چگونگی انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

چگونگی انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی

چگونگی انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی

چگونگی انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی

ماشین های باربری نقش مهمی در اسباب کشی ایمن دارند در این مقاله به چگونگی انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی می پردازیم برای انتخاب درست ماشین مناسب متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی باید بسیار هوشمندانه صورت پذیرد چون اسباب کشی خود یک پروسه ی استرس زا و نگران کننده برای هر خانواده می باشد در صورتی که ماشین باربری مناسبی را انتخاب نکنید مشکلات شما دوچندان می شود و باعث به وجود آمدن دردسرهای بیشتری برای شما می شود. پس برای داشتن یک اسباب کشی راحت و بدون دغدغه انتخاب ماشین مناسب با توجه به حجم و اندازه وسایل شما یکی از مهم ترین فاکتورها محسوب می شود.

شرکت حمل و نقل سپند بار با توجه به اینکه اهمیت زیادی به مشتریان خود می دهد تا دارای یک اسباب کشی راحت و بدون استرس باشند همواره از ناوگانی از ماشین های مدرن و مجهز برای خدمات رسانی به مشتریان خود استفاده می کند.

انواع ماشین های مورد استفاده در باربری سپند بار

اتوبار سپند بار با داشتن پیشرفته ترین  و مجهز ترین ماشین های حمل و نقل اثاثیه ارائه دهنده ی بهترین خدمات باربری و حمل نقل اسباب و اثاثیه با کیفتی فوق العاده بالا می باشد. شما می توانید با انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی  علاوه بر کاهش هزینه باربری در زمان  خود برای جابجایی صرفه جویی کنید.

انواع ماشین های مورد استفاده در باربری سپند بار شامل کامیونت ، کامیون ، وانت بار و نیسان بارهای مجهز و مناسب جهت ارسال و حمل اسباب و اثاثیه برای شما است. با انتخاب شرکت باربری سپند بار برای حمل و نقل اثاثیه خود می توانید با خیالی آسوده و اطمینان از ایمن بودن وسایل خود جابجایی های درون شهری و برون شهری خود را انجام دهید.

اتوبار سپند بار دارای انواع مختلفی از ماشین های مخصوص حمل و نقل بار می باشد که از آن ها می توان به کامیون و کامیونت های مسقف و موکت کاری شده مخصوص اسباب و اثاثیه با حجم و وزن بالا اشاره کرد. همچنین دارای وانت بار های اتاق دار و بدون اتاق برای حمل وسایل با ارتفاع زیاد می باشند و از دیگر ماشین های این باربری می توان به نیسان بارهای مناسب برای حمل بار درون شهری و برون شهری اشاره کرد.

انواع ماشین های مورد استفاده در باربری سپند بار
انواع ماشین های مورد استفاده در باربری سپند بار

فاکتور های اصلی انتخاب ماشین باربری مناسب برای اسباب کشی

از فاکتورهای اصلی انتخاب ماشین باربری مناسب برای اسباب کشی می توان به مواردی همچون وزن و حجم اثاثیه ، موقعیت مکان جدید و میزان بودجه شما برای ماشین های باربری اشاره کرد.

هر ماشین باربری ظرفیت و توان تحمل جابجایی وزن خاصی از لوازم را دارد استفاده از توانی بیش از ظرفیت قابل تحمل می تواند بسیار خطر آفرین باشد. موقعیت مکانی و اندازه کوچه منزل جدید در انتخاب ماشین باربری نیز بسیار تاثیر گذار می باشد . اگر کوچه ها باریک باشند و امکان رفتن کامیون به داخل کوچه وجود نداشته باشد باید ماشین های کوچک تری را برای حمل اثاثیه خود انتخاب کنید.

میزان بودجه ای که برای جابجایی اثاثیه خود در نظر گرفته اید نیز یکی از فاکتور های مهم در انتخاب ماشین مناسب برای باربری به حساب می آید. به طوری که برای کرایه ی ماشین های سنگین باید هزینه بیشتری را نسبت به خودرو های سبک پرداخت کنید.

ویژگی ماشین های مناسب برای باربری و اسباب کشی

ماشین های مناسب برای باربری و اسباب کشی باید جزو مجهز ترین و پیشرفته ترین خودروها باشند تا اسباب و اثاثیه را با خیال راحت به مقصد برسانند. اگر وسایل شما زیاد می باشد و برای جابجایی مجبور به انتخاب کامیون یا کامیونت می باشید ، بهتر است کامیون های مورد استفاده برای اسباب کشی مسقف باشند و داخل آن ها برای ایمنی بیشتر لوازم موکت کاری شده باشند تا به اثاثیه شما هیچ آسیبی وارد نشود.

ماشین های باربری باید از نظر فنی همیشه مورد بررسی قرار بگیرند و دارای معاینه فنی های معتبر باشند و تمامی قطعات آن ها سالم باشد تا در طول جابجایی وسایل مشکلی از نظر فنی برای ماشین ها پیش نیاید.

ماشین های باربری باید دارای تجهیزات ایمنی و وسیله های لازم مانند طناب ، سیم بکسل برای بستن بار و محکم کردن آن ها و همچنین دارای پتو و کارتون های مخصوص برای ایمنی بیشتر اثاثیه باشند.

ماشین های مناسب برای باربری و اسباب کشی
ماشین های مناسب برای باربری و اسباب کشی

انتخاب ماشین باربری با توجه به حجم وسایل

هر ماشین باربری دارای یک ظرفیت مشخص برای جای دادن وسایل می باشد برای داشتن یک اسباب کشی ایمن و راحت بهترین کار این است که خودروی باربری را با توجه به حجم وسایل خود انتخاب کنید. توصیه می شود با توجه به حجم اثاثیه خود ماشین مخصوص را انتخاب کنید در صورتی که دارای اسباب و اثاثیه سبک با حجم کم هستید می توانید از اتوبار مورد نظر خود بخواهید وانت بار یا نیسان بار برایتان بفرستند و برای بارهای سنگین با حجم زیاد بهتر است گزینه انتخابی شما کامیون یا کامیونت های باربری باشد.

اگر ماشین متناسب با حجم بار انتخاب نکنید باعث می شود هزینه های بیشتری را تقبل کنید. به طوری که اگر ماشینی بزرگ را انتخاب کنید و وسایل شما تمام فضای داخلی آن را پر نکند در طول حرکت امکان دارد اثاثیه به هم برخورد کنند و دچار آسیب دیدگی شوند و خسارات زیادی را به بار آورند.

نحوه بسته بندی اثاثیه نیز در انتخاب ماشین باربری تاثیر گذار می باشد. به طوری که هرچه اسباب و اثاثیه منزل خود را مرتب تر بسته بندی کنید  و کارتن های کمتری برای جابجایی خواهید داشت و نیاز به فضای کمتری برای جابجایی لوازم دارید پس می توانید از ماشین های باربری کوچک تر مانند وانت بار برای اسباب کشی استفاده کنید.

انتخاب ماشین باربری با توجه به حجم وسایل
انتخاب ماشین باربری با توجه به حجم وسایل

انتخاب ماشین مناسب برای حمل و نقل با توجه به مسافت جابجایی

شما باید تمامی جنبه های یک اسباب کشی را برای انتخاب ماشین مناسب بررسی کنید. مقدار مسافت بین مقصد و مبدا نیز یکی از فاکتور های اساسی در انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی می باشد.

بهتر است برای فاصله های دور از وسایل نقلیه سنگین استفاده کنید ماشین هایی مانند کامیون و خاور بهترین گزینه برای اسباب کشی بین شهری می باشند. برای جابجایی های درون شهری با توجه به اینکه ماشین سنگین ها دارای محدودیت ترافیکی می باشند می توانید از وسایل نقلیه ای مانند نیسان بار و وانت بار برای جابجایی سریع و راحت استفاده کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس