سم پاشی و از بین بردن حشرات موذی قبل از اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

سم پاشی و از بین بردن حشرات موذی قبل از اسباب کشی

سم پاشی و از بین بردن حشرات موذی قبل از اسباب کشی

سم پاشی و از بین بردن حشرات موذی قبل از اسباب کشی

انجام اقداماتی مانند سم پاشی و از بین بردن حشرات موذی قبل از اسباب کشی یکی از مهم ترین کارهایی می باشد که باید در مکان جدید قبل از آوردن وسایل انجام شود.

وجود حشراتی همچون سوسک و مورچه در خانه باعث مزاحمت و ایجاد ناراحتی برای افراد خانواده می شود و از بین بردن آن ها یک کار پر دردسر می باشد که دغدغه ی تمامی اعضای خانواده مخصوصا خانم ها می باشد.

سم پاشی و از بین بردن حشرات موذی قبل از اسباب کشی یکی از مهم ترین و ضروری ترین کارها هنگام نقل مکان به خانه جدید می باشد. مطمئنا هیچ کس دوست ندارد در خانه جدید خود با حشرات موذی روبرو شود. حتی گاهی اوقات افراد بخاطر هجوم حشرات موذی از خانه قبلی خود نقل مکان می کنند تا از شر این جانوران مزاحم نجات یابند.

پس بهتر است همیشه قبل از جابجایی وسایل به خانه جدید نسبت به سم پاشی و حذف موجودات ریز و موذی اقدام کرد. اتوبار سپند بار در راستای  انجام عملیات سم پاشی و از بین بردن حشرات موذی قبل از اسباب کشی راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

بهترین زمان برای انجام سمپاشی

توجه داشته باشید که بهترین زمان برای انجام سمپاشی قبل از وارد شدن و اسباب کشی به منزل جدید می باشد. چون در این صورت وسایل شما به سم و مواد شیمیایی آغشته نمی شود و با توجه به اینکه سم و مواد شیمیایی دارای بوی نامطبوعی می باشند و استنشاق آن ها برای سلامتی شما خطر آفرین می باشد ، بهتر است قبل از اسباب کشی نسبت به سمپاشی محیط داخلی منزل خود اقدام فرمایید.

برای دریافت نتیجه بهتر هنگام سمپاشی بهتر است خانه خالی از وسایل باشد تا تمامی قسمت های محیط خانه به خوبی سمپاشی شود و برای تاثیر گذاری بیشتر و ماندگاری بیشتر سم در خانه حتما باید هوا جریان نداشته باشد و درب و پنجره ها را برای چند ساعت بسته نگه دارید.

با توجه به اینکه در روز اسباب کشی رفت آمد در خانه جدید زیاد می باشد و ممکن است پنجره و درها را باز بگذارید ، این کار باعث می شود اثر پذیری سم کاهش یابد پس بهتر است چند روز قبل از اسباب کشی این کار انجام شود و برای تاثیرگذاری بیشتر سم در و پنجره ها را بسته نگه دارید این کار فقط در صورتی امکان پذیر می باشد که هیچ گونه اسباب و اثاثیه ای به منزل جدید جابجا نشده باشد.

بهترین زمان برای انجام سم پاشی
بهترین زمان برای انجام سم پاشی

جلو گیری از  ورود سوسک ها و یا سایر حشرات از مکان قدیم با وسایل شما به مکان جدید

یکی از اساسی ترین راه های جلوگیری از ورود حشرات موذی به مکان جدید ، جلو گیری از ورود سوسک ها و یا سایر حشرات از مکان قدیم با وسایل شما به مکان جدید می باشد.

توجه داشته باشید که تمامی وسایلی که قرار است طی پروسه ی اسباب کشی جابجا شود ، همگی باید قبل از بسته بندی کاملا تمیز شود تا از وجود حشرات و لارو آن ها مصون بمانند.

در صورتی که وسایل شما پیش از بسته بندی و بارگیری به خوبی تمیز و گردگیری نشوند می توانند بهترین مکان برای جایگیری سوسک و دیگر حشرات باشند در صورت نفوذ این حشرات موذی به داخل کارتن های بسته بندی کار خذف و از بین بردن آن ها دو چندان دشوار تر می شود و باعث آلوده کردن وسایل شما می شوند.

پس می توان گفت با تمیز کردن و شستن وسایل خود پیش از اسباب کشی و یا حتی استفاده از حشره کش برای بردن لارو آن ها از ورود حشرات به مکان جدید جلوگیری کرد.

جلو گیری از  ورود سوسک ها و یا سایر حشرات از مکان قدیم با وسایل شما به مکان جدید
جلو گیری از  ورود سوسک ها و یا سایر حشرات از مکان قدیم با وسایل شما به مکان جدید

 تمیز کردن منزل جدید بعد از سم پاشی برای حذف لارو حشرات

وجود حشرات و جانوران موذی در خانه جدید برای همگان غیر قابل تحمل است. تمیز کردن منزل جدید بعد از سم پاشی برای حذف لارو حشرات یکی از راه های اساسی از بین بردن حشرات و جلوگیری از رشد آن ها می باشد.

توصیه می شود قبل از اسباب کشی به خانه جدید ، حتما نظافت کامل آنجا را انجام دهید. چون با وجود سم پاشی کردن ممکن است هنوز تخم  و لارو حشرات در خانه وجود داشته باشد. پس بهتر است تمامی نقاط خانه را با شوینده و پاک کننده های بهداشتی تمیز کنید.

وجود درز یا شکاف در قسمت های مختلف منزل بهترین جایگاه برای رشد حشرات موذی می باشد. شما یاید قبل از اسبتب کشی علاوه بر تمیز کردن خانه جدید تمامی مکان ها را بررسی کنید و در صورت وجود درز یا شکاف در کف یا دیوارهای منزل نسبت به رفع آن ها اقدام کنید تا دیگر فضایی برای رشد و نمو این حشرات باقی نماند. تعمیرات خانه جدید علاوه بر مسدود کردن راه ورود حشرات بر زیبایی منزل شما نیز تاثیر گذار می باشد.

 تمیز کردن منزل جدید بعد از سم پاشی برای حذف لارو حشرات
تمیز کردن منزل جدید بعد از سم پاشی برای حذف لارو حشرات

نحوه جلوگیری از ورود حشرات موذی به خانه جدید قبل از اسباب کشی

رعایت نکات بهداشتی و نظافت کامل تمامی قسمت های خانه یکی از راه های  مهم در نحوه جلوگیری از ورود حشرات موذی به خانه جدید قبل از اسباب کشی به حساب می آید.

در صورتی که در نزدیکی منزل جدید شما یا حتی قسمتی از منزل یا حیاط خانه شما محل تجمع آلودگی و یا زباله  وجود دارد فورا نسبت به پاک سازی آن قسمت اقدام کنید. زیرا وجود چنین مکان هایی سلامتی تمامی افراد خانواده را تهدید می کند و یک مکان مناسب برای رشد حشرات موذی و باکتری ها می باشد.

وجود نم یا رطوبت در منزل می تواند یک مکان مستعد برای رشد لارو حشرات و جانوران موذی در خانه باشد. پس بهتر است قبل از اسباب کشی به منزل جدید تمامی قسمت های منزل مخصوصا سرویس بهداشتی و آشپزخانه ها را از وجود نم و رطوبت بررسی کنید تا در آینده دچار مشکلات بزرگ تر نشوید. بهتر است برای رفع نم و رطوبت منزل خود از افراد متخصص کمک بگیرید. یکی دیگر از راه های جلوگیری از ورود حشرات و جانوران موذی به منزل می توان به استفاده از درز گیر و توری های مخصوص درب و پنجره استفاده کرد.

امیدواریم که این مطلب مفید واقع شده باشد. برای استفاده از خدمات باربری سپند بار می توانید با این باربری تماس بگیرید و در اسرع وقت خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس