسب را به شما توضیح می دهیم:

 • آماده سازی لوازم و بسته بندی مناسب آنها : این مرحله از اسباب کشی به نحوه چیدمان وسایل و بسته بندی آنها مربوط است که اگر لوازم شکستنی و غیر شکستنی را به ترتیب کوچک و بزرگ بودن بسته بندی کنید و سعی کنید شکستنی جزئی تر را اول از همه بسته بندی نمایید، کار شما بسیار راحت خواهد بود
 • نحوه چیدمان بار هنگام اسباب کشی: در هنگام اسباب کشی اگر نتوانید لوازم را بخوبی در وسیله نقلیه و باربری مناسب بچینید، مجبور می شوید چندین بار برای انتقال لوازم رفت آمد نمایید. شاید رفت و آمد برای فاصله های نزدیک و کم ترافیک راحت باشد، اما اگر در شهر بزرگی مثل تهران بخواهید با آن ترافیک سنگین اسباب کشی نمایید قطعا با مشکل مواجه می شود. از این رو بهتر است در این مرحله حتما از مشاورین شرکت های خدماتی برای تعیین بهترین زمان انتقال وسایل راهنمایی های لازم را کسب نمایید.
 • نحوه چیدمان بار بعد از اسباب کشی گام نهایی: بعد از آنکه لوازم شما به مکان جدید منتقل شد، حال زمان چیدن لوازم جدید می رسد که یکی از سخت ترین مراحل کار می باشد چون شما هنوز با محل جدید و نحوه دکوراسیون آن آشنایی کامل ندارید و با انبوهی از وسایل که اطراف شما را گرفته اند سروکار خواهید داشت.
چیدمان وسایل بعد از اثاث کشی منزل
چیدمان وسایل بعد از اثاث کشی منزل

اگر مراحل اسباب کشی خود را به شرکت های حمل و نقل و باربری بسپارید، قطعا همه مراحل را می توانند گام به گام بدون هیچ دردسری برای شما مدیریت نمایند و حتی خود شما درگیر برخی از مراحل کار نباشید. اما چنانچه خودتان می خواهید مراحل را انجام دهید بهتر است نکاتی را که گفته شد بکار ببرید. در مقالات قبلی در مورد نحوه چیدمان بار  قبل و هنگام اسباب کشی نکات زیادی را نام بردیم. در ادامه به نحوه چیدان بار بعد از اسباب کشی و نکاتی که می تواند کار شما را آسان نماید می پردازیم ، شرکت سپند بار خدمات تخصصی حمل اثاثیه منزل را انجام می دهد

نکات مهم در نحوه چیدمان بار بعد از اسباب کشی

حال که اثاثیه شما به مکان جدید منتقل شده است، این خود شما هستید که با تدابیری که بکار می برید، نحوه چیدمان لوازم را برای خود راحت می نمایید. بهتر است قبل از هر چیزی اندکی آرام بنشینید، تمام بخش های منزل را دوباره نگاهی بیاندازید. چیزی بخورید تا جان تازه ای بگیرید. حال که همه اینکارها را انجام دادید با ترفندهای زیر می توانید در کمتر از یک روز چیدمان بار بعد از اسباب کشی را تمام کنید.

نحوه چیدمان پس از اسباب کشی
نحوه چیدمان پس از اسباب کشی
 1. قبل از باز کردن تمام بسته بندی ها سعی کنید لوازم بزرگ و کوچک را از هم جدا کنید.
 2. آشپرخانه را در اولویت قرار دهید چرا که مهمترین لوازم شکستنی شما نباید سر راه قرار بگیرند. بنابراین در اولین گام همه لوازم شکستنی داخل کابینت های آشپزخانه را جاسازی نمایید تا سر راه شما نباشند و احتمال شکستن هر کدام کاهش یابد.
 3. سیستم گرمایشی یا سرمایشی منزل را راه بیاندازید تا دمای منزل شما به حالت متعادل برسد و در هنگام اتمام چیدمان منزل خود بتوانید با آسودگی خاطر استراحت کنید.
 4. لوازم برقی و گازی منزل را که بسیار ضروری هستند در محل مناسب قرار داده و به برق و گاز متصل نمایید. این لوازم شامل یخچال، فریزر و امثال آن می باشد.
 5. تا زمانی که محل قرارگیری یک وسیله کاملا مشخص نبود، کارتن آن را باز ننمایید تا شما را دچار سردرگمی نکند.
 6. هر کارتنی را که باز نمودید و وسایل آن را در جای خود قرار دادید، می توانید آن را در یک لیست یاداشت نمایید تا بدانید دقیقا چه چیزهایی در جای خود قرار گرفته و سپس کارتن آن را به محل دیگری منتقل کنید تا جلو دست و پا شما نباشد.
 7. حال سراغ لوازم کلی تر بروید و فعلا وارد جزییات نشوید. اول از همه می توانید راختخواب ها را بچینید. اتاق خواب را تکمیل نمایید و سپس سراغ اتاق های دیگر بروید.
 8. بعد سراغ هال و پذیرایی بروید. چیدن مبلمان، تلویزیون ، لوازم بزرگ منزل را ادامه دهید.
 9. بعد از چیدن همه لوازم کلی منزل می توانید حال سراغ لوازم جزئی تر مثل لوازم تزئینی ، گل و گیاه، تابلوها، ساعت دیواری و امثال آن بروید.
 10. پس از چیدن همه وسایل نوبت به گردگیری و تمیز کاری نهایی می رسد.
 11. پس از تمیزکاری نهایی داخل منزل باید نگاهی به سرویس بهداشتی و حمام هم بیاندازید و آن را کامل بشویید.
 12. حال وقت آن رسیده با آسودگی خاطر در منزل جدید خود استراحت نمایید و چون قبلا هم سیستم گرمایشی و سرمایشی را فعال نموده اید، قطعا منزل شما برای استراحت آماده است.

نکته: دقت داشته باشید تا جایی که امکان پذیر است تا تمام نشدن فرآیند چیدمان بار بعد از اسباب کشی، اجازه ندهید که بچه ها وارد منزل جدید شوند. بهتر است آنها را پیش پدربزرگ و مادربزرشگان بگذارید تا جلو دست و پا شما نباشند.

شرکت حمل و نقل سپند بار با داشتن تجربه کافی و با داشتن تجربه کافی در زمینه اثاث کشی منزل امور اسباب کشی و حمل بار را به صورت تخصصی و شبانه روزی انجام می دهد کلیه مراحل از بسته بندی تا چیدمان را به صورت کاملا تخصصی برای شما با پرسنلی متخصص و نیرومند اجرا می سازد

امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. در صورتیکه در زمینه اسباب کشی نیاز به مشاوره و راهنمایی یا هر گونه خدمات ویژه ای داشتید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی نمایند.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس