تعداد کارتن های مورد نیاز برای اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

تعداد کارتن های مورد نیاز برای اسباب کشی

تعداد کارتن های مورد نیاز برای اسباب کشی

تعداد کارتن های بسته بندی مورد نیاز برای اسباب کشی

در صورتی که قصد اسباب کشی دارید و تمایل دارید تعداد کارتن های بسته بندی مورد نیاز برای اسباب کشی را تخمین بزنید ، توصیه می کنیم مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

وقت اسباب کشی است اما نمی دانید که چند کارتن برای اسباب کشی نیاز دارید و دقیقاً نمی دانید کجا می توانید کارتن های بسته بندی را پیدا کنید؟  می توانید با نگاه کردن به خانه و محتویات آن ، تعداد کارتن های مورد نیاز خود را تخمین بزنید.

تعیین عوامل در تعداد کارتن های مورد نیاز برای اسباب کشی

تعیین تعداد کارتن های بسته بندی مورد نیاز شما می تواند یک کار پیچیده باشد. شما ممکن است در یک آپارتمان یک خوابه زندگی کنید اما یک نوزاد داشته و وسایل زیادی برای بسته بندی داشته باشید.

برای به دست آوردن بهترین پاسخ به برای اسباب کشی به چند کارتن نیاز دارید؟ سعی کنید همه چیز را در نظر بگیرید. این بدان معنی است که می توانید به مساحت خانه خود ، تعداد افرادی که در آنجا زندگی می کنند و موارد دیگر نگاه کنید. اینها اولین سؤالاتی هستند که هنگام تصمیم گیری در مورد کارتن بسته بندی برای خرید باید از خود بپرسید:

چند نفر در خانه شما زندگی می کنند؟

به طور کلی ، یک خانواده چهار نفره از یک فرد مجرد دارای وسایل بیشتری هستند. وقتی از خودتان می پرسید ، برای اسباب کشی به چند کارتن نیاز دارم؟ ابتدا در نظر بگیرید که چند نفر در خانه شما زندگی می کنند.

مساحت خانه شما چه قدر است؟

یک خانه بزرگ تر معمولاً موارد بیشتری نیاز خواهد داشت پس مساحت خانه عامل مهمی در تعیین تعداد کارتن های بسته بندی مورد نیاز می باشد.

اندازه کارتن های بسته بندی

اگرچه ممکن است تفاوتهای کوچکی وجود داشته باشد ، اما کارتن های بسته بندی به طور کلی در چهار اندازه اصلی عرضه می شوند. اگر می خواهید بدانید چند کارتن برای جابجایی لازم است ، باید از اندازه کارتن های موجود آگاه باشید. اینها رایج ترین اندازه کارتن های بسته بندی هستند:

اندازه کارتن های بسته بندی
اندازه کارتن های بسته بندی

کارتن های بسته بندی کوچک

این کارتن های کوچک به طور کلی می توانند حدود ۲۰ مجله یا ۶ بطری را در خود جای دهند. آنها برای وسایل سنگین کوچک مانند کتاب عالی هستند. تعداد کارتن مورد نیاز به میزان وسایل بستگی دارد.

کارتن های بسته بندی متوسط

برای کالاهایی که کمی فضای بیشتری نیاز دارند ، کارتن های متوسط ​​مناسب است. به احتمال زیاد بیشترین استفاده را از اینها خواهید داشت ، بنابراین برای جمع آوری آن ها آماده شوید. به طور کلی ، آنها می توانند ۵-۱۵ قوطی و کارتن مواد غیر قابل خراب کردن را در خود نگه دارند.

 کارتن های بسته بندی بزرگ

کارتن های بزرگ با اندازه بزرگ برای اسباب کشی دادن کفش و لباس ها مناسب هستند. آنها به طور معمول می توانند تا ۱۲ جفت کفش را نگه دارند ، بنابراین  ، کارتن های بسته بندی بزرگ مانند کمدها در دسترس خواهند بود.

کارتن های بسته بندی خیلی بزرگ

از آنجا که آنها بزرگترین نوع هستند ، ایده خوبی است که از سبدهای بسته بندی فوق العاده بزرگ برای سبکترین وسایل خود استفاده کنید. وسایل بی نظیری مانند اسباب بازی ها را می توان بین چند پتو پیچید و از آنها در اسباب کشی محافظت کرد. تعداد کارتن مورد نیاز به میزان وسایل بستگی دارد.

کارتن های بسته بندی تخصصی

کارتن های مخصوص طراحی شده فقط برای لباس های آویزان شما ساخته شده است. آیا شما از مجموعه داران کتاب هستید؟ کارتن های بسته بندی هم برای شما وجود دارد. آنها هزینه بیشتری دارند ، اما ارزش این را دارد که از لباس ، کتاب و ظرف خود محافظت کنید. در اینجا مفیدترین کارتن های تخصصی که برای آسانتر کردن بسته بندی طراحی شده اند آورده شده است:

کارتن کتاب

این کارتن ها کوچک و محکم هستند که فقط برای بسته بندی کتاب ها ساخته شده اند. آن ها می توانند کتاب های بزرگ را در خود نگه دارند و دیگر لازم نیست نگران بسته بندی آن ها باشید.

بسته بندی کتاب ها
تعداد کارتون مورد نیاز برای بسته بندی کتاب ها

کارتن ظروف

در بسته بندی ظروف خود در این کارتن های مخصوص می توانید احساس امنیت کنید. دیوارهای ضخیم فوق العاده آنها به جذب شوک و تقویت طرفین کمک می کند و باعث می شود چینی ها و ظروف شما ایمن باشد.

اندازه کارتن های بسته بندی
تعداد کارتن بسته بندی برای ظروف

کارتن رگالدار

با توجه به شکل طولانی و میله داخلی حلق آویز ، بهترین کارتن های مناسب برای جابجایی لباس های آویزان شما هستند. آنها در ۳ اندازه مختلف در دسترس هستند ، بنابراین قبل از سفارش ابعاد کارتن ها را بررسی کنید.

بسته بندی لباس ها
تعداد کارتن ها برای بسته بندی لباس ها

چه تعداد کارتن برای اتاق ها نیاز داریم؟

از آنجا که اتاق ها می توانند به طور چشمگیری در اندازه و محتوا متفاوت باشند ، در اینجا راهنمایی وجود دارد که تخمین می زند به طور متوسط ​​هر اتاق به چه تعداد کارتن نیاز دارد:

آشپزخانه: مساحت آشپزخانه متوسط ایرانی ۱۴ متر مربع است. برای بسته بندی یک آشپزخانه به این اندازه ، به ۲-۴ کارتن کوچک ، ۵-۶ کارتن متوسط ​​، ۴ کارتن بزرگ ، ۲ کارتن خیلی بزرگ و ۴-۶ کارتن ظروف نیاز دارید.

اتاق نشیمن: برای اتاق نشیمن شما  ۲-۴ کارتن کوچک ، ۳-۴ کارتن متوسط ​​، ۲-۴ کارتن بزرگ و ۱-۲ کارتن خیلی بزرگ می خواهید.

اتاق خواب: از بین تمام اتاق های خواب ، اتاق خواب شما به احتمال زیاد به بیشترین کارتن ها نیاز دارد. با ۱-۳ کارتن کوچک ، ۵-۶ کارتن متوسط ​​، ۵-۸ کارتن بزرگ و ۴-۶ کارتن رگالدار آماده شوید. اندازه کمد شما همچنین بر تعداد کارتن های مورد نیاز برای جابجایی اتاق خواب شما تأثیر می گذارد ، بنابراین تعداد کارتن ها را متناسب با لباس خود تنظیم کنید.

تمام اتاق خواب های دیگر: تعداد کارتن نسبت به اتاق در نوسان است. به عنوان مثال ، دختر نوجوان شما احتمالاً لباس های آویزان بیشتری نسبت به کودک سه ساله شما خواهد داشت. به طور کلی ، شما باید ۱-۲ کارتن کوچک ، ۳-۵ کارتن متوسط ​​، ۳-۵ کارتن فوق العاده بزرگ و ۲-۴ کارتن رگالدار داشته باشید.

حمام: بسته به حمام شما ، ممکن است فقط ۲-۳ کارتن کوچک و یک کارتن بسته بندی متوسط ​​نیاز داشته باشید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس