راه های کاهش استرس در زمان اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

راه های کاهش استرس در زمان اسباب کشی

راه های کاهش استرس در زمان اسباب کشی

راه های کاهش استرس در زمان اسباب کشی

در این مطلب راه های کاهش استرس در زمان اسباب کشی را بیان می کنیم. با خواندن این مطلب می توانید استرس خود را هنگام اسباب کشی کنترل کنید.

صرف نظر از اینکه شما هیجان زده و مشتاق هستید که به خانه جدید خود بروید یا تمایلی به پذیرش این رویداد غیر منتظره و گاه ناخواسته ندارید ، اسباب کشی می تواند بسیار پر استرس باشد. محدودیت های زمانی و یک لیست کارهایی که اغلب به ظاهر بی پایان به نظر می رسند ، ممکن است شما را دچار استرس کند. این نکات را امتحان کنید تا هنگام اسباب کشی استرس کمتری داشته باشید:

۱- برای کاهش استرس امور مربوط به اسباب کشی را زود شروع کنید.

در صورتی که خطایی رخ دهد همه چیز می تواند به سرعت تلنبار شود و باعث بروز انواع تاخیرها شود ، بنابراین اگر می توانید با شروع زودتر کارها ، به خود کمی زمان دهید. به این ترتیب ، نتیجه این است که شما زودتر یا به موقع آماده می شوید و از کارها عقب نمی افتید ، که این نیز می تواند به مراتب هزینه کمتری برای شما به همراه داشته باشد.

امور مربوط به اسباب کشی را زود شروع کنید.
امور مربوط به اسباب کشی را زود شروع کنید.

۲- برای کاهش استرس در زمان اسباب کشی برنامه ریزی کنید.

اسباب کشی بدون برنامه ناکارآمد است و اغلب عدم بسته بندی به موقع آن را مشکل تر می کند. طرحی تهیه کنید که به شما امکان می دهد تا به روش خود از طریق خانه خود اسباب کشی کنید. در اینجا چند نکته برای پیگیری شما آمده است:

 • لیست کارهایی را که شامل همه مواردی است که باید انجام شود تهیه کنید. لیست را بر اساس هفتگی مرتب کنید و مطمئن شوید که آن ها را انجام می دهید.
 • همان طور که یک بسته بندی را به صورت اتاق به اتاق یا به طور هم زمان انجام می دهید ، جابجایی باید یکی از اولین موارد موجود در لیست کارهای شما باشد زیرا به شما در سازماندهی و آسان تر کردن بسته بندی کمک می کند.
 • دریابید که در طی ۲۴ ساعت از ورود به خانه جدید خود به چه چیزهایی نیاز دارید و وسایل مورد نیاز ، از جمله چند لباس ، لوازم آرایش و داروها را کنار بگذارید.
 • از اتاق و وسایلی که کمترین استفاده را می کنید شروع کنید. قبل از اسباب کشی ، آن ها را به طور کامل در جعبه های مشخص شده بسته بندی کنید.
  برای کاهش استرس در زمان اسباب کشی برنامه ریزی کنید.
  برای کاهش استرس در زمان اسباب کشی برنامه ریزی کنید.

۳- برای کاهش استرس از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

در دنیای ایده آل ، همه چیزها به طور منظم و برنامه ریزی شده پیش می روند ، اما بیشتر اوقات مردم در بعضی از مواقع در حین اسباب کشی به مسائل جزئی نمی پردازند. پس از اتمام برنامه و سازماندهی ، بهتر است که ، چند نسخه پشتیبان از فایل های خود تهیه کنید. حتی اگر هرگز به آن ها نیاز پیدا نکنید ، دانستن اینکه گزینه های جایگزین دیگری در دسترس دارید ، باعث می شود احساس آرامش بیشتری در طول اسباب کشی داشته باشید.

۴- برای کاهش استرس در زمان اسباب کشی از کمک شرکت های حرفه ای استفاده کنید.

از درخواست کمک نترسید. اگر کسی را در این نزدیکی نمی شناسید و یا دوستان و خانواده محلی در دسترس نیستند ، از باربری های معتبر بخواهید که به شما در بسته بندی و بارگیری کامیون کمک کنند. این که آیا از دوستان ، خانواده ، همسایگان یا شخصی که استخدام می کنید ، درخواست کمک قبل از غرق شدن در استرس ، ایده خوبی است.

کاهش استرس در زمان اسباب کشی از کمک شرکت های حرفه ای ها استفاده کنید.
برای کاهش استرس در زمان اسباب کشی از کمک شرکت های حرفه ای استفاده کنید.

استخدام یک شرکت حمل و نقل حرفه ای برای بسته بندی وسایل شما ، بارگیری آن در کامیون و بارگیری آن در اتاق های مناسب در خانه جدید شما واقعاً می تواند استرس اسباب کشی را از بین ببرد. این کار بیشترین فشار را در طی یک مدت شدید به شما تحمیل می کند و به شما امکان می دهد تا بر ابعاد دیگر اسباب کشی خود تمرکز کنید.

اگر به دنبال استفاده از خدمات حمل و نقل یک شرکت به صورت مطمئن و کارآمد هستید می توانید از خدمات باربری سپند بار استفاده نمایید.

۵- برای کاهش استرس هنگام اسباب کشی مواظب خود باشید.

اسباب کشی نیاز به برنامه ریزی و سازماندهی زیادی دارد و اغلب یک تغییر اساسی در زندگی است. ممکن است شما واقعاً از اسباب کشی و یک شروع تازه هیجان زده باشید. این امر می تواند یک زمان پرتلاطم باشد و مهم است که این موضوع را بشناسید و برای مراقبت از خود و افراد دور و برتان قدم بردارید:

 • به اندازه کافی بخوابید.
 • به اندازه کافی غذا بخورید و پرخوری نکنید.
 • استراحت کنید و کاری را انجام دهید که از آن لذت می برید.
 • نوشیدنی های آرامبخش بنوشید.

۶- برای کاهش استرس از محل اقامت جدید خود تحقیق کنید.

جمع آوری اطلاعات در مورد محل زندگی جدید شما می تواند به شما کمک کند احساس آمادگی بیشتری داشته باشید و استرس کمتری داشته باشید. شاید از قبل درباره خانه یا آپارتمان جدید خود همه چیز را بدانید ، اما یادگیری بیشتر در مورد محله ، رویدادها ، فعالیت ها ، سرگرمی و رستوران های آنجا می تواند به شما کمک کند احساس تنش کمتری داشته باشید. برای آسان تر کردن کارها پس از رسیدن ، نزدیک ترین نانوایی ، فروشگاه مواد غذایی ، داروخانه و سایر مغازه های مهم دیگر در نزدیکی ، را شناسایی کنید.

۷- برای کاهش استرس خداحافظی خود را به دقایق آخر نیاندازید.

حتی اگر خیلی دور نشوید ، افرادی هستند که باید با آن ها خداحافظی کنید. گاهی اوقات ممکن است ارتباط خود را با یک همسایه خوب از دست ندهید. وقتی در یک جای جدید زندگی می کنید ، حتی با اینترنت و شبکه های اجتماعی ، ارتباط برقرار کردن نیز دشوار خواهد بود ، بنابراین حتما وقت خود را کنار بگذارید تا به درستی خداحافظی کنید.

خدمات باربری سپندبار برای کاهش استرس در زمان اسباب کشی

امروزه برای هر فرد در هنگام اسباب کشی و جابجایی اثاثیه امنیت بسیار با اهمیت می باشد. باربری سپند بار در تمامی مراحل جابجایی بار تمام توان خود را به کار می گیرد تا  از نظر امنیت و دقت متمایز باشد ، تا استرش شما را حین اسباب کشی کاهش دهد. به این ترتیب با آرامش خاطر می توانید که کار اسباب کشی خود را به این باربری بسپارید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس