لیست باربری های مجاز تهران

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

لیست باربری‌های مجاز تهران

لیست باربری های مجاز تهران

در ایران باربری صنعتی با سابقه طولانی و در عین حال با رقابت فشرده است. از میان باربری‌های بسیار زیادی که در شهر تهران در حال فعالیت هستند، تنها تعداد معدودی از آنها عضو اتحادیه باربری بوده و مجوزهای رسمی را دریافت کرده‌اند. شرکت‌های مجاز با تجربه و سابقه درخشان همواره سعی در ارائه خدمات متنوع و با کیفیت به مشتریان خود دارند. در این مطلب به لیست باربری‌های مجاز تهران اشاره می‌کنیم:

لیست باربری‌های مجاز تهران

در این لیست 20 مورد از باربری‌های مجاز و قابل اعتماد در تهران معرفی می‌شوند:

اتوبار و باربری سپند بار

باربری سپند بار ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل در تهران است این باربری با داشتن یک دهه سابقه در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل و خدمات حمل ونقل اثاثیه با یک دهه سابقه درخشان در خدمت شما خواهد بود باربری سپند بار از کامیون های مسقف و موکت کاری شده برای حمل بار استفاده می کند و به صورت شبانه روزی سرویس دهی اثاث کشی را به مشتریان ارائه خواهد داد
  • سرویس مشاوره رایگان در خصوص اسباب کشی
  • سرویس حمل بار و اثاث کشی منزل به صورت حرفه ای
  • سرویس بسته بندی تخصصی توسط پرسنل حرفه ای
  • ارائه وانت و نیسان
  • حمل بار به شهرستان
  • ارسال کارگر خالی برای اسباب کشی
  • مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران
  • تجربه بیش از یک دهه در زمینه حمل و نقل
سپند بار بهترین خدمات اثاث کشی منزل را در تهران انجام می دهد و به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته این خدمات به مشترسان ارائه می شود تلفن باربری سپند بار شعبه شمال تهران = 22895364 شعبه غرب تهران = 44440426 شعبه شرق تهران = 77728486 شعبه مرکز تهران = 88104479

اتوبار و باربری صدف

اتوبار و باربری صدف یکی از شرکت‌های باربری‌ مجاز در تهران است. این شرکت شعبه‌های مختلفی در غرب، مرکز و شمال تهران دارد. اتوبار و باربری صدف مجهز به به‌روزترین تجهیزات و لوازم بسته‌بندی اثاثیه منزل بوده و با بهره‌گیری از افراد حرفه‌ای و با تجربه به صورت تخصصی لوازم حساس و سنگین را حمل می‌کند.

باربری تهران لوکس

باربری تهران لوکس نیز یکی دیگر از شرکت‌های باربری مجاز و قابل اعتماد در استان تهران است. این شرکت با داشتن شعب متعدد به شهروندان در مناطق مختلف تهران خدمات مرتبط با بسته‌بندی، جابه‌جایی و حمل بار و اثاثیه منزل را ارائه می‌دهد.

اتوبار پاسارگاد

اتوبار پاسارگاد با تجربه و سابقه طولانی در شرق تهران همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات با کیفیت نیازهای مشتریان را تامین کند. استفاده از ضربه‌گیر، استفاده از جعبه و کارتن‌های محکم، بسته‌بندی حرفه‌ای مبلمان و… تنها بخشی از خدمات متنوع این شرکت هستند.

باربری و اتوبار ساقدوش

یکی دیگر از شرکت‌هایی که در لیست باربری‌های مجاز تهران قرار می‌گیرد، اتوبار ساقدوش است. این شرکت شعب متعددی در سراسر تهران دارد و با بهره‌گیری از تجهیزات با کیفیت و کادر مجرب خدمات متنوع خود را به صورت شبانه‌روزی حتی در روزهای تعطیل با نرخ مناسب به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

شرکت باربری افق بار

اتوبار افق بار یکی دیگر از شرکت‌های مجاز و با کیفیت در صنعت باربری است. این شرکت با ارائه خدمات شبانه‌روزی، در بسته‌بندی اثاثیه مختلف در حمل و جابه‌جایی بار؛ در تجربه یک اسباب کشی بی دردسر مشتریان خود را همراهی می‌کند.

اتوبار و باربری پدیده

شرکت باربری پدیده به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات بسته‌بندی و حمل اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، وسایل ادارات بوده و کالاهای مشتریان را به تمام نقاط تهران و ایران ارسال می‌کند.

باربری و اتوبار اکباتان

یکی دیگر از  شرکت‌های معتبر باربری که در  لیست باربری‌های مجاز تهران قرار می‌گیرد باربری و اتوبار اکباتان است. این شرکت با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای در بسته‌بندی انواع اثاثیه منزل خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

باربری و اتوبار نوید بار

باربری نوید بار یکی از شرکت‌های باربری با سابقه درخشان است. این شرکت با بهره‌گیری از تجربیات خود در زمینه حمل بار و اثاثیه به سراسر تهران و شهرستان‌ها خدمات مطمئن و باکیفیت را ارائه داده و همچنین بار و اثاثیه مشتریان را در زمان حمل و جابه‌جایی بیمه می‌کند. نوید بار خدمات خود را به صورت 24 ساعته در همه روزهای هفته به مشتریان ارائه می‌دهد.

اتوبار شیخ بهایی بار

اتوبار شیخ بهایی بار خدمات VIP و ویژه‌ای را در بسته‌بندی و حمل اثاثیه منزل و شرکت‌ها به مشتریان در تمام مناطق تهران ارائه می‌دهد. هزینه باربری بر اساس نوع خدمات متفاوت خواهد بود.

اتوبار چلسی

یکی دیگر از شرکت‌های موجود در لیست باربری‌های مجاز تهران اتوبار چلسی است. این شرکت در سه شعبه شمال، مرکز و جنوب تهران در بسته‌بندی و حمل و جابه‌جایی اثاثیه منزل و بار به مشتریان خود خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد.

باربری کیان بار

شرکت باربری کیان بار با بهره‌گیری از کادر آموزش دیده و حرفه‌ای در بسته‌بندی و جابه‌جایی اثاثیه منزل به ویژه وسایل حساس و آسیب‌پذیر خدمات با کیفیتی را ارائه داده و اثاثیه مشتریان را در زمان حمل و جابه‌جایی بیمه می‌کند.

 

باربری و اتوبار صداقت بار

شرکت باربری صداقت بار با سابقه طولانی 15 ساله در صنعت باربری یکی از شرکت‌های قابل اعتماد و حرفه‌ای در زمینه بسته‌بندی، حمل، جابه‌جایی و چیدمان اثاثیه منزل است.

اتوبار طلایی تهران

اتوبار طلایی تهران با بهره‌گیری از تجهیزات حرفه‌ای و به روز در بسته‌بندی اثاثیه منزل به تمام مشتریان در سراسر تهران و شمیرانات خدمات با کیفیتی را ارائه می‌دهد. کادر مجرب این شرکت در بسته‌بندی و جابه‌جایی وسایل حساسی مانند مبلمان و پیانو تخصص ویژه‌ای دارند.

باربری باراست تهران

شرکت باربری باراست یکی دیگر از شرکت‌های موجود در لیست باربری‌های مجاز تهران است. این شرکت خدمات خود را به شهروندان تهران و کرج ارائه می‌دهد و در طول زمان جابه‌جایی اثاثیه و بار مشتریان را بیمه کرده و از تهران به سایر شهرهای ایران ارسال می‌کند.

 

اتوبار و باربری وطن بار

اتوبار و باربری وطن بار با ارسال کارکنان مجرب و آموزش دیده، در سریع‌ترین زمان ممکن کالا و اثاثیه مشتریان را بسته‌بندی و بارگیری می‌کند. این شرکت با بیمه کردن کالا و اثاثیه مشتری، در صورت صدمه دیدن بار در حین بارگیری، حمل و تخلیه بار به مشتری خسارت پرداخت می‌کند.

 

باربری سریع بار

باربری سریع بار یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های باربری مجاز در تهران است. این شرکت در سریع‌ترین زمان ممکن با بهره‌گیری از کادر مجرب و حرفه‌ای و با صدور بیمه‌نامه در زمان باربری اثاثیه و کالا مشتری را به سراسر تهران و ایران ارسال می‌کند.

ظریف بار

ظریف بار به عنوان یک شرکت باربری قابل اعتماد و دارای مجوز قطعا در لیست باربری‌های مجاز تهران قرار می‌گیرد. این شرکت با استفاده از تجهیزات با کیفیت بسته‌بندی و حمل اثاثیه، تجربه یک باربری و اسباب کشی راحت و بی‌دردسر را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

اتوبار و باربری تهران تک

شرکت باربری تهران تک یکی از شرکت‌های عضو اتحادیه باربری است. باربری تهران تک با ارائه خدمات حرفه‌ای توسط کارکنان خانم و آقا در بسته‌بندی و حمل اثاثیه منزل و شرکت، در 24 ساعت شبانه‌روز به مشتریان خود سرویس می‌دهد.

شرکت حمل و نقل بین المللی سراسری حامدبار

شرکت حامدبار با سابقه طولانی نزدیک به 30 سال در صنعت باربری یکی از باسابقه‌ترین و با تجربه‌ترین شرکت‌های باربری در تهران است.  این شرکت با بهره‌گیری از کادر مجرب در سریع‌ترین زمان ممکن کالای شما را حمل می‌کند.

شرکت باربری و اتوبار کیهان بار تهران

شرکت باربری کیهان بار با استفاده از کادر مجرب، تجهیزات ویژه و خودروهای مجهز همه روزه و در 24 ساعت شبانه روز در حمل و نقل بار و انجام خدمات مربوط به اسباب کشی به مشتریان سرویس می‌دهد.

نتیجه‌گیری‌

در لیست باربری‌های مجاز تهران تنها 20 مورد از شرکت‌های مجاز باربری در تهران بررسی و معرفی شدند. شما می‌توانید با توجه به نیازها و شرایط خود از خدمات یکی از شرکت‌های نامبرده بهره‌مند شوید.

از کجا باربری های مجاز را تشخیص دهم؟

ما در این مقاله لیست باربری های مجاز تهران را قرار داده ایم

باربری های مجاز چه خصوصیاتی دارند؟

باربری های مجاز دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران را دارند

شماره تلفن باربری های مجاز چند است؟

برای دریافت شماره تلفن باربری های مجاز با شماره 44440426 تماس بگیرید

باربری های مجاز شبانه روزی هستند؟

بله باربری های مجاز خدمات باربری و اتوبار را به صورت شبانه روزی انجام می دهند

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سلطانی مهدی
1 سال قبل

سلام و عرض ادب واقعا سپند بار یک باربری همه چی تمومه ببینید نسبت به شرکت های رقیب چگونه تعریف کرده و جای تشکر فراوان داره از مدیریت با شخصیت سپندبار تهران

got to up

شماره های تماس