چگونه خسارات و آسیب های احتمالی در طول اسباب کشی را به صفر برسانیم

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

چگونه خسارات و آسیب های احتمالی در طول اسباب کشی را به صفر برسانیم

چگونه خسارات و آسیب های احتمالی در طول اسباب کشی را به صفر برسانیم

آسیب های احتمالی در طول اسباب کشی

در مقاله زیر راه کارهایی را برای اینکه بدانید چگونه خسارات و آسیب های احتمالی در طول اسباب کشی را به صفر برسانیم برای شما بیان می کنیم.

در هنگام اسباب کشی علاوه بر خستگی ، نگرانی و استرس ، عواملی همچون آسیب های فیزیکی که در روند بسته بندی و جابجایی وسایل ممکن است متوجه شما شود امکان دارد خسارات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشند.

متاسفانه برخی از افراد در هنگام اسباب کشی دچار اشتباهاتی می شوند که خسارات جبران ناپذیری را به بار می آورند ، خساراتی  که برای او و خانواده اش چیزی جز پشیمانی و ناراحتی به بار نمی آورد. شما می توانید با رعایت نکات زیر خسارات و آسیب های احتمالی در طول اسباب کشی را به حداقل برسانید.

کاهش خسارات و آسیب های احتمالی در روند اسباب کشی به بزرگترین دغدغه ی ذهنی بسیاری خانواده ها تبدیل شده است امروزه شرکت های باربری کمک بزرگی به خانواده ها و حتی شرکت و سازمان هایی که قصد جابجایی و نقل مکان دارند ، می کنند. اتوبار سپند بار با داشتن نیروی کار ماهر ، ماشین های مجهز و استفاده از تجهیزات مدن بسته بندی و حمل وسایل توانسته اند خسارات و آسیب های احتمالی جابجایی لوازم شما را به صفر برسانند.

داشتن برنامه ریزی دقیق برای جلوگیری از خسارات اسباب کشی

داشتن برنامه ریزی دقیق  برای اسباب کشی برای به حداقل رساندن خسارات و آسیب های احتمالی در طول اسباب کشی و جابجایی بسیار مهم می باشد. با توجه به اینکه مدیریت تمامی ماحل اسباب کشی استرس بسیاری را به همراه خواهد داشت.

شما با داشتن یک برنامه ریزی دقیق و مدیریت امور می توانید  کنترل تمامی مراحل اسباب کشی را برعهده بگیرید و خسارت و آسیب های احتمالی را به صفر برسانید. شما با داشتن یک برنامه ریزی کامل و دقیق می توانید باعث سرعت بخشیدن در روند جابجایی شوید و از هرج و مرج جلوگیری کنید.

بسته بندی استاندارد برای جلوگیری از آسیب های احتمالی در طول اسباب کشی

بسته‌ بندی صحیح و استاندارد و رعایت نکاتی ایمنی و استفاده از تجیزات و کارتن های مخصوص بسته بندی هنگام حمل اثاث منزل ، کمک زیادی به کاهش هزینه‌ها و همچنین به حداقل رساندن خسارات و آسیب های ناشی از بی دقتی هنگام جابجایی اسباب و اثاثیه می‌کند. شما می توانید با قرار دادن صحیح اثاثیه در کارتن‌های مخصوص اسباب کشی ایمنی وسایل را تامین کنید و آن ها را از هر گونه آسیب‌ احتمالی در روند حمل و جابجایی مصون کنید.

وسایل و ظروف شکستنی که در تمامی خانه ها موجود می باشند یکی از حساس ترین بخش های بسته بندی اثاثیه می باشد. این وسایل با توجه به اینکه احتمال شکستن آن ها در جابجایی و حمل و نقل بسیار زیاد می باشد باید نهایت دقت را در بسته بندی آن ها به خرج داد. برای کاهش احتمال شکستن و آسیب دیدن لوازم ظریف و شکستنی سعی کنید در زمان بسته بندی  تعداد کمتری از این لوازم را در کارتن ها قرار دهیدد و بین ظرف ها و اشیاء شکستنی حتما از دستمال های پارچه ای و روزنامه استفاده کنید.

بسته‌ بندی صحیح و استاندارد
بسته‌ بندی صحیح و استاندارد

انتخاب یک باربری معتبر برای جلوگیری از خسارات اسباب کشی

مطمئنا هیچ کسی دوست ندارد در طول فرایند اسباب کشی برای اثاثیه اش مشکلی پیش بیاید و مجبور به گرفتن خسارت از باربری ها شوند. شما می توانید با انتخاب یک  شرکت باربری معتبر و قابل اعتماد خسارت های  ناشی از حمل و نقل اسباب و اثاثیه را به حداقل برسانید. قبل از استخدام اتوبار مورد نظر خود حتما در مورد سوابق و تجربه ی شرکت و کارکنان اتوبار اطلاعات کافی را به دست بیاورید. سعی کنید باربری را انتخاب کنید که دارای کارگران ماهر و کارآزموده باشند  که تجربه کافی در مورد جابجایی ، بسته بندی ،  بارگیری و تخلیه اثاثیه منزل یا محل کار را دارا باشند.

همان طور که می دانید بهترین را برای کاهش خسارات احتمالی انتخاب یک باربری معتبر و بهره گیری از کارکنان ماهر و با تجربه باربری می باشد. با استخدام نیروی کار ماهر و مجرب می توانید با خیال راحت بر روند اسباب کشی و انجام کلیه امور نظارت داشته باشید و بدون هیچ استرس و مشغله فکری شاهد یک اسباب کشی ایمن و راحت باشید.

شرکت باربری سپند بار با داشتن سال ها سابقه درخشان در زمینه انجام امور اسباب کشی و داشتن ماشین های مجهز و مختص به حمل و نقل اسباب و اثاثیه خسارات و آسیب های احتمالی در طول اسباب کشی را برای مشتریان خود به حداقل می رساند.

استخدام کارکنان ماهر و متخصص برای جلوگیری از خسارات اسباب کشی

شرط اصلی برای یک جابجایی ایمن و بدون خسارت وجود نیروی کار ماهر و متخصص می باشد. اگر افرادی که کار بسته بندی و جابجایی جعبه و کارتون ها را انجام می دهند دانش کافی در مورد نحوه صحیح بسته بندی و حمل نقل اصولی و استاندارد را نداشته باشند باید خود را برای خسارات احتمالی آماده سازید.

جابجایی و حمل و نقل وسایل سنگین بدون آسیب دیدن آن ها در پروسه اسباب کشی کاری تخصصی می باشد و بهتر است آن را برعهده کارگران با تجربه و کارآزموده باربری ها بگذاریم چون فقط آن ها توانایی های لازم در زمینه های جابجایی اشیائ سنگین را دارند. جابجایی وسایل سنگین توسط افراد نا آگاه و بی تجربه ممکن است با وارد کردن فشار مهره های کمر خود آسیب های جدی به خود و حتی اسباب و اثاثیه وارد کنند.

در هنگام اسباب کشی اگر وسایل سنگین منزل مانند مبلمان ، یخچال ، لباسشویی ، کمد و تخت وخواب را به درستی جابجا نکنید. امکان دارد به دیوار راه پله و کف منزل خساراتی زیادی را وارد کنید. شرکت  اتوبار سپند بار با به کارگیری کارکنان  متخصص و باتجربه در زمینه بسته بندی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه ، خسارت ها ی وارد شده به وسایل و یا دیوار و کف منزل بر اثر جابجایی اشتباه و غیر اصولی را به حداقل می رسانند.

نیروی کار ماهر و متخصص
نیروی کار ماهر و متخصص

استفاده از ماشین های مناسب برای جلوگیری از خسارات اسباب کشی

استفاده از خودرو های مجهز و مناسب برای حمل بار یکی از راه های کاهش و به حداقل رساندن خسارت هنگام اسباب کشی می باشد.

ماشین هایی که برای حمل بار  و اسباب و اثاثیه منزل خود انتخاب می کنید بهتر است مسقف و موکت کاری شده باشند و این خودروها برای ایمنی بیشتر اثاثیه در هنگام جابجایی باید مجهز به کارتون و وسایل ضربه گیر باشد. ماشین های حمل بارلازم است قبل از بارگیری حتما سرویس شده باشند تا در طی مسیر هیچ مشکلی فنی برای آن پیش نیاید و امنیت اثاثیه شما تضمین شود.

استفاده از ماشین های مناسب
استفاده از ماشین های مناسب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس