نکات ضروری هنگام اسباب کشی فضاهای اداری

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکات ضروری هنگام اسباب کشی فضاهای اداری

نکات ضروری هنگام اسباب کشی فضاهای اداری

نکات ضروری هنگام اسباب کشی فضاهای اداری

در صورتی که تمایل دارید درباره نکات ضروری هنگام اسباب کشی فضاهای اداری اطلاعاتی مفید کسب کنید ، توصیه می کنیم مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

انتقال به یک فضای اداری جدید همانند فرآیندی است که انتقال به یک خانه جدید را شامل می شود. برای بسته بندی مبلمان بزرگ و حجیم ، بسته بندی لوازم الکترونیکی دشوار و اتاق های متعدد به تلاش زیادی نیاز دارید. و معمولاً ، زمان زیادی برای انجام همه این کارها وجود ندارد. جابجایی دفتر بدون توجه به اندازه شرکت شما کار زیادی دارد. اگر می خواهید این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید ، این نکات را دنبال کنید تا این روند تا حد ممکن راحت و بدون دردسر انجام شود.

قبل از اسباب کشی فضاهای اداری برنامه ریزی را شروع کنید.

در هنگام اسباب کشی به یک فضای اداری جدید ، شما باید کلیه مراحل برنامه ریزی را زودتر شروع کنید. کارها را تقسیم کنید و به این موضوع توجه کنید که چه کسانی چه کارهایی را انجام می دهند ، چگونه آن ها این کار را انجام می دهند و این کارها چه زمانی انجام می شود. در غیر این صورت ، شما باید تا آخرین لحظه در حال تلاش باشید.

علاوه بر برنامه ریزی برای چگونگی آماده شدن همه چیز برای جابجایی در روز اسباب کشی ، می بایست برنامه ای را نیز در اختیار داشته باشید تا با ورود به فضای اداری جدید خود ، دچار مشکل نشوید. برای فهمیدن چیدمان های فضای اداری و فضایی از یک طرح استفاده کنید و نیازهای جدیدی که ممکن است داشته باشید را دریابید. برای برنامه ریزی کارآمد در جابجایی دفتر خود ، باید حداقل چند هفته را کنار بگذارید تا در واقع همه چیز را تنظیم و آماده کنید. فراموش نکنید که برای بودجه اسباب کشی خود برنامه ریزی کنید ، مهم است بدانید که چقدر باید هزینه کنید.

برای اسباب کشی خود برنامه ریزی کنید
برای اسباب کشی فضاهای اداری برنامه ریزی کنید.

برای یافتن بهترین شرکت های حمل و نقل تحقیق کنید.

ما همیشه قبل از اسباب کشی ، تحقیق و گرفتن نقل قول از حداقل سه شرکت حمل و نقل حرفه ای را توصیه می کنیم ، اما از آنجا که یک اسباب کشی اداری می تواند بسیار گران و پرهزینه باشد ، بهتر است شما به دنبال یک شرکت حرفه ای باشید. اگر بودجه ای برای آن دارید ، تصمیم بگیرید که یک شرکت حمل و نقل کامل را استخدام کنید. آن ها تمام کارهای اسباب کشی از بسته بندی گرفته تا بارگیری  و باز کردن آن ها را انجام می دهند.

به این نکته توجه داشته باشید که هر شرکتی را که برای اسباب کشی فضاهای اداری خود استخدام می کنید باید دارای مجوز و بیمه باشند.

به دنبال یک شرکت حرفه ای باشید.
هنگام اسباب کشی فضاهای اداری به دنبال یک شرکت حرفه ای باشید.

هنگام اسباب کشی فضاهای اداری فناوری اطلاعات را فراموش نکنید.

یکی از بزرگ ترین مشکلات در انتقال به یک فضای اداری جدید ، قطع و وصل مجدد کلیه فناوری های شما است. به محض اینکه تاریخ حرکت شما مشخص شد به فکر فناوری اطلاعات خود باشید. طرحی را برای انتقال کلیه تجهیزات فنی دفتر خود تهیه کنید. این شامل رایانه ها ، سرورها و تلفن ها و همچنین داده ها و برنامه های اینترنت شما می شود. این یک کار بزرگ است و نمی توانید از این انتقال دهنده ها خارج شوید ، بنابراین بسیار مهم است که تیم شما در اسرع وقت روی آن کار کند. اگر قطعاتی وجود دارد که آن را لازم ندارید ، برنامه ای را برای بازیافت یا اهداء آن ها تنظیم کنید.

 فناوری اطلاعات را فراموش نکنید.
فناوری اطلاعات را فراموش نکنید.

سفارشات تغییر آدرس را انجام دهید.

بهتر است به روزرسانی اسناد با آدرس جدید خود را شروع کنید ، بنابراین وقتی آدرس جدید خود را می شناسید ، سفارشات کارت ویزیت جدید ، سربرگ ، پاکت نامه ، برچسب های برگشتی و غیره را درست کنید. اطمینان حاصل کنید که مشتریان خود را نیز به روز کنید ، به خصوص اگر آن ها مرتباً چیزهایی را برای شما ارسال می کنند. خیلی بهتر است قبل از حرکت ، تمام اسناد به روز شده خود را در دست داشته باشید تا اینکه در فضای جدید خود دچار مشکل نشوید.

سفارشات تغییر آدرس را در جای خود قرار دهید.
سفارشات تغییر آدرس را در برنامه خود قرار دهید.

در مورد برچسب زدن جعبه های خود کوشا باشید.

برچسب زدن جعبه های شما در همه اسباب کشی ها به ویژه هنگام اسباب کشی فضاهای اداری مهم است. برای ادامه کار در حین و بعد از حرکت ، می بایست تک تک جعبه ها را با دقت برچسب گذاری کنید تا در مواردی که واقعاً به آن ها احتیاج دارید به دنبال چیزهایی مانند کاغذ چاپگر یا تونر بیشتر نباشید. برای حداکثر کارآیی ، هر کادر را با یک مکان و یک شماره برچسب بزنید و یک صفحه گسترده مربوطه را نگه دارید که در آن هر شماره جعبه و مواردی که در داخل آن قرار دارد ، لیست شود. به این ترتیب برای انجام این کارها کمی بیشتر وقت صرف می شود ، اما وقتی در محل جدید خود مستقر می شوید ، در وقت شما بسیار صرفه جویی می شود و دسترسی همه برای آن آسان خواهد بود.

هنگام اسباب کشی فضاهای اداری اطمینان حاصل کنید که همه چیز متناسب خواهد بود.

در حالی که ممکن است شما قصد داشته باشید اسباب و اثاثیه بزرگ را به همراه خود بیاورید ، اما ابعاد فضای جدید شما ممکن است اجازه این کار را ندهد. به جای هدر دادن وقت ، انرژی و پول در حمل و نقل وسایلی که قرار نیست در فضای اداری جدید شما مورد استفاده قرار بگیرند ، ابعاد وسایل بزرگ خود را بدست آورید و آن ها را با اندازه گیری مکان بعدی خود مقایسه کنید. این امر در مورد مواردی مانند میزهای اتاق کنفرانس شما ، تجهیزات الکتریکی بزرگ و هر چیز دیگری که فضای زیادی را لازم می کند صدق می کند.

با بهره گیری از خدمات یک باربری قابل اطمینان ، می توانید اطمینان داشته باشید که وسایل اداری شما ایمن به مقصد خواهد رسید. در صورتی که برای اسباب کشی فضاهای اداری خود ترجیح می دهید یک باربری را استخدام کنید ، می توانید از خدمات باربری سپند بار استفاده نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس