حمل و نقل اشیاء قیمتی در اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

اسباب کشی و حمل وسایل به صورت حرفه ای با سپند بار

حمل و نقل اشیاء قیمتی در اسباب کشی

حمل و نقل وسایل و اشیا قیمتی در اسباب کشی

برای حمل و نقل وسایل و اشیا قیمتی در اسباب کشی چه ترفندهایی وجود دارد که بتواند از آسیب دیدن و شکسته شدن لوازم جلوگیری نماید؟

در هنگام اسباب کشی مهم ترین کاری که باید انجام داد این است که مراقب وسایل و اشیا قیمتی باشید که در وهله اول آسیب نبینند و در گام دوم در امنیت کامل باشند. حمل و نقل وسایل و اشیا قیمتی می تواند به شیوه های مختلف انجام شود که هر کدام ممکن است معایب و مزایایی داشته باشد. در این مطلب قصد داریم روش هایی که برای حمل و نقل وسایل بسیار مفید هستند و می توانند مانع از آسیب دیدن لوازم و اشیا قیمتی شوند را به شما معرفی نماییم. با رعایت این مجموعه نکات اشیا قیمتی در اسباب کشی آسیب نخواهند دید.

حمل بار و اسباب و اثاثیه منزل
حمل بار و اسباب و اثاثیه منزل

بسته بندی استاندارد وسایل و اشیا قیمتی در اسباب کشی

یکی از مراحل بسیار مهم اسباب کشی، بسته بندی وسایل و لوازم می باشد. در این مرحله نکاتی وجود دارد که برای حمل و نقل وسایل و اشیا قیمتی در اسباب کشی بسیار مهم هستند. شاید این نکات چندان از نظر شما مفید و کاربردی نباشند، اما رعایت همین نکات ساده به شما کمک می نماید تا حد زیادی از آسیب دیدن وسایل خود پیشگیری نمایید:

 • وسایل و اشیا قیمتی را از سایر وسایل منزل جدا کنید و برای آنها از بسته بندی های ویژه استفاده نمایید.
 • برای بسته بندی وسایل و اشیا خود می توانید از خدمات شرکت باربری سپند بار استفاده نمایید. این شرکت با استفاده از شیوه های جدید بسته بندی، وسایل و لوازم شما را به گونه ای بسته بندی می نمایند که هم در جای کمتری جا شوند و هم در حین حمل و نقل و جابه جایی هیچ مشکلی برای آنها پیش نیاید.
 • در حین حمل و نقل وسایل و اشیا قیمتی که شکننده هستند بهتر است با احتیاط عمل کنید و در حین بار کردن آنها، نظارت کامل داشته باشید که این اشیا در محل مناسبی چیده شوند که امکان آسیب دیدن آنها کمتر باشد.
 • اگر با وانت یا کامیون وسایل خود را حمل می کنید می توانید اشیایی که بزرگ تر و محکم تر هستند را در زیر وسایل و لوازم شکننده و قیمتی قرار دهید تا اشیا قیمتی شما آسیب نبینند.
 • از قرار دادن اشیا سنگین و زمخت بر روی اشیا قیمتی و شکننده خود خودداری نمایید.
 • می توانید لابه لای وسایل و اشیا قیمتی خود از پشم، پارچه و انواع نایلون های مناسب استفاده نمایید که مانع از برخورد وسایل با همدیگر می شود.
چیدمان بار در حین حمل و نقل
چیدمان بار در حین حمل و نقل

چیدمان بار در حین حمل و نقل وسایل

در حین حمل و نقل وسایل و اشیا قیمتی از هر وسیله نقلیه ای که استفاده نمایید، می توانید با رعایت اصول و نکات چیدمان بار، لوازم و وسایل خود را از آسیب دیدن و شکسته شدن حفظ نمایید. شرکت سپندبار می تواند با فرستادن افراد مجرب خود در زمینه چیدمان بار می تواند وسایل و اشیا قیمتی خود را بصورت کاملا اصولی بچیند و از آسیب دیدن آنها جلوگیری نماید اما در صورتیکه دسترسی به این این شرکت ندارید می توانید خود نکات مهم زیر را در جین چیدمان بار در حین حمل و نقل رعایت نمایید.

 • ابتدا وسایل و لوازم بزرگ و حجیم را بچینید و آنها را با یک طناب یا نگهدارنده محکم نگهدارید تا در حین حرکت وسیله نقلیه جابه جا نشود.
 • لوازم شکستنی و اشیا قیمتی را در زیر لوازم سنگین قرار ندهید چون ممکن است شکسته شوند.
 • درب پشتی وسیله نقلیه را ببندید و لوازم را به گونه ای بچینید که احتمال افتادن آنها را به حداقل برسانید.
 • تا جایی که می توانید وسیله نقلیه را برای حمل بار انتخاب نمایید که بتواند در یک مرحله تمام وسایل شما را در خود جای داده و انتقال دهد.
حمل اثاث منزل به صورت تخصصی با سپند بار
حمل اثاث منزل به صورت تخصصی با سپند بار

چیدمان اصولی بار بعد از اسباب کشی

گاهی فقط رعایت نکات در حمل و نقل وسایل و اشیا قیمتی در اسباب کشی نیست که می تواند برای حفظ این لوازم از آسیب دیدن موثر واقع شود. شما بعد از حمل بار و در حین چیدمان وسایل نیز باید نکاتی را رعایت نمایید که اشیا شما مصون بمانند. از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قبل از باز کردن بسته بندی ها بهتر است ابتدا یک طرح کلی برای چیدمان فضا خود در نظر بگیرید. اگر هنوز در انتخاب یک دکوراسیون مناسب برای فضا خود مشکل دارید می توانید زمانی را به آن اختصاص دهید.
 • به ترتیب لوازم برقی را از بسته بندی ها خارج کرده و آنها را به برق وصل نمایید تا در صورت نیاز آماده باشند. یخچال یکی از این وسایل ضروری است.
 • قبل از اینکه سراغ وسایل جزئی و تزئینی بروید که اغلب قیمتی هم هستند، لوازم بزرگ را در فضا مناسب بچینید.
 • بسته بندی لوازم آسپزخانه را در اولویت قرار دهید چرا که با قرار گرفتن در آشپزخانه و محل مناسب درون کابینت ها، تعداد زیادی از بسته بندی های شما باز شده و تمام می شوند.
 • کارتن و بسته بندی های خالی را در جلو دست و پا قرار ندهید که با برخورد به آنها هم خودتان اذیت شوید و هم احتمال شکستن وسایل و اشیا قیمتی در اسباب کشی بیشتر می شود.
 • سعی کنید در حین اسباب کشی به هیچ وجه بچه ها در جلو دست و چا شما نباشند. آنها کنجکاو هستند و هر وسیله ای را برای بازی کردن خود انتخاب می نمایند و ممکن است اشیا قیمتی دوست داشتنی شما را پیدا کرده و برای بازی از آن استفاده نمایند.
 • در حین جابه جایی وسایل و اشیا قیمتی نهایت احتیاط را به خرج داده تا آسیب نبینند.
 • در نهایت نگران شکسته شدن یا آسیب دیدن لوازم خود نباشید چون انسان از هر چیزی که بترسد، به سرش می آید.

با رعایت این نکات ساده می توانید تا حد زیادی از آسیب دیدن وسایل خود در حین اسباب کشی جلوگیری نمایید. در صورتیکه در زمینه اسباب کشی، چیدمان بار در حین حمل و نقل و بهترین شیوه حمل بار نیاز به مشاوره داشتید، مشاورین سپند بار آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی مرتضوی
4 سال قبل

سلام و عرض ادب به تک تک اعضای پرسنل و مدیریت محترم سپند بار واقعا طبق گفته ها در سایت کار من به نحو کاملا احسن انجام شد .مرسی

got to up

شماره های تماس