روش های بارگیری صحیح یک کامیون حمل بار برای جلوگیری از خسارت

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

روش های بارگیری صحیح یک کامیون حمل بار برای جلوگیری از خسارت

روش های بارگیری صحیح یک کامیون حمل بار برای جلوگیری از خسارت

 بارگیری صحیح یک کامیون حمل بار برای جلوگیری از خسارت های احتمالی

با رعایت روش های بارگیری صحیح یک کامیون حمل بار برای جلوگیری از خسارت و آسیب هاب احتمالی می توان یک اسباب کشی ایمن را داشته باشید.

حال که بسته بندی اساب و اثاثیه خود را به درستی انجام داده اید و برای آگاهی بیشتر محتویات هر بسته را بر روی آن نوشته اید ، نوبت به بارگیری کارتن و وسایل در کامیون می رسد. رعایت روش های بارگیری صحیح یک کامیون حمل بار با عث می شود در طول جابجایی مشکلی برای اثاثیه شما پیش نیاید.

با توقف ، چرخش و ترمزگیری ناگهانی در مسیر جابجایی و یا سرعت بالا می تواند باعث شود تا در اثر این حرکت های یک دفعه ای اسباب  اثاثیه در قسمت پشت کامیون آسیب ببینند.

برای گرفتن بهترین نتیجه از اسباب کشی خود ، هر کسی که قصد انجام جابجایی و اسباب کشی را دارد ، همیشه باید گزینه انتخاب یک باربری حرفه ای را برای بارگیری و تخلیه کالاهای منزل خود در نظر بگیرد.

تجهیز کردن کامیون حمل بار به وسایل ایمنی

قبل از باربرگیری حتما باید ماشین حمل بار را به تجهیزات ایمنی و وسایل مورد نیاز برای محکم کردن بسته ها برای جلوگیری از آسیب دیدن آن ها تجهیز کرد. باربری ها با تجهیز ماشین های خود به وسایل ایمنی یک اسباب کشی استاندارد و بدون دغدغه را به مشتریان خود هدیه می دهند.

تجهیز کردن ماشین باربری و از همه مهم تر ایمنی خود ماشین حمل بار مخصوصا در هنگام اسباب کشی بین شهری بسیار با اهمیت می باشد. تمامی شرکت های باربری که در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت دارند ، باید ماشین های آن ها دارای معاینه فنی معتبر باشد و همراه خود وسایلی مانند جعبه کمکهای اولیه ، علایم ایمنی جاده ای و کپسول آتش‌ نشانی باشند. در فصول سرد سال ماشین های حمل بار باید حتما به زنجیر چرخ و لاستیک های با آج مناسب تجهیز شوند تا در جاده ها بتوانند بدون مشکل به راه خود ادامه دهند.

شرکت باربری سپند بار با داشتن ماشین های پیشرفته از نظر فنی و با دارا بودن تمام تجهیزات ایمنی یک جابجایی ایمن و بدون دلهره و استرس را برای مشتریان خود فراهم می کند.

چیدمان صحیح کالاها در ماشین باربری

پرسنل شرکت باربری سپند بار با داشتن پرسنلی با تجره و آگاه  بر نحوه ی صحیح و اصولی چیدمان وسایل در داخل ماشین باربری کاملا آگاه هستند.

اکثر مردم تجربه بسته بندی و بارگیری صحیح یک کامیون باربری برای اسباب کشی را ندارند. مردم عادی درک اصولی از اصول چیدمان و استاندارد وسایل در داخل ماشین حمل بار مانند وسیله های بزرگ به سمت پشت و قرار گیری وسایل سبک تر بر روی اجسام سنگین را ندارند.

در واقع باید نحوه بارگیری و قرار دادن همه وسایل در بهترین شکل ممکن باید انجام شود. شاید تلاش برای فهمیدن بهترین راه برای بارگیری کامیون دشوار باشد ، چون به تجربه کافی نیاز دارد تا همه چیز درست و متناسب بر روی هم قرار بگیرند.

چیدمان صحیح اثاثیه در ماشین باربری
چیدمان صحیح اثاثیه در ماشین باربری

 نحوه بارگیری صحیح وسایل سنگین و بلند در کامیون

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در هنگام بارگیری صحیح کامیون بار به آن توجه داشت چیدمان درست و اصولی لوازم سنگین می باشد. بهترین روش در چیدمان اثاثیه سنگین مانند مبلمان ، یخچال و لباسشویی بارگیری آن ها در ابتدا و قرار دادن آن ها در در انتهای کامیون می باشد. توجه داشته باشید که در هنگام چیدمان این وسایل به این نکته توجه داشته باشید که وزن وسایل به طور مساوری در تمامی قسمت های ماشین حمل بار پخش شود.

بعد از چیدن وسایل سنگین نوبت به چیدن وسایل بلند و دراز می رسد و بهترین روش برای چیدمان صحیح چنین وسایلی مانند فرش ، قسمت های جداشده تخت و کمد ها قرار دادن این وسایل در دو طرف و کناره های ماشین می باشد.

حال نوبت به بارگیری کارتن های سنگین می رسد که باید در کف ماشین قرار بگیرند و کارتن های سبک را بر روی آن ها قرار دهید برای جلوگیری از تکان خوردن و یا پرتاب کارتن های سبک به اطراف توصیه می شود تمامی وسایل را با تجهیزات مناسب مانند طناب های محکم مهار کنید.

همراه با ایمن تر نگه داشتن وسایل در قسمت پشت کامیون حمل بار ، یک تیم باربری با تجربه همچنین می تواند به شما در مورد ایمنی کامل اموال موجود در کامیون اطمینان دهد. در حالی که افراد بی تجربه در هنگام بارگبری و تخلیه وسایل بسته بندی شده در کامیون ها ممکن است به اسباب و اثاثیه خود آسیب وارد کنند ، متخصصان و پرسنل اتوبارها تجربه  کافی برای جابجایی اقلام در تمامی اشکال و اندازه های مختلف در گوشه و کنار را دارند و به مراتب کمتر احتمال دارند در حین انجام آن باعث آسیب به اموال شخصی شما شوند.

بارگیری وسایل سنگین و بلند در ماشین حمل بار
بارگیری وسایل سنگین و بلند در ماشین حمل بار

سپردن بارگیری وسایل در ماشین حمل بار به کارکنان اتوبار

با استخدام یک شرکت باربری حرفه ای برای اسباب کشی ، مشتریان می توانند اطمینان حاصل کنند که جابجایی اسباب و اثاثیه آن ها  توسط افراد حرفه ای و باتجربه انجام می شود که کالاهای خانگی با ارزش آن ها را به طور منظم جابجا می کنند. همان طور که می گویند ، تجربه  بهترین معلم است. باید به یک شرکت باربری با تجربه اعتماد کنید که وسایل شما را با رعایت استانداردهای لازم در قسمت پشت کامیون بارگذاری کند. به علاوه ، با انتخاب یک تیم اتوبار مسئول برای بارگیری صحیح همه چیز بر روی کامیون ، مشتری می تواند انرژی خود را بر روی کارهای دیگر متمرکز کند.

سپردن بارگیری وسایل به کارکنان اتوبار
سپردن بارگیری وسایل به کارکنان اتوبار

مزایای چیدمان صحیح اثاثیه در ماشین باربری

رعایت نکات و اصول استاندارد چیدمان اثاثیه در ماشین های باربری دارای مزایای بی شماری می باشد که به چند مورد آن اشاره شد. بارگیری صحیح در ماشین و کامیون های حمل بار باعث می شود تمامی اسباب و اثاثیه منزل شما به صورت بهینه در داخل ماشین جای بگیرید و باعث کاهش رفت و آمد ماشین باربری و ازهمه مهم تر کاهش هزینه باربری می شود.

با بارگیری صحیح اثاثیه در داخل کامیون باربری می توان خسارات و آسیب های وارده به اسباب و اثاثیه را به صفر رساند. یکی دیگر از مزایای چینش صحیح اثاثیه در ماشین باربری تخلیه سریع لوازم هنگام رسیدن به مقصد می باشد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس