ویژگی کارتن های مناسب برای بسته بندی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

ویژگی کارتن های مناسب برای بسته بندی

ویژگی کارتن های مناسب برای بسته بندی

ویژگی کارتن های مناسب برای بسته بندی

انتخاب کارتن مناسب برای بسته بندی اصولی لوازم منزل یکی از مهم ترین فاکتورهای یک اسباب کشی ایمن می باشد. در مقاله زیر به بیان ویژگی کارتن های مناسب برای بسته بندی می پردازیم.

وقتی صحبت از بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل می شود ، تهیه کارتن و جعبه های مقوایی به دلیل تعداد زیاد لوازم برای بسته بندی کردن و آماده کردن آن ها برای حمل و نقل ، به عنوان بزرگ ترین هزینه اسباب کشی شناخته می شوند.

قبل از شروع ماراتن بسته بندی ، این سؤال برای شما هم پیش می آید که کارتن های بسته بندی باید دارای چه ویژگی هایی باشند. شما برای کاهش هزینه های خود می توانید جعبه های بسته بندی دست دوم را از مراکز فروش کارتن های دست دوم یا از طریق سایت های عرضه کننده جعبه و کارتون های دست دوم دریافت کنید.

مطمئنا ، هدف شما از تهیه کارتن های دست دوم این است که در هزینه های خود صرفه جویی کنید ، اما اگر یکی از وسایل شما در حین اسباب کشی به منزل جدید به دلیل وضعیت نامناسب کارتن ها خراب شود و به وسایلی که درون کارتن های بسته بندی شده آسیب برسد باید هزینه ای بیشتر از آنچه که صرفه جویی کرده اید را بابت خسارت وارد شده پرداخت کنید. همچنین اگر تصمیم دارید که از جعبه های بسته بندی با کیفیت عادی استفاده کنید ، خطر تحمل صدمه یا ایجاد خسارت در اموال شما نیز بیشتر می شود. بنابراین ، مراقب باشید که فقط کارتن های مقوایی را در شرایط کلی خوب قرار دارند را تهیه کنید تا از بروز مشکلات بزرگ تر جلوگیری کنید.

 داشتن استحکام و مقاومت کافی کارتن های مناسب بسته بندی

مشخص کردن این که جعبه چقدر مستحکم است دشوار است مگر اینکه بعداً هنگام انجام کار بسته بندی در آزمایش قرار بگیرید. با این وجود ظروف مقوایی که به صورت دست دوم به شما پیشنهاد می شود باید به اندازه کافی محکم و بدون هر گونه سوراخ باشد و قسمت های پاره شده و ضعیف نیز به چشم نیاید. در هنگام خرید کارتون های بسته بندی دسته دوم  نگاهی دقیق تر به درزهای جعبه های بسته بندی بیندازید زیرا آن ها مکان هایی هستند که بسیار سریع فرسوده می شوند.

 داشتن استحکام و مقاومت کافی کارتن های مناسب بسته بندی
داشتن استحکام  کافی کارتن های بسته بندی

 پاکیزگی کارتن های مناسب بسته بندی

یکی از تفاوت های عمده کارتن های بسته بندی جدید و جعبه های مقوایی استفاده شده فقط تمیز بودن آن ها است. جعبه های مقوایی دست دوم را برای بسته بندی لوازم منزل به شما پیشنهاد می شود با دقت بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که آن ها به اندازه کافی تمیز هستند تا خیالتان از بابت کثیف نشدن وسایل آسوده باشد. آلودگی جعبه و کارتون های دست دوم یک مشکل جدی است ، بنابراین اگر شک دارید ، خطر نکنید و نسبت به خرید کارتون های بسته بندی نو اقدام کنید.

 پاکیزگی کارتن های مناسب بسته بندی
پاکیزگی کارتن های بسته بندی

خشک بودن و نداشتن رطوبت کارتن های مناسب بسته بندی

نکته دیگری که باید هنگام بازرسی از جعبه های بسته بندی به آن توجه کرد این است که خشک باشند و عاری از هر گونه رطوبت باشند. کارتن های دارای رطوبت مقاومت بسیار پایینی دارند و با کوچک ترین فشار وارده به آن پاره می شوند. وجود رطوبت باعث رشد قارچ و میکروارگانیسم ها بر روی کارتن می شود در نهایت ، سلامتی شما و اموال با ارزشی که قصد دارید به خانه جدید خود منتقل کنید را به خطر می اندازد ، همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که سلامتی سما بیش از هر چیزی ارزش دارد.

خشک بودن و نداشتن رطوبت کارتن های مناسب بسته بندی
خشک بودن و نداشتن رطوبت کارتن های بسته بندی

متناسب بودن اندازه کارتن های بسته بندی با لوازم

یکی از مهم ترین ویژگی های انتخاب کارتن مناسب برای اسباب کشی متناسب بودن اندازه جعبه های بسته بندی با لوازم می باشد. سعی کنید جعبه های بسته بندی را در نظر داشته باشید که مطابق اندازه اسباب و اثاثیه منزل شما باشند. جعبه های بزرگ باید برای وسایل سبک تر استفاده شوند ، در حالی که وسایل متوسط ​​و کوچ کتر که سنگین ترهستند مانند کتاب را در جعبه و کارتن های کوچک تر نگهداری کنید.

بیشتر افراد با توجه به اینکه دانش کافی در مورد بسته اصولی اثاثیه را ندارند غالباً هنگام بسته بندی ، از این قاعده چشم پوشی می کنند ، چون با رعایت نکردن مطابقت داشتن اندازه کارتن و وسایل مشکلات جدی برای آن ها پیش آمده است.

در صورتی که با بسته بندی ایمن و اصولی لوازم منزل آشنا نیستید شما می توانید از خدمات  ویژه اتوبار سپند بار برای بسته بندی استاندارد و اصولی اثاثیه منزل خود استفاده کنید. باربری سپند با با دارا بودن کادری مجرب و آموزش دیده بسته بندی انواع اسباب و اثاثیه  شما را با دقت بالا و با بهره گیری از کارتون های استاندارد و محکم انجام می دهند.

اندازه کارتن های بسته بندی با لوازم
متناسب بودن اندازه کارتن های بسته بندی

از افرادی که تازه اسباب کشی کرده اند کارتن های مناسب بسته بندی را تهیه کنید.

در پایان هر اسباب کشی جعبه های مقوایی زیادی وجود خواهد داشت که صاحب خانه در سازماندهی آن ها با مشکل مواجه می باشد و مجور هستند آن ها را رها می کند حتی اگر حداقل یک بار دیگر قابل استفاده مجدد باشند. بنابراین ، اگر فردی در همسایگی خود را می شناسید که اخیراً نقل مکان کرده است ، می توانید به سادگی به سراغ آن شخص بروید از دوستان ، همکاران و همسایگان سؤال کنید که آیا جعبه های مقوایی دارند که دیگر نیازی به آن نداشته باشند. اغلب اوقات ، همسایگان با خوشحالی جعبه و کارتون های بسته بندی مورد نظر خود را به شما هدیه می دهند.

تهیه کارتن های دست دوم برای کاهش هزینه اسباب کشی

تهیه کارتون های دست دوم یکی از راه های مناسب برای کاهش هزینه های شما در هنگام اسباب کشی می باشد. توجه داشته باشید که کارتن هایی که تهیه می کنید از لحاظ مقاومت ، استکام و همچنین پاکیزگی و خشک بودن در حد قابل قبول باشند.

اینترنت مکان مناسبی برای پیدا کردن جعبه و کارتن های بسته بندی دست دوم است به شرط آن که افرادی که جعبه و کارتن های بسته بندی دست دوم را می فروشند در منطقه ای باشند که شما زندگی می کنید ، یا قادر باشید با حداقل هزینه حمل و نقل ، آن کارتن های مقوایی را برای شما ارسال کنند. در غیر این صورت ، جستجوی آنلاین  برای یافتن کارتن های دست دوم ارزش وقت و تلاش شما را نخواهد داشت.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس