بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل در اسرع وقت - سپند بار

بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل در اسرع وقت

بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل در اسرع وقت

بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل در اسرع وقت

در این مقاله نکاتی هوشمند برای کمک به شما در بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل در اسرع وقت و داشتن یک اسباب کشی بدون دردسر می پردازیم.

بسته بندی اثاثیه یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی می باشد که باید در اسرع وقت انجام شود. بسته بندی اثاثیه منزل و آماده سازی خود برای جابجایی بزرگ و اسباب کشی برای هر شخصی امری دلهره آور می باشد ، به خصوص اگر در یک زمان کوتاه مجبور به جمع آوری اثاثیه و بسته بندی آن ها شوید و فرصتی برای به تعویق انداختن نداشته باشید.

داشتن استرس و حتی وحشت در چنین شرایطی برای هرکسی طبیعی است ، اما با کمی تلاش و فداکاری جدی ، می توانید تمامی اثاثیه خانه خود را جمع کنید و ماشین باربری را در یک روز بارگیری کنید.

اگر به دنبال خدمات بسته بندی به صورت حرفه ای و کارآمد هستید می توانید از خدمات باربری سپند بار استفاده نمایید. اتوبار سپند بار با سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه با دارا بودن تجهیزات و امکانات پیشرفته و داشتن کادری مجرب و متخصص خدمات خود را با کیفیت و دقت بالا به مشتریان خود ارائه می دهد.

چگونه همه چیز را در یک روز بسته بندی کنیم؟

در بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل کاریست زمان بر اما هر فردی می تواند با جلوگیری از انجام  کارهای اضافه و اتلاف وقت با رعایت نکات زیر آن را در اسرع وقت به پایان برساند و یک اسباب کشی موفق را داشته باشد.

اگر خودتان به کار بسته بندی بپردازید ، اسباب کشی برایتان بسیار آسان خواهد شد و معمولاً  پیشرفت کار زود از آنچه پیش بینی کرده اید ، انجام خواهد شد.

لیستی از مواردی را که باید بسته بندی کنید تهیه کنید.

قبل از شروع به بیرون کشیدن تمامی وسایل از کمد و کابینت خود ، به خانه خود بروید و وسایل بزرگی که قصد دارید بسته بندی کنید یا کنار بگذارید ، یادداشت کنید. اگر مایل به خلاص شدن از بعضی وسایل خود هستید ، آن را به لیست وسایل اهدایی خود اضافه کنید.

وقتی اثاثیه خود را بسته بندی می کنید ، همه چیزهایی را که می خواهید اهدا کنید را ، کنار بگذارید. با مراجعه به لیست خود مشورت کنید و در مورد چیزهایی که دیگر به درد شما نمی خورند با خودتان صادق باشید.

برای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل بدون فوت وقت شروع به کار کنید.

از ساعت های تاریک پیش از طلوع آفتاب که نیروی بدنی شما زیاد است و پر انرژی می باشد ، استفاده کنید. اول صبح با توجه به سرحال بودن شما انرژی لازم برای مقابله با دشوارترین کارهای بسته بندی را دارید. برای صرفه جویی در وقت خود ، شب قبل غذا را درست کنید تا مجبور نباشید در روز بسته بندی وسایل ، وقت خود را به آشپزی کردن بگذرانید.

همچنین توصیه می شود اگر نمی توانید تمامی کارهای بسته بندی را خودتان به تنهایی انجام دهید از دوستان و خانواده کمک بگیرید و یا یک تیم حرفه ای استخدام کنید. شرکت باربری سپند بار با داشتن پرسنل و کارکنانی با تجربه و ماهر بسته بندی اصولی تمامی اسباب و اثاثیه شما را در کوتاه ترین زمان برایتان انجام می دهند.

هنگام بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل کارهای هنری و وسایل تزئینی را از پیش بسته بندی کنید.

قبل از روز اسباب کشی ، سعی کنید وقت خود را برای بسته بندی کردن آثار هنری با ارزش خود مانند تابلوهای نقاشی ، وسایل عتیقه و قدیمی و هر چیز تزئینی دیگری که برای شما ارزش دارد تخصیص دهید. کارهای هنری ، گلدان ها ، قاب ها ، سوغات و مجسمه های کوچک زمان و مراقبت بیشتری را به خود اختصاص می دهند ، علاوه بر این در واقع نیازی به بودن آن ها در طول روزهای اخر در خانه خود ندارید.

کار بسته بندی را اتاق به اتاق انجام دهید.

نکته اصلی برای بهره وری  بیشتر از وقت خود هنگام بسته بندی اسباب و اثاثیه این است که به فکر جمع کردن یک باره کل وسایل منزل در یک زمان باشید و  شما باید بر روی جمع کردن و بسته بندی اثاثیه هر اتاق به صورت جداگانه تمرکز کنید.

بیشتر متخصصان امور بسته بندی می گویند: هنگام بسته بندی اثاثیه خانه خود ، باید اتاق به اتاق پیش بروید و کار بسته بندی لوازم را طبق برنامه پیش ببرید.

هنگامی که وسایل را بسته بندی می کنید ، موارد مشابه را با یکدیگر گروه بندی کرده و جعبه های خود را مطابق با اتاق یا متراژ خانه جدیدی که به آن وارد می شوید ، سازماندهی کنید.

برای بسته بندی وسایل آشپزخانه خود بیشتر وقت بگذارید.

اگر واقعاً می خواهید در یک روز کار بسته بندی کامل لوازم منزل خود را انجام دهید ، باید تمامی کارهای مربوط به بسته بندی را از قبل برنامه ریزی و سازماندهی کرده باشید. وسایل بزرگ آشپزخانه مانند یخچال ، گاز و وسایل برقی ، به علاوه ظروف شکننده و ظروف شیشه ای ، بسیار خسته کننده و وقت گیر هستند. توصیه می شود همه چیز را از قبل بسته بندی کنید به جز چند مورد ضروری مانند قهوه ساز ، چند لیوان و بشقاب برای صرف میان وعده ها را جداگانه در یک مکان قرار دهید و تا آخر اسباب کشی آن ها را بسته بندی نکنید.

براب بسته بندی وسایل آشپزخانه خود بیشتر وقت بگذارید.
براب بسته بندی وسایل آشپزخانه خود بیشتر وقت بگذارید.

تجهیزات بسته بندی را از قبل تهیه کنید.

برای انجام بسته بندی اثاثیه در اسرع وقت تجهیزات بسته بندی را از قبل تهیه کنید. جمع آوری و تهیه وسایل بسته بندی همچون نایلون حبابدار ، کاغذ بسته بندی ، نوار چسب ، جعبه و برچسب از قبل بسیار مهم است و برای  انجام سریع بارگیری و بسته بندی کردن جعبه های خود ، آن ها را در دسترس قرار دهید.

تجهیزات بسته بندی را از قبل تهیه کنید.
تجهیزات بسته بندی را از قبل تهیه کنید.

هنگام بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل جعبه ها را برچسب گذاری کنید.

برچسب زدن جعبه های شما کلید بسته بندی بدون استرس است. توصیه می شود که محتویات کارتون ها و اتاق مورد نظر خود را بنویسید و یادداشت های ویژه ای مانند با احتیاط حمل شود و یا شکستنی بودن را بر روی آن ها بنویسید.

با برچسب زدن به هر جعبه در هر چهار طرف آن ، یک قدم جلوتر می افتید ، برچسب گذاری ترفندی است که روند تخلیه را سرعت می بخشد. از قبل برچسب هایی  تهیه کنید تا بتوانید به جای اینکه زمانی را برای نوشتن محتویات هر جعبه اختصاص دهید ، آن ها را روی جعبه ها بچسبانید.

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *