اسباب کشی در زمان کرونا

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

خدمات باربری با وجود کرونا ویروس

اسباب کشی در زمان کرونا

با وجود پیدایش این وضعیت اپیدمی انجام تمامی امور با مشکل مواجه شده است که اسباب کشی منزل نیز یکی  از آنها می باشد. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که در این دوران مجبور به اسباب کشی می باشید باید بدانید که اسباب کشی منزل در زمان کرونا باید با رعایت برخی موارد صورت بپذیرد که علاوه بر خود موجب بروز و یا انتقال کرونا به افراد  خانواده نگردد

کشی در زمان کرونا
 

اسباب کشی منزل در زمان کرونا باید به چه صورت انجام شود:

با وجود پیدایش این وضعیت اپیدمی انجام تمامی امور با مشکل مواجه شده است که اسباب کشی منزل نیز یکی  از آن ها می باشد. اگر چه شما هم از جمله افرادی هستید که در این دوران مجبور به اسباب کشی می باشید باید بدانید که اسباب کشی منزل در زمان کرونا باید با رعایت برخی موارد صورت بپذیرد که علاوه بر خود موجب بروز و یا انتقال بیماری کرونا به افراد و اعضای خانواده نگردد. در این مقاله برای شما به برخی از راهکارهایی که جهت اسباب کشی منزل در زمان کرونا باید انجام شوند,  می پردازیم. از آن جایی که انجام پروسه ی اسباب کشی در زمان عادی نیز کار ساده و راحتی نمی باشد و دردسرهای مربوط به خود را دارد در این روزها نیز پیدایش این ویروس جهش یافته ی خطرناک نه تنها اسباب کشی بلکه انجام همه کارهای زندگی را سخت تر کرده است.

ما در شرکت باربری سپند بار خدمات ویژه اثاث کشی منزل را در زمان کرونا ارائه می دهیم این خدمات به صورت 24 ساعته خواهد بود

یکی از بهترین روش های جلوگیری از این بیماری در این دوران این است که حتی الامکان انجام این پروسه را به بعد از اتمام این دوران انداخته ولی خوب در صورتی که این امکان میسر نبوده و شما چاره ای جز جا به جایی و اسباب کشی ندارید باید اقدام به مطالعه ی این محتوا نموده تا نحوه ی اسباب کشی منزل در زمان کرونا و چگونگی  ضدعفونی کردن و بسته بندی و ضدعفونی کردن خانه جدید را برای جلوگیری از این ویروس نمایید.

بهترین باربری در زمان کرونا

اولین اقدام برای اسباب کشی منزل در زمان کرونا چیست:

از جمله ی اولین اقداماتی که در زمان اسباب کشی بایستی انجام داد این است که در ابتدا با ضد عفونی کردن تمامی وسایل و بسته بندی آن ها شروع کرده و قبل از جا به جایی آن ها را انجام دهید. پروسه ی اسباب کشی همواره در کنار خود شست و شوی فراوان و نظافت تمامی لوازم را همراه دارد که در این دوران کرونایی باید با حساسیت بیشتر اقدام به این کار نموده و جدی تر باشید. برای این کار بایستی از مدت زمانی که برای بسته بندی اشیا و لوازم منزل در نظر گرفته اید زودتر شروع به این کار کرده تا در همین راستا به موقع و سر فرصت بتوانید به کارهایتان برسید. به عنوان نمونه از لوازمی که کمتر استفاده می شوند شروع کرده و بعد از نظافت آن ها بسته بندی نمایید. در این اوضاع کرونایی می توانید برای پیشگیری از این بیماری در بسته بندی های خود وسایل را داخل یک پوشش قرار داده که بعد از جا به جایی به محل جدید تمامی آن ها را دور بیندازید می توانید بعد از قرار دادن لوازم در بسته بندی به وسیله ی مشمای پلاستیکی آن ها را پوشش دهید.

در موقع اسباب کشی منزل در زمان کرونا دقت کنید که وسیله های ضد عفونی را در دسترس خود و کارکنان باربری قرار داده و در صورت نداشتن مواد ضد عفونی کافی قبل از انجام پروسه ی جا به جایی باید حتما تهیه و خریداری شود. هر چند که در این وضعیت کرونایی باید شرکت های باربری برای کارگران خود وسایل ضدعفونی داده و آن ها به همراه داشته باشند ولی شما هم می توانید این مواد را تهیه کرده و در صورت لزوم در اختیار آن ها برای پیشگیری از کرونا قرار دهید. همچنین از کارگران در ابتدا باید بخواهی که قبل از تماس با لوازم و سطوح دست های خود را ضدعفونی نمایند و همین طور خود شما هم مرتب اقدام به شست و شوی دست های خود کرده و آن ها را ضد عفونی نمایید.

اثاث کشی منزل با وجود کرونا

اقداماتی که در زمان اسباب کشی در این اوضاع کرونا باید انجام داد چیست:

سعی کنید موقع اسباب کشی منزل در زمان کرونا تعداد افراد زیادی را درگیر این ماجرا نکنید, در همین راستا اکثر شرکت های حمل و نقل و باربری نیز به دلیل این که از تجمع افراد زیاد جلوگیری نماید سعی در فاکتور گرفتن از تعداد کارگران خود برای ارائه ی سرویس شده است. پس شما هم سعی کنید تا از تجمع افراد زیادی در انجام این پروسه جلوگیری کرده و با تعداد کم کارگران سعی در جا به جایی لوازم خود کرده و برای پیشگیری از این بیماری کرونا حوصله به خرج بدهید. به خصوص در زمان چیدمان نیز از افرادی که بیماری زمینه ای داشته و خطر بالایی برای مبتلا شدن به کرونا داشته, اصلا کمک نگیرید.

یکی دیگر از راهکارهایی که باید در انجام اسباب کشی منزل در زمان کرونا رعایت کرد انتخاب زمان اسباب کشی و چیدمان آن است. در صورتی که برای شما این امکان میسر بود جهت جلوگیری از این بیماری کرونا سعی کنید تا زمان اسباب کشی را به گونه ای تنظیم کنید تا بعد از جا به جایی لوازم به خانه ی جدید شما حتی الامکان بعد از 72 ساعت به آن محل رفته و حضور داشته باشید. در این مدت زمان سه روزه احتمال نابودی این ویروس از روی برخی سطوح وجود دارد. ولی در صورتی که این امکان برای شما مقدور نبود و شما مجبور به این بودید که با لوازم به صورت همزمان وارد خانه شوید, برای جلوگیری از ویروس کرونا, با در نظر گرفتن فضایی برای قرار گرفتن بسته بندی می توانید خط قرمزی برای آن ها تعیین کرده و بعد از ضدعفونی آن ها اقدام به چیدمان لوازم و باز کردن بسته بندی نمایید.

حمل بار در زمان کرونا

اقداماتی که بعد از جا به جایی و حمل و نقل لوازم باید انجام شوند:

ولی توصیه می شود  در صورتی که مجبور به اسباب کشی منزل در زمان کرونا بودید سعی کنید لوازمی که زیاد ضروری نیستند را بعد از گذشت 7 ساعت باز کرده و اقدام به چیدمان آن ها نمایید.  و همین طور به صورت مستمر تمامی سطوح را برای پیشگیری از این ویروس ضد عفونی نمایید. برای پیشگیری از بیماری کرونا سعی کنید دستگیره های در را به صورت مرتب ضد عفونی کرده در همین راستا حواستان به ضدعفونی فضاهای مشترک ساختمان مانند لابی و دکمه های آسانسور و درها نیز بوده و همین طور برای این که با همسایه ها کمترین برخورد را داشته باشید زمان انجام اسباب کشی و جا به جایی لوازم منزل را به اول صبح یا آخر شب موکول کنید.

همانگونه که در بالا به این موضوع نیز اشاره کردیم به هیچ عنوان ضد عفونی کردن سطوح نباید فراموش شود. حتی در صورتی که کارگران باربری  همه ی نکات بهداشتی را در این زمینه رعایت نمایند و خود شخص شما همه شاهد بر این روند باشید, از ضروریات اسباب کشی منزل در زمان کرونا می باشد که ضدعفونی تمامی سطوح خارجی را جدی گرفته و به ترتیب همه ی جعبه ها را ضدعفونی نمایید. به غیر از جعبه ها و کارتن های اسباب کشی تمامی آیتم ها و لوازم منزل بایستی ضدعفونی گردند. و در یک محوطه ی دیگر قرار بگیرند. بالاتر نیز در مورد انتخاب فضایی با خط قرمز جهت قرارگیری بسته ها صحبت کردیم, بعد از ضد عفونی تک تک بسته ها باید همه ی          سطوح کا با افراد دیگر و کارکنان شرکت های باربری در تماس بوده اند نیز بایستی با مواد شوینده بسته بندی شوند.

حمل اثاثیه منزل در زمان کرونا

قبل از اسباب کشی منزل در زمان کرونا باید راجع به شرکت های باربری تحقیق کافی داشته باشید.

بررسی خدمات و تحقیق در مورد شرکت های حمل و نقل و باربری همیشه از ضروریات بوده و در این اوضاع کرونایی بیشتر از همه ی مواقع ضروری و مهم است, چون انتخاب شرکت باربری و حمل و نقل در این وضع کرونایی که از تجهیزات و لوازم کافی برخوردار هستند از انتخاب شرکت های باربری ارزان قیمت که هیچ کدام از این موارد را رعایت نمی کند مطمئن تر و بهتر می باشد. امروزه اکثر شرکت های باربری و حمل و نقل برای اسباب کشی منزل در زمان کرونا راه ها و روش های گوناگون و متعددی را برای مشتریان خود ارائه می دهند که یکی از آن ها عدم حضور صاحب خانه است و در این باورند که جهت پیشگیری از این بیماری هر اندازه تعداد افراد کم باشد و تماس با هم کم شود خیلی اوضاع مطمئن تر می شود.

برخی از باربری هایی که خدمات حمل بار را در زمان کرونا به صورت تخصصی انجام می دهند:

  1. باربری نیاوران
  2. باربری تجریش
  3. باربری زعفرانیه
  4. باربری چیتگر
  5. باربری سعادت آباد
  6. باربری گیشا

البته همان گونه که قبلا هم گفتیم بایستی تحقیقات لازم را از شرکت های باربری کرده و مطمئن شوید که کارکنان و پرسنل از ماسک و دستکش زمان کار استفاده می کنند و مواد ضدعفونی کننده به همراه دارند و از همه مهم تر قبل از این که لوازم شما را در ماشین باربری بار بزنند ضدعفونی شده است و تمامی تجهیزات باربری قبل از حمل اسباب و اثاثیه شما ضدعفونی شده اند و از سلامت پرسنل خود تا چه اندازه ای مطمئن هستند و برای این کار آیا از تب سنج ها استفاده می کنند یا اطلاعات کافی در مورد بیمار بودن خودشان و یا افراد نزدیک آن ها دارند. و همین طور از همه مهمتر در مواقع اسباب کشی منزل در زمان کرونا باید علاوه بر انجام تحقیق ها و بررسی های دقیق در مورد شرکت های باربری و حمل و نقل باید اطمینان کافی را در مورد رعایت تمامی نکات بهداشتی در زمان جا به جایی به وسیله ی پرسنل و کارگران را داشته باشید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس