نکات مهم مربوط به بسته بندی مناسب کفش ها هنگام اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکات مهم مربوط به بسته بندی مناسب کفش ها هنگام اسباب کشی

نکات مهم مربوط به بسته بندی مناسب کفش ها هنگام اسباب کشی

بسته بندی مناسب کفش ها هنگام اسباب کشی

در مقاله زیر به معرفی روش ها و نکات مهم مربوط به بسته بندی مناسب کفش ها هنگام اسباب کشی می پردازیم برای کسب اطلاعات بیشتر متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

هر فردی مخصوصا خانم ها عاشق کفش های خود هستند. خرید کفش می تواند برای برخی افراد گران و سخت باشد. بسیاری از افراد اطلاع ندارند که اگر کفش ها در هنگام اسباب کشی به درستی بسته بندی نشده باشند ، ممکن است باعث ساییدگی و آسیب دیدن کفش آن ها شود. با استفاده از این نکات مفید بسته بندی کفش ، دیگر لازم نیست نگران آسیب دیدن کفش های مورد علاقه خود در حین اسباب کشی باشید.

دسته بندی کفش ها قبل از انجام بسته بندی آن ها

قبل از بسته بندی کفش های خود آن ها را دسته بندی کنید به طوری که صندل ها ، بوت ها ، کفش های ورزشی و کفش های میهمانی خود را به صورت جداگانه دسته بندی کنید. کفش هایی را که دیگر نیازی به آن ها ندارید را به افراد نیازمند ببخشید تا تعداد کفش کمتری برای بسته بندی داشته باشید. کفش هایی که نیاز به تعمیر دارند را به کفاشی ها بسپارید و برای راحتی کار خود می توانید آن ها را بعد از اسباب کشی از کفاشی تحویل بگیرید.

تمیز کردن کفش ها قبل از بسته بندی

نکته مهمی که باید قبل از بسته بندی مناسب کفش ها در نظر بگیرید تمیز کردن کفش ها می باشد. برای جلوگیری از آسیب دیدن کفش های خود هنگام اسباب کشی بهتر است به خوبی آن ها را تمیز کنید و بگذارید به خوبی خشک شوند چون بسته بندی کفشی که دارای نم یا رطوبت باشد باعث رشد قارچ و کپک در کفش ها و ایجاد بوی نامطبوعی در آن ها می کند به طوری که شاید بعدا اصلا قابل استفاده نباشند.

نحوه بسته بندی مناسب کفش ها در اسباب کشی

مشاوران حرفه ای ما پیشنهاد می کنند که برای حفظ شکل کفش ، یک جفت جوراب را جمع کنید و آن را در داخل کفش ها قرار دهید. یک کفش را تهیه کنید ، یک لنگه کفش را در کارتون قرار دهید و یک روزنامه یا کاغذ را بر روی آن بکشید. سپس لنگه کفش دوم را مقابل اولی قرار دهید و یک تکه کاغذ دیگر بر روی آن قرار دهید. بسته کفش را برداشته و در قسمت زیر جعبه آن قرار دهید.

این روند را برای تمام کفش های خود تکرار کنید ، از سنگین ترین کفش ها شروع کنید و به سبک ترین  کفش کار خود ادامه دهید تا کفش های سبک ترتان له نشود. این روش پیشنهادی برای بسته بندی کفش های شما ممکن است زمان زیادی نیاز داشته باشد ، اما بهترین راه برای نگه داشتن کفش در شرایط مناسب است. با در نظر گرفتن این نکات بسته بندی در حفظ شرایط کفش در هنگام اسباب کشی کمک می کند.

بسته بندی مناسب کفش ها در اسباب کشی
بسته بندی مناسب کفش ها در اسباب کشی

استفاده از جعبه ی خود کفش برای بسته بندی

بهتر است برای بسته بندی مناسب کفش های خود از جعبه های مقوایی محکم و با دوام استفاده کنید. سعی کنید جعبه های کفش خود را نگه دارید. برای ایمن نگه داشتن کفش های خود در حین اسباب کشی بهتر است آن ها را درون جعبه ای که هنگام خرید در آن قرار داشتند ، قرار دهید و سپس در کارتون هایی با اندازه متوسط ​​قرار دهید.

اگر کارتون کفش های قیمتی و گران بهای خود را حفظ نکرده اید ، می توانید به کفش فروشی ها مراجعه کنید آن ها حتما می توانند در تهیه جعبه مناسب برای کفش هایتان به شما کمک کنند.

در صورتی که قادر به تهیه جعبه های متناسب با کفش خود نشدید می توانید یک کارتون بزرگ محکم و مقاوم را تهیه کنید و هر کفش را به صورت جداگانه در روزنامه بپیچید یا آن ها را در کیسه های پلاستیکی قرار دهید و سپس آن ها را به صورت منظم در کارتون بزرگ بچینید. اکنون که کفش های شما بسته بندی شده است ، جعبه ها را با نوار  چسب به خوبی مهر و موم کنید و از برچسب ها برای نشانه گذاری بر روی کارتن ها استفاده کنید.

استفاده از جعبه ی خود کفش برای بسته بندی
استفاده از جعبه ی خود کفش برای بسته بندی

بهترین روش برای بسته بندی ایمن کفش های گران قیمت

حتما شما هم کفش های گران قیمت و با ارزشی دارید که نسبت به آن ها بسیار حساس می باشد و دوس ندارید در هنگام اسباب کشی هیچ اتفاقی برای آن ها بیفتد.

بهترین راه برای بسته بندی مناسب کفش های ارزشمند و گران قیمت شما این است که  از جعبه های کوچک و متناسب با ابعاد کفش استفاده کنید. با این روش هر جفت کفش در یک جعبه قرار می گیرد. برای ایمنی و مافظت بیشتر از کفش ها کف جعبه را با روزنامه یا کاغذ بسته بندی بپوشانید و داخل کفش ها را نیز با کاغذ ، پارچه  و یا جوراب پر کنید. برای محافظت از پاشنه کفش های پاشنه بلند به دور پاشنه کفش روزنامه یا پارچه بپیچید تا دچار آسیب نشود.

بسته بندی مناسب کفش های ورزشی و کفش مخصوص سالن

کفش های ورزشی و کفش سالن برای ورزشکاران از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند و مطمئنا هیچ ورزشکاری دوست ندارد در حین اسباب کشی اتفاقی برای کفش هایشان پیش بیاید. بهتر است قبل از بسته بندی کفش های ورزشی آن ها را به خوبی تمیز کنید. توصیه می شود برای شستشوی کفش های ورزشی از مواد شوینده استفاده نکنید می توانید برای رفع گرد و خاک از کفش هایتان از آب استفاده کنید.

بعد از تمیز کردن کفش های ورزشی برای جلوگیری از تغییر فرم آن ها داخل کفش ها را با جوراب یا روزنامه پر کنید. سپس کفش ها را در جعبه یا کارتون قرار دهید و لابه لای آن ها را با کاغذهای بسته بندی پرکنید.

بسته بندی مناسب کفش های ورزشی
بسته بندی مناسب کفش های ورزشی

خدمات بسته بندی کفش در اتوبار سپند بار

اگر به نظر شما بسته بندی کفش و یا حتی دیگر اثاثیه منزل در حین اسباب کشی کاری طاقت فرسا می باشد ، برای انجام این کارها می توانید از اتوبار سپند بار کمک بگیرید. پرسنل ماهر و کارآزموده شرکت باربری سپند بار با داشتن تجربه بالا و استفاده از تجهیزات ویژه بسته بندی تمامی لوازم شما را با بهترین کیفیت انجام می دهند. امیدواریم این نکات از متخصصان حرفه ای ما در نگه داشتن کفش در بهترین شرایط در طی اسباب کشی به شما کمک کند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس