اسباب کشی منزل و جابجایی به سبک حرفه ای ها

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

اسباب کشی منزل و جابجایی به سبک حرفه ای ها

اسباب کشی منزل و جابجایی به سبک حرفه ای ها

در این مقاله اسباب کشی منزل و جابجایی به سبک حرفه ای ها مورد بحث قرار می گیرد. در صورتی که می خواهید یک اسباب کشی راحت و بدون دغدغه داشته باشید تا پایان ما را همراهی کنید.

روش حمل اثاثیه منزل یا دفتر یکی از دشوارترین مواردی است که هر کسی می تواند با آن روبرو شود. زیرا این امر باعث می شود که او محل کارش را ترک نماید و حمل و نقل را که ممکن است بیش از یک هفته طول بکشد او را از کار و زندگی بیاندازد.

انتقال اسباب و اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر یکی از فرایندهایی است که برای مشتری یا شرکت حمل و نقل اثاثیه نیز بسیار دشوار بوده است، بنابراین باید برای آن به خوبی آماده شد. جابجایی اثاثیه سنگین می تواند یک کار خطرناک باشد، به خصوص اگر دیدگاه روشنی از آنچه برای دستیابی به سطح مطلوبی از ایمنی در سفر لازم است، نداشته باشید. به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی و ایجاد خسارات احتمالی اشیای با ارزش هنگام انتقال از خانه ای به خانه دیگر، باید با دستورالعمل های ایمنی آشنا باشید.

بهترین روش برای جابجایی اثاثیه سنگین، که همزمان آسان ترین روش اسباب کشی نیز هست، این است که اجازه دهید شرکت های حمل و نقل حرفه ای این کار را برای شما انجام دهند. نکات ایمنی در روز اسباب کشی باید اثاثیه شما را از آسیب دیدگی دور نگه دارد تا زمانی که به خانه جدید خود برسید.

برای اسباب کشی منزل به صورت حرفه ای قطعات اثاثیه خود را جدا کنید.

اثاثیه بزرگ مانند تختخواب، کمد لباس، کابینت، قفسه های کتاب، مبل ها و میزها بیشترین دردسر را در روز حرکت برای شما ایجاد می کنند. در حقیقت، اثاثیه به دلیل ابعاد بزرگ، وزن زیاد، شکل غالباً ناجور، شکنندگی گاه به گاه و ارزش بالا، به عنوان مثال اثاثیه عتیقه یکی از سخت ترین وسایل برای انتقال به خانه دیگر است.

ایمنی همیشه باعث نگرانی هنگام حمل وسایل سنگین می شود، دقیقاً به همین دلیل است که وقتی تصمیم می گیرید که بعضی از قطعات بزرگ یا سنگین خود را با خود ببرید، بهترین روش این است که اثاثیه را با استفاده از شرکت های حرفه ای که می دانند چه کاری انجام دهند جابجا کنید.

وسایلی مانند پیانو علاوه بر اینکه سنگین هستند جابجایی آن ها بسیار ظریف و دشوار است. برای اطمینان از جابجایی بدون آسیب، باید روش تخصصی بارگیری توسط یک متخصص با تجربه انجام شود. بنابراین پیانو یا اشیای خاص خود را فقط به کسانی که تجربه کافی دارند بسپارید.

با این حال، در شرایطی که توانایی پرداخت به یک شرکت حرفه ای را ندارید یا اگر می دانید می توانید با چند دوست معتمد خانه خود این کار را انجام دهید. بهترین کار این است که اثاثیه را قبل از بیرون آوردن از خانه خود جدا کنید. لازم به یادآوری است که برچیدن اثاثیه یکی از بهترین نکات ایمنی برای اسباب کشی است. با برچیدن اثاثیه بزرگ خود تا حد ممکن از داشته های ارزشمند خود محافظت کنید. ابتدا اثاثیه خود را اندازه بگیرید تا ببینید آیا در تمام دهانه های درب و راهروها متناسب است.

 خطرات اسباب کشی را شناسایی و از بین ببرید.

ایمنی هنگام اسباب کشی منزل از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که نکات اساسی در مورد ایمنی را نادیده بگیرید، ممکن است مشکلاتی برای شما پیش بیاید.

آسیب رسیدن به اثاثیه ارزشمند شما در طول اسباب کشی، می تواند اتفاق بیافتد بنابراین شما باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا هنگام اسباب کشی منزل از آسیب دیدگی جلوگیری کنید.

خوشبختانه رعایت برخی نکات ایمنی برای جابجایی اثاثیه سنگین نسبت به سایر موارد آسان تر است. فقط از تجربیات خود استفاده کنید تا تجربه حرکت شما بدون دردسر باشد. در اینجا نکات ایمنی بسیار ساده ای وجود دارد که باید هنگام بیرون آوردن اثاثیه از خانه یا آپارتمان خود به خاطر بسپارید. برای انجام این کار خطوط خروجی و مسیرهای بیرونی را از خطرات احتمالی دور نگه دارید. خوب، این کار ممکن است آسان تر از آنچه که هست به نظر برسد.

در امتداد مسیر خروجی در نظر گرفته شده از اثاثیه خود آهسته حرکت کنید و مناطق خطرناک و مکان هایی را که می توانند هنگام جابجایی اجسام سنگین به خارج از خانه خطرناک باشند، شناسایی کنید. پس از شناسایی مناطق مشکل، تمام تلاش خود را برای ایمن سازی آن ها انجام دهید.

هنگام حمل اثاثیه سنگین به ماشین اسباب کشی، مناطق بیرونی نیز می توانند باعث حوادث ناگوار شوند بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که مسیرهای فضای باز عاری از گل و لای، برف و به ویژه یخ هستند. شما می توانید با ایجاد فضای بدون مانع بیشتر برای آزادی حرکت و تمام حرکات غیرمعمول، هنگام جابجایی خانه خود از ایمنی اطمینان حاصل کنید.

هنگام اسباب کشی منزل یک بررسی از اثاثیه ، انجام دهید.
هنگام اسباب کشی منزل یک بررسی از اثاثیه، انجام دهید.

برای اسباب کشی منزل به سبک حرفه ای ها یک تیم گروهی تشکیل دهید.

یکی از بهترین نکات ایمنی در هنگام اسباب کشی این است که سعی نکنید همه کارها را خودتان انجام دهید. بار انتقال به خانه برای یک نفر بیش از حد سنگین است، چه رسد به اینکه اثاثیه فوق العاده سنگین را اداره کند. به یاد داشته باشید، انتقال به خانه یک کار تیمی است و هدف این نیست که یک عملکرد انفرادی باشد. از این گذشته، اسباب کشی سنگین به تنهایی می تواند خطرناک باشد، بنابراین اگر سعی کنید قهرمان روز اسباب کشی خود باشید، نتایج فاجعه بار خواهد بود.

سعی نکنید همه کارها را خودتان انجام دهید
هنگام اسباب کشی منزل سعی نکنید همه کارها را خودتان انجام دهید.

به این فکر کنید که از یک طرف چه چیزی برای سالم ماندن اثاثیه ارزشمند شما بهتر است و از طرف دیگر چه چیزی برای امنیت شما و خانواده بهتر است. اگر توانایی پرداخت به یک شرکت حرفه ای را ندارید، باید اطمینان حاصل کنید که می توانید نیروی انسانی کافی را جمع کنید. مطمئناً، یکی از اولویت های اصلی شما این باشد که از قبل راهی بی نظیر و دوستانه را جستجو کنید تا بی دلیل برنامه های دوستانتان را بر هم نزنید.

برای اسباب کشی حرفه ای تجهیزات مناسبی را تهیه کنید.

هنگام انتقال اثاثیه به خانه خانه به نکات ایمنی توجه نمایید. برای جلوگیری از حوادث و صدمات در حین حرکت ، ابزار مناسب برای جابجایی اثاثیه سنگین را تهیه کنید زیرا وسایل حمل و نقل سنگین تر، بزرگ تر و حمل و نقل آن دشوارتر از آن است که در ابتدا تخمین زده شده بود. تجهیزات اسباب کشی لازم را اجاره یا خریداری کنید تا حرکت شما از همیشه راحت تر و ایمن تر شود.

تجهیزات اسباب کشی از نظر کاربرد، کارایی و ایمنی بی نظیر هستند. شگفت آور است که تجهیزات مناسب اسباب کشی برای بلند کردن و جابجایی اجسام سنگین در حین حرکت چقدر ساده، موثر و ضروری می تواند باشد. تنها چیزی که می توانید از آن کاملاً مطمئن باشید این است که اقلام سنگین و حجیم برای حمل در روز اسباب کشی شما کم نخواهد بود.

از روش های مناسب لیفتینگ استفاده کنید.

یکی از بهترین نکات ایمنی برای جابجایی اجسام سنگین و نکاتی که باید برای محافظت از آن استفاده کنید، استفاده از تکنیک های مناسب است. درک این نکته مهم است که شما باید بسیاری از حرکات عجیب و غیرمعمول را انجام دهید که بدن شما به آنها عادت ندارد. خم شدن، فشار دادن ، کشیدن ، پیچ خوردن و البته بلند کردن اثاثیه سنگین. در نتیجه، ممکن است شما یا یکی از دستیارانتان به نوعی دچار آسیب شوید.

اگر هنوز مطمئن نیستید که چگونه خودتان وسایل سنگین را جا به جا کنید، نکات مربوط به حرکت حرفه ای برای جلوگیری از آسیب دیدگی را رعایت کنید. با بلند کردن همیشه اثاثیه سنگین با پاه، کمر خود را نجات دهید. زانوها را خم کنید، کمرتان را صاف نگه دارید و به اندام تحتانی خود قدرت مناسب وارد کنید. اسباب کشی آسان افراد و دارایی های آن ها به منظور بهبود محل زندگی یا فرصت های شغلی یکی از مهم ترین فاکتورهای لازم برای کیفیت زندگی است.

 اثاثیه ها را درون وسیله نقلیه حمل و نقل سازمان دهی نمایید.

در یک اسباب کشی حرفه ای ابتدا سنگین ترین وسایل بارگیری می شوند. در قسمت جلو کامیون و مستقیماً در پشت کابین راننده، سنگین ترین وسایل مانند اجاق گاز، ماشین لباسشویی و یخچال روی پالت های چوبی قرار می گیرند تا حرکت آن ها را در حین حرکت ماشین محدود کند.

جعبه ها به صورت عمودی روی هم چیده می شوند. به طوری که پایه آن ها جعبه هایی است که شامل وسایل سخت و سنگین مانند کتاب یا ظروف آشپزخانه است، سپس روی آن ها جعبه هایی قرار می گیرد که حاوی وسایل شکننده یا موارد سبک مانند بالش های پر از الیاف هستند.

در دو طرف خودرو وسایل بلند اثاثیه مانند قطعات تختخواب و بالای میز، آینه ها، صفحه های شیشه ای و فرش ها قرار می گیرند.

مبل ها و صندلی ها در مرکز اتومبیل قرار می گیرند، جایی که اثاثیه سنگین باید در جلوی ماشین، در انتها و در وسط قرار بگیرند تا تعادل آن حفظ شود.

در انتهای وسیله نقلیه، جعبه ها را روی هم قرار ندهید تا از افتادن آن ها در هنگام باز شدن خودرو و شروع تخلیه جلوگیری شود.

 اثاثیه ها را درون وسیله نقلیه حمل و نقل سازمان یابی نمایید.
هنگام اسباب کشی منزل اثاثیه ها را درون وسیله نقلیه حمل و نقل سازمان دهی نمایید.

برای انجام یک اسباب کشی ایده آل از خدمات شرکت های باربری حرفه ای استفاده نمایید.

اگر فکر می کنید اسباب کشی منزل یک کار سخت و سنگین می باشد، حق با شماست جابجایی یک تجربه بسیار پرتنش است، نه فقط به این دلیل که دیگر در یک مکان آشنا زندگی نمی کنید، بلکه به این دلیل که مدتی دسترسی راحتی به وسایل خود ندارید. وجود یک تیم حرفه ای برای کمک به شما نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند، بلکه آرامش روانی را برای گذار کلی شما و خانواده خود فراهم می کند. شرکت های حرفه ای سطحی از خدمات را ارائه می دهند که وقتی خودتان این کار را انجام می دهید، نمی توانید دریافت کنید. شایان ذکر است که استانداردهای بالا شرکت سپند بار را به یکی از باربری ها در سطح کشور تبدیل کرده است.

نحوه اسباب کشی حرفه ای منزل برای حمل و نقل اثاثیه

  •     اثاثیه قبل از شروع به حرکت دادن، حتی اگر برای مسافت کمی باشد، به آماده سازی زیادی نیاز دارند تا بتوان آن ها را حفظ کرد و از قرار گرفتن در معرض عوامل آسیب زا ناشی از حرکت جلوگیری شود.
  •     هنگام اسباب کشی منزل یک بررسی بصری از اثاثیه، شمارش تعداد اتاق هایی که قرار است منتقل شوند و جزئیات اجزای آن ها را انجام دهید.
  •     روی بسته بندی تمام وسایلی که می توانند داخل جعبه قرار بگیرند، از جمله وسایل کوچک، مانند محتوای کابینت آشپزخانه، محتوای کتابخانه، کمد و کشوها، کار کنید.
  •     بعد از اینکه واحدهای اثاثیه کاملاً از محتویات آن ها خالی شدند، آن ها را از هم جدا و بسته بندی کنید، این شامل جدا کردن وسایل اتاق خواب، کابینت آشپزخانه و تجهیزات خانگی متصل به تاسیسات، از قبیل ماشین لباسشویی، اجاق گاز و کولر است.
  •     کامیون حمل و نقل را مجهز کنید و با حفظ تعادل، اثاثیه داخل آن را به ترتیب خاصی شروع کنید.
  •     تیم حمل و نقل شرکت سپند بار، وسایلی را که در نزدیک ترین مکان به کامیون حمل و نقل بسته بندی می شوند، مانند ورودی خانه یا پارکینگ ، جمع می کند و در کامیون های مخصوص می چینند.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس