تکنیک هایی برای بسته بندی اصولی لباس در هنگام اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

تکنیک هایی برای بسته بندی اصولی لباس در هنگام اسباب کشی

تکنیک هایی برای بسته بندی اصولی لباس در هنگام اسباب کشی

تکنیک هایی برای بسته بندی اصولی لباس در هنگام اسباب کشی

در این مقاله تکنیک هایی برای بسته بندی اصولی لباس در هنگام اسباب کشی را برای شما بازگو می کنیم تا در هنگام جمع آوری و بسته بندی لباس های خود دچار سردر گمی نشوید.

یرای اینکه یک اسباب کشی راحت و بی دغدغه داشته باشیم بهتر است برای بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه منزل خود از بهترین وش های بسته بندی و تجهیزات کاربردی و مفید استفاده کنیم.

روش های زیادی برای بسته بندی لباس وجود دارد. آسان و راحت ترین کار قرار دادن کلیه پوشاک و لباس ها در ساک و جعبه های بزرگ ، کارتن یا چمدان می باشد. درست است که این روش آسان ترین راه برای جمع آوری لباس ها می باشد و زمان کمی را برای آن صرف خواهید کرد. اما این روش معایبی نیز دارد و باعث چروک شدن و یا کثیف شدن لباس ها مخصوصا لباس های رسمی مانند کت و شلوار و لباس مجلسی می شود و در عوض باید هزینه زیادی را صرف خشکشویی و اتوکشی آن ها کرد.

حال ما با در اختیار گذاشتن تکنیک های بسته بندی لباس در هنگام اسباب کشی برای شما یک اسباب کشی راحت  آسان را به ارمغان می آوریم.

جداسازی لباس های فصلی

یکی از بهترین راه ها برای سازماندهی مناسب لباس در هنگام اسباب کشی جداسازی لباس های فصلی قبل از بسته بندی می باشد. بهتر است لباس ها را با توجه به خنک  یا گرم بودن آن ها دسته بندی کنید و هر کدام را در جعبه یا کارتن های مختلف قرار دهید. با این روش بعد از اسباب کشی بسته به فصلی که در آن قرار دارید به خوبی می دانید که چه لباس هایی را برای این فصل نیاز دارید و لباس هایی را که به آن ها احتیاج ندارید در انباری یا کمدهای دیگر قرار می دهید.

با توجه به اینکه لباس های تابستانی و بهاری سبک تر و کم حجم تر هستند به راحتی می توانید تعداد زیادی از آن ها را در یک کارتن قرار دهید و برای جای دادن لباس های بیشتر به راحتی آن ها را فشرده کنید اما با این کار این لباس ها چروک می شوند پس بهتر است آن ها را به صورت آویزان شده در کارتون های مخصوص آویزان کنید. لباس های زمستانی و پاییزی با توجه به اینکه ضخیم تر هستند و کمتر چروک می شوند نیازی به آویزان کردن آن ها نیست ، فقط کافیست آن ها را در کارتن یا جهبه های های بسته بندی به صورت مرتب و تا شده قرا دهید.

جداسازی لباس های فصلی
جداسازی لباس های فصلی

جداسازی لباس ها بر اساس حجم و جنس

یکی از راه های بسته بندی بهینه لباس ها جداسازی و بسته بندی لباس ها بر اساس حجم می باشد  توصیه می شود ، لباس های با حجم و سایز بزرگ مانند پلیور ، ژاکت ، کاپشن و لباس های جین را در یک کارتن قرار دهید و تمامی لباس های سایز کوچک را در جعبه های کوچک تر قرار دهید. بهتر است بعد از جداسازی لباس ها برچسب های را با نوشتن محتوای داخل جعبه  بر روی کارتن ها بچسپانید.

بسته بندی لباس های ضروری و پر کاربرد به صورت جداگانه

سعی  کنید در هنگام جداسازی لباس های خود آن دسته از لباس هایی که برای شما کوچک شده است یا لباس هایی که کهنه شده است را در داخل جعبه های بسته بندی قرار ندهید چون این لباس ها دیگر برای شما کاربردی نیستند و فقط فضای زیادی را اشغال می کنند.

با بسته بندی لباس های ضروری و پر کاربرد در جعبه های جداگانه شما در هنگام رسیدن به منزل جددید دسترسی راحت تری به این لباس ها خواهید داشت.

بسته بندی لباس های ضروری و پر کاربرد به صورت جداگانه
بسته بندی لباس های ضروری و پر کاربرد به صورت جداگانه

 انتخاب کارتون های مناسب برای بسته بندی لباس

یکی از مهم ترین فاکتورهای بسته بندی اصولی لباس ها در هنگام اسباب کشی انتخاب کارتون و جعبه های بسته بندی لباس می باشد.

برای بسته بندی لباس هایتان می توانید از ساک و چمدان های خود استفاده کنید با این کار هزینه کمتری را بابت تهیه تجهیزات بسته بندی پرداخت خواهید کرد. اما برای لباس های خاص و گران قیمت خود بهتر است از کارتن های مخصوص مانند کارتن های رگال دار استفاده کنید تا از کثیف شدن و چروک شدن آن ها جلوگیری کنید.

 انتخاب کارتون های مناسب برای بسته بندی لباس
انتخاب کارتون های مناسب برای بسته بندی لباس

استفاده از کارتن رگال دار کمک بزرگی حمل لباس ها  در هنگام جابجایی و اسباب کشی می کند. با وجود این کارتن های مخصوص  دیگر لباس ها در هنگام اسباب کشی  کثیف و چروک نمی شوند و شما می توانید بعد از رسیدن به خانه جدید خود به راحتی لباس ها را از درون کارتن رگال دار به کمدهای خود منتقل کنید. در حقیقت  می توان گفت کارتن های ایستاده و کارتن رگال دار برای  لباس نقش یک کمد که قابلیت جابجایی راحت را دارد ایفا می کند که می توانید با آویزان کردن لباس ها در آن  به صورت ایمن لباس های ارزشمند خود را جابجا کنید. کیسه های وکیوم شده و کاورهای مخصوص لباس نیز یکی از گزینه های مناسب و مقرون به صرفه برای بسته بندی لباس می باشند.

بسته بندی صحیح لباس مجلسی و کت و شلوار

با توجه به اینکه لباس های رسمی مانند کت و شلوار و لباس های مجلسی خانم ها برای آن ها بسیار ارزشمند می باشند مراقبت از آن ها در هنگام اسباب کشی  برای این افراد اهمیت دوچندان دارد. یکی از مطلوب‌ ترین راه های بسته بندی کردن لباس های خاص مانند کت وشلوار و لباس مجلسی استفاده از کاورهای مخصوص خودشان می باشد.

استفاده از کارتن های ایستاده و کارتن های رگال دار نیز گزینه های مناسبی برای آویزان کردن لباس های ازشمند و خاص می باشد ، چرا که از چروک شدن و آسیب دیدن لباس ها در هنگام جابجایی جلوگیری می کند.

بسته بندی صحیح لباس مجلسی و کت و شلوار
بسته بندی صحیح لباس مجلسی و کت و شلوار

انجام بسته بندی لباس به بهترین شیوه در باربری سپند بار

در هر صورتی قادر به بسته بندی لباس های خود نیستید یا با توجه به شرایط کاری خود وقت کافی برای بسته بندی اصولی لباس هایتان را ندارید می توانید برای انجام این کار از پرسنل ماهر و آموزش دیده سپند بار کمک بگیرید.

پرسنل کارآزموده اتوبار سپندبار با استفاده از تکنیک ها و تجهیزات مخصوص بسته بندی لباس اقدامات لازم را در جهت بسته بندی اصولی پوشاک و لباس در هنگام اسباب کشی را برایتان انجام می دهند.

باربری سپند بار با استفاده از تجهیزات مدرن مانند کارتن های رگال دار و کاور های مخصوص لباس و کیسه های پلاستیکی مخصوص بسته بندی لباس ، کار جابجایی لباس های شما را انجام می دهند. کارتن های استفاده شده در اتوبار سپند بار از جنس مقواهای ضخیم و مقاوم جهت اثاث کشی و باربری هستند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس