نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی

نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی

نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی

نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی یکی از چالش برانگیز ترین مراحل است که نیاز به دقت و حوصله زیاد دارد.

بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام جابجایی و اسباب کشی به نظر ساده و راحت است ، اما این گونه نیست. در واقعیت لامپ ، لوستر و وسایل روشنایی با توجه به ظرافت خاصی که دارند و بسیار شکننده می باشند برای بسته بندی و انتقال به خانه جدید کمی سخت است.

لحظه ای که شروع به جداسازی و بسته بندی لامپ و وسایل روشنایی منزل خود می کنید ، متوجه خواهید شد که این دسته از وسایل خانگی بسیار شکننده هستند و فقط می توانید آن ها را درون یک جعبه مقوایی مخصوص به خود بسته بندی کنید. اگر این کار را نکنید ، پس از این اسباب کشی مجبور خواهید بود لامپ و لوسترهای با کیفیت جدید بخرید و هزینه های زیادی را باید پرداخت کنید.

هدف نهایی شما از حمل و نقل وسایل منزلتان این است که ، تمام وسایل روشنایی داخل خانه شما بدون هیچ گونه آسیب در طول مسیر به مقصد برسد. برای اینکه بتوانید وسایل روشنایی خود را تا رسیدن به خانه جدید ایمن نگه دارید ، باید به خوبی آن ها را بسته بندی کنید. در مقاله زیر نحوه بسته بندی لامپ ، لوستر و وسایل روشنایی برای اسباب کشی را به شما آموزش می دهیم.

تهیه تجهیزات بسته بندی

بسته بندی و جابجایی لامپ و لوستر کار آسانی نخواهد بود. شما باید وقت و تلاش زیادی را برای اطمینان از بسته بندی درست این موارد شکننده در انتقال به  یک مکان جدید صرف کنید. حتی اگر برخی از وسایل روشنایی شما از فلز ساخته شده باشند ، آن ها هم  نیز حاوی عناصر ظریف و بی نظیری مانند برجستگی U شکل هستند که اگر به درستی بسته بندی نشوند ممکن است دچار آسیب شوند.

قبل از صرف وقت و انرژی اضافی برای بسته بندی وسایل روشنایی خانه خود ، باید نسبت به تهیه تجهیزات بسته بندی مورد نیاز برای فرآیند بسته بندی اقدام کنید.

خرید تجهیزات بسته بندی نیاز به پرداخت هزینه بالایی دارد. بنابراین ، سؤال بزرگی که باید قبل از تلاش برای جمع کردن لامپ و لوستر های منزل از خود بپرسید این است که آیا تمام لامپ ها و وسایل روشنایی خانه شما ارزش بسته بندی و جابجایی را دارد. در اکثر خانه ها تعدادی آباژور وجود دارد که شما دیگر علاقه ای به داشتن آن ها در خانه جدید ندارید حتی ممکن است برخی از وسایل روشنایی را داشته باشید که با فضای داخلی خانه جدید مطابقت ندارند.

سعی کنید لامپ هایی را که ارزش دردسر بسته بندی را ندارند ، بسته بندی نکنید  و آن ها را به خانه جدید انتقال ندهید.

استفاده از جعبه های بسته بندی استاندارد و محکم

شما قطعا هنگام اسباب کشی به جعبه های بسته بندی مناسب برای لامپ ها نیاز خواهید داشت. اگر جهبه های خود این لامپ و لوستر ها را در هنگام خرید نگه داشته اید ، بسیار عالی است زیرا جعبه های اصلی این وسایل بهترین محافظت برای بسته بندی و انتقال آن ها می باشد.

اگر این جعبه ها را ندارید ، باید جعبه های مقوایی قوی و محکم را پیدا کنید که از پایه لوستر و آباژورها بلندتر باشد. اگر تصمیم گرفته اید که جعبه های مخصوص بسته بندی را خریداری کنید ، باید ابعاد وسایل روشنایی خود را اندازه گیری کنید تا بدانید جعبه های بسته بندی با چه اندازه ای را تهیه کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام جعبه هایی که استفاده می کنید محکم ، تمیز ، خشک و عاری از آلودگی باشند. توصیه می شود هنگام خرید لوستر و وسایل روشنایی گران قیمت و با ارزش و جعبه های اصلی آن ها را برای اسباب کشی نگه ندارید.

در هنگام بسته بندی وسایل روشنایی صرف نظر از جعبه هایی که برای لامپ های خود انتخاب کرده اید ، کاغذهای خرد شده را روی قسمت های پایین آن قرار دهید تا یک لایه نرم و محافظ برای اجسام شکننده تشکیل شود.

استفاده از جعبه های بسته بندی استاندارد و محکم
استفاده از کارتن های بسته بندی استاندارد و محکم

استفاده از نایلون های حباب دار و کاغذهای خرد شده و برچسب برای اطمینان بیشتر

بهترین راه برای بسته بندی لامپ ها برای جابجایی در هنگام اسباب کشی استفاده از مواد بسته بندی مناسب برای محافظت از آن ها است. اکنون که جعبه های مناسبی برای بسته بندی لامپ و لوسترها دارید ، زمان آن رسیده که کاغذ بسته بندی ، نایلون های حباب دار ، نوار بسته بندی و برچسب را نیز آماده کنید.

نایلون های حباب دار یک ماده بسته بندی شده ضروری است که هنگام بسته بندی لامپ و لوسترها برای اسباب کشی ، بسیار مهم و کاربردی می باشد. لامپ ها و وسایل روشنایی یکی از شکننده ترین وسایل یک خانه هستند ، استفاده از نایلون های حباب دار و کاعذهای خرد شده باعث می شود ظریف ترین عناصر وسایل روشنایی منزل شما به خوبی کاور شوند و در حین اسباب کشی از آن ها محافظت شود. به منظور مراقبت بیشتر در هنگام جابجایی اثاثیه بر روی جعبه های بسته بندی آن ها برچسب هایی دال بر شکننده بودن وسایل داخل جعبه را بچسبانید.

استفاده از نایلون های حباب دار
استفاده از نایلون های حباب دار

در صورت امکان قطعات قابل جداسازی وسایل روشنایی را جدا کنید.

بدون شک ، ایمن ترین راه برای بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی برای جابجایی ، جداسازی دقیق آن ها و سپس محافظت از هر یک از اجزای آن ها به صورت جداگانه است. در حقیقت ، این تنها روش بسته بندی است که می تواند ایمنی کامل قطعات وسایل روشنایی منزل شما را تضمین کند زیرا قطعات آن ها هنگام حمل و نقل با یکدیگر تماس مستقیم نخواهند داشت.

ابتدا با جدا کردن لامپ ها ، روند جداسازی قطعات را شروع کنید. هنگامی که لامپ را جدا کردید ، آن را تمیز کنید تا بعداً برای نصب آماده باشد. سپس با استفاده از دستمال مرطوب  یا جارو برقی گرد و غبار روی قطعات را تمیز کنید و بعد نسبت به بسته بندی قطعات اقدام کنید.

همان طور که می دانید ، لامپ های لوستر و آباژور بسیار شکننده هستند و ممکن است برخی از آن ها صرف نظر از اینکه چقدر از آن ها محافظت می کنید ، در پروسه اسباب کشی آسیب ببینند. بنابراین شما نباید در بسته بندی آن ها هیچ گونه سهل انگاری به خرج دهید.

جداسازی وسایل روشنایی
جداسازی وسایل روشنایی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس