تلفن تماس 44440426_021

ایمیل sepandbar [at] gmail.com

ساعت کاری 24 ساعته حتی تعطیلات

اتحادیه باربری های تهران

سپند بار > وبلاگ ما > مقالات > اتحادیه باربری های تهران
اتحادیه باربری ها و اتوبار های تهران

اتحادیه باربری های تهران

اتحادیه باربری های تهران که به آن اتحادیه حمل و نقل کالای شهری تهران نیز گفته می شود در خیابان سپه نزدیک میدان حر تاسیس شد.

این اتحادیه از آن زمان تاکنون بر امور حمل و نقل بار نظارت کرده است.

اتحادیه ها سازمان هایی هستند که طیف گسترده ای از گروه های ذی نفع مربوط به یک خدمت خاص را در یک شهر خاص ، جمع می کند.

اتحادیه باربری های تهران طیف گسترده ای از شرکت های حمل و نقل و سایر مشاغل متحد صنعت حمل و نقل را تشکیل می دهد. این اتحادیه برای خدمت و ارتقاء منافع اعضای خود و تقویت آن تشکیل شده است.

اتحادیه باربری تهران

خدمات اتحادیه باربری های تهران

اتحادیه باربری های تهران برای حمایت از محیط زیست و ترویج منافع اعضای خود با سازمان های دولتی و غیردولتی همکاری خواهد کرد.

این اتحادیه علاوه بر اهداف خود ، فعالیت های زیر را نیز انجام می دهد:

بر تحولات صنعت حمل و نقل که بر منافع اعضای آن تأثیر دارد ، نظارت می کند و چگونگی پیشرفت صنعت حمل و نقل را بررسی می کند.

اتحادیه باربری های تهران نماینده شرکت های حمل و نقل است و شرکت های جابجایی و مشاغل ارائه دهنده خدمات مرتبط با جابجایی اسباب و اثاثیه مانند خدمات بسته بندی زیر نظر اتحادیه باربری هستند.

اتحادیه باربری های تهران ، در صورت بروز هر گونه مشکل بین مشتریان و شرکت های حمل و نقل ، در حل مشکلات کمک می کند.

اتحادیه باربری های تهران برای دستیابی به اهداف خود ، ذی نفعان اصلی صنعت حمل و نقل را درگیر و با آن ها همکاری می کند و یک نماینده قابل اعتماد در سازمان های دولتی مرتبط است.

اتحادیه باربری های تهران همچنین به طور فعال در ارتقاء منافع حمل و نقل و ساماندهی حمل کالای تجاری، ساماندهی امور حمل بار اداری و اثاثیه منزل فعالیت دارد.

نظارت بر کلیه فعالیت ها ، قوانین ، سیاست ها و رویدادهایی که در صنعت حمل و نقل جاده ای تأثیر می گذارد ، از دیگر وظایف این اتحادیه است.
آموزش ارتقاء شایستگی های حرفه ای ، ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده و اطمینان از رعایت استانداردهای آموزش حمل و نقل جاده ای با قوانین بین المللی نیز جزو فعالیت های اتحادیه باربری تهران می باشد.

اتحادیه باربری داران در تهران
اتحادیه باربری داران در تهران

تماس با اتحادیه باربری تهران:

در صورتی که از خدمات یکی از باربری ها در شهر تهران استفاده کردید و از باربری شکایت داشتید می ‌توانید با یکی از شماره های اتحادیه تماس بگیرید و شکایت خود را مطرح کنید.

لازم به ذکر است که  تلفن های تماس اتحادیه که به امور حمل و نقل بار می پردازد به شرح زیر می باشد.

قیمت و تعرفه های اتحادیه باربری های تهران:

شرکت های حمل و نقل اسباب و اثاثیه باید طبق قیمت و تعرفه های اعلام شده توسط اتحادیه باربری های تهران که نهادی ناظر در این زمینه است فعالیت کنند.

تعرفه های اتحادیه باربری تهران برای تمام باربری های عضو یکسان است این تعرفه ها طبق قوانین و فرمول های خاصی محاسبه می شود.

قیمت های اتحادیه با توجه به نوع خودروهای حمل بار و بر اساس مسافت طی شده و هزینه ی کارگر و خدمات اضافی که انجام می شود محاسبه می شود به طوری که هرچه حجم کار بیشتر باشد تعرفه ها بالاتر خواهد بود.

این اتحادیه باربری ها را ملزم به پیروی از دستورالعمل ها و قوانین مختلف می کند.

قوانین اتحادیه باربری های تهران

این اتحادیه بر شرکت های حمل و نقلی که عضو آن هستند خود نظارت می کند.

اتحادیه حمل و نقل تهران دارای مدیر ، نایب رئیس ، دبیر و بازرس است.

اتحادیه موظف است یک بررسی کامل انجام دهد. این بررسی باید توسط رئیس اتحادیه محلی یا نماینده دیگری از اتحادیه انجام شود.

این اتحادیه با نظارت مداوم بر خدماتی که باربری های عضو ارائه می دهند منافع و حقوق مشتریان و شرکت های حمل و نقل بار را تامین می کند.

این اتحادیه برای حفظ منافع مشتریان قوانینی را وضع کرده است که برای حفظ ایمنی اسباب و اثاثیه در طول پروسه جابجایی آن ها لازم است انجام شود.

در صورتی که در طی پروسه ی حمل وسایل ، اسباب و اثاثیه آسیب ببینند ، شرکت ارائه دهنده خدمات جابجایی بار موظف است خسارت وارد شده را جبران نماید.

شماره تلفن اتحادیه باربری در تهران

عضویت باربری سپندبار در اتحادیه باربری های تهران

عضویت شرکت های حمل و نقل در اتحادیه باربری ها بسیار مهم است زیرا عضو شدن این باربری ها به منزله این است که آن ها این قوانین و استانداردها را به خوبی رعایت می کنند و رفتارهای آن ها زیر نظر اتحادیه است.

شرکت های حمل و نقل که از این اتحادیه مجوز های لازم را دریافت کرده اند ، کلیه فعالیت های آن ها توسط اتحادیه رصد می شود و نرخ های آن ها طبق قیمت های اتحادیه است.

توصیه می شود از خدمات باربری استفاده کنید که دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران هستند کلیه قوانین و استانداردهای این اتحادیه را رعایت می کنند.

شرکت اتوبار سپند بار با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران خدمات متمایزی را در زمینه اسباب کشی ارائه می کند.

اتوبار سپندبار ، دارای مجوز رسمی از سوی اتحادیه باربری های تهران می باشد.

نقش اتحادیه باربری های تهران در حمل و نقل اثاثیه

امروز شرکت های حمل و نقل بسیاری مشغول خدمت رسانی به شهروندان هستند.

اتحادیه باربری های تهران از منافع اعضای خود محافظت می کند. این اتحادیه فعالیت های مرتبط با حمل و نقل را انجام می دهد که برای اعضای آن مفید و سودمند است.

این اتحادیه به طور کلی نقش پر رنگی را در ارتقاء منافع حمل و نقل ایفا خواهد کرد. برای این کار ، اتحادیه باربری های تهران با سایر سازمان های مرتبط همکاری و مشارکت فعال خواهد کرد.

 این اتحادیه برای حمایت از منافع گسترده باربری ها همکاری نزدیکی با ارگان ها خواهد داشت. صدور پروانه کسب و هدایت آنان برای اخذ پروانه کسب ، از کارهایی است که این اتحادیه انجام می دهد.

اکنون بسیاری از باربری های معتبر از جمله باربری سپندبار به این اتحادیه پیوسته اند و پروانه کسب اخذ کرده اند.

شرکت حمل و نقل سپندبار دارای مجوز و پروانه کسب از اتحادیه باربری های تهران است.

اتحادیه باربری های تهران استانداردهایی را که توسط شرکت های عضو صنعت باربری خود ضروری به نظر می رسد ، وضع می کند. این شامل تجدید نظر ، یا پیشنهاد و تهیه استانداردهای جدید است.

خدمات مقرون به صرفه باربری سپندبار

باربری سپندبار چندین سال است که در زمینه حمل و نقل اسباب و اثاثیه مشغول به کار است. در طی این مدت ، به مشتریان زیادی خدمت کرده است.

با کمک پرسنل آموزش دیده حرفه ای و کامیون های مجهز ، کارها برای مشتریان بسیار ساده تر خواهد شد. این باربری با داشتن یکی از عادلانه ترین و بهترین نرخ ها ، خدمات باکیفیتی را ارائه می دهند.

به خاطر داشته باشید که چندین متغیر وجود دارد که باعث افزایش قیمت می شوند.  در باربری سپندبار هیچ هزینه ی پنهان اضافی اعمال نمی شود. بسیاری از رقبای این باربری ، نرخ های پایین را تبلیغ می کنند و بسیاری از هزینه های اضافی از جمله ، هزینه سوخت و سایر هزینه ها دیگر را به صورتحساب اضافه می کنند.

اتحادیه اتوبار و باربری

بیمه اتحادیه باربری تهران

در هنگام استفاده از خدمات حمل و نقل ، بیمه حمل و نقل به شما امکان می دهد بسته های شما به صورت ایمن جابجا شود. با بیمه ی باربری شما مطمئن می شوید که محموله شما در برابر همه خطرات محافظت می شود.

در اتوبار سپندبار ، به منظور تضمین ایمنی وسایل ، بیمه حمل و نقل رایگان ارائه می شود. این شرکت کالاهای گران قیمت را با پشتیبانی بیمه حمل می کند.

هنگام استفاده از خدمات اتوبار سپندبار ، می توانید گزینه های مختلف بیمه را انتخاب کنید.

این باربری اسباب و اثاثیه را بیمه می کند زیرا هیچ کس نمی داند چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد. با بیمه ، وسایل شما در صورت گم شدن ، آسیب دیدن یا به سرقت رفتن تحت پوشش قرار می گیرند.

خدمات قابل اعتماد باربری سپندبار

دقت و قابلیت اطمینان خدمات به مشتری می تواند باعث ایجاد اعتبار شود.

 شفاف سازی در مورد خدمات نیز می تواند باعث اعتبار شرکت ها شود.

با استفاده از خدمات این باربری اطمینان حاصل می شود که نیازهای مشتریان برآورده می شود.

قابلیت اطمینان و دقت در خدمات و اعتبار این شرکت به دلیل این است که این باربری عضو اتحادیه باربری های تهران است.

باربری سپندبار یک شرکت حمل و نقل اسباب و اثاثیه پویا است که برای بهتر شدن این صنعت تلاش می کند.

خدمات سپندبار

اگر به تنهایی به فکر جابجایی وسایل هستید ، دیر یا زود متوجه خواهید شد که دچار اشتباه شده اید. وقتی میزان کل وقت و انرژی تلف شده را در کل فرآیند جابجایی اسباب و اثاثیه در نظر بگیرید ، متوجه خواهید شد که انتخاب خدمات جابجایی حرفه ای با سپندبار کاری هوشمندانه است که باید انجام شود.
دلایلی وجود دارد که باید یک شرکت حرفه ای استخدام کنید.
بسیاری سعی می کنند خانه های خود را به تنهایی جابجا کنند و با یک مشکل بزرگ روبرو می شوند. به همین دلیل است که شما باید استخدام افراد واجد شرایط حرفه ای در سپندبار را انجام دهید.

جابجایی اسباب و اثاثیه دردسرهای زیادی را شامل می شود و می تواند یک چالش بزرگ باشد. در صورتی که برای جابجایی اسباب و اثاثیه سپندبار را انتخاب کنید تجربه جابجایی اسباب و اثاثیه بدون دردسر برای مشتریان به ارمغان می آید.

کادر آموزش دیده این باربری به طور منظم کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که تمام وسایل از یک نقطه به نقطه دیگر بدون هیچ گونه مشکلی منتقل می شوند.

فرآیند جابجایی

این باربری سال های زیادی است که روند جابجایی اسباب و اثاثیه را توسعه داده اند. تمرکز آن ها روی راحتی و سهولت مشتریان است. آن ها به مردم کمک می کنند تا کلیه مراحل حمل و نقل ، درون شهری و برون شهری انجام شود.

فرآیند جابجایی اسباب و اثاثیه پیچیده است و شامل مراحلی است که به اختصار بیان می شود.

    بسته بندی و باز کردن بسته بندی:

وسایل زیادی در خانه شما باید وجود داشته باشد که نیاز به مراقبت ویژه دارند. ما این را درک می کنیم و به همین دلیل است که تکنسین های ما مجهز به جعبه های بسته بندی مناسب هستند تا اطمینان حاصل شود که هیچ یک از وسایل شما آسیب نمی بینند و خراب نمی شود. ما توجه زیادی به بسته بندی و باز کردن بسته بندی می کنیم.

    بارگیری و تخلیه:

بارگیری و تخلیه بخش دیگری از فرآیند جابجایی است که در صورت اشتباه می تواند به اسباب و اثاثیه آسیب وارد کند. پرسنل ما متخصص هستند و به جزئیات توجه می کنند. در هر مرحله از راه ، هدف ما حفظ امنیت وسایل مشتریان است.

 مونتاژ و جداسازی:
تختخواب ، رایانه ، یخچال و تلویزیون قبل از بسته بندی برای جابجایی اسباب و اثاثیه باید جدا شوند. این وسایل باید مجدداً در خانه جدید مونتاژ و سرهم شوند. باربری سپندبار زیر نظر اتحادیه باربری های تهران همه این کارها را انجام می دهد.

مزایای استفاده از خدمات سپندبار

هدف سپندبار رضایت مشتری ها از خدمات آن ها است. در اینجا برخی از مزایایی که بهترین انتخاب را در اختیار مشتریان قرار می دهد ، آورده شده است.

صرفه جویی در وقت و انرژی

بسته بندی اسباب و اثاثیه و جابجایی آن ها می تواند روزها طول بکشد. به عنوان یک تیم متخصص در جابجایی اسباب و اثاثیه ، انجام کارهای سخت را به ما واگذار کنید و در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.

دقت و تخصص
هنگامی که شما تصمیم به استخدام یک شرکت حمل و نقل حرفه ای مانند سپندبار که زیر نظر اتحادیه باربری های تهران فعالیت می کند گرفتید ، می توانید مطمئن باشید که همه چیز با دقت و تخصص انجام می شود. کارکنان این اتوبار وسایل شما را به روشی که به بهترین وجه مناسب با ایمنی آن ها باشد ، بسته بندی می کنند. آن ها تلویزیون ، رایانه و سایر تجهیزات الکترونیکی را با تخصص جدا می کنند و دوباره آن ها را در خانه جدید مونتاژ می کنند. بارگیری نیز با کمال دقت انجام می شود.

همه این کارها به خاطر این انجام می شود تا یک تجربه حرفه ای جابجایی اسباب و اثاثیه به شما ارائه شود.
جابجایی اسباب و اثاثیه بدون استرس
اگر کار حمل و نقل اثاثیه را به تنهایی انجام دهید ، کل روند می تواند استرس زا باشد. استخدام شرکت های حمل و نقل حرفه ای به شما امکان می دهد تا به متخصصان اجازه دهید تا مسئولیت خود را به درستی انجام دهند. اگر یک جابجایی اسباب و اثاثیه بدون استرس مورد نظر شما باشد ، پس استفاده از خدمات سپندبار بهترین انتخاب است.
حمل و نقل سفارشی
ما با هر پروژه حمل و نقل متفاوت رفتار می کنیم زیرا می دانیم که مشتریان ما به خدمات سفارشی نیاز دارند. بنابراین اگر دستورالعمل خاصی نیاز دارید به ما اطلاع دهید. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا یک جابجایی سفارشی را برای شما فراهم کنیم.
جابجایی ساده و سریع
ما به عنوان یک شرکت حرفه ای دوست داریم همه چیز را ساده و بدون دردسر انجام دهیم. ما همیشه از بهترین مواد بسته بندی با بهترین کیفیت استفاده می کنیم. کارکنان ما در زمینه بسته بندی ، بارگیری و مونتاژ وسایل خانگی به خوبی آموزش دیده اند. وسایل نقلیه ما به طور منظم سرویس می شوند تا مشکلی در مسیر ایجاد نشود.

شبکه گسترده
شبکه ما یک شبکه بزرگ است و این بدان معنی است که ما کنترل بسیاری بر عملکرد وسایل نقلیه و جابجایی اسباب و اثاثیه خود داریم.

ایمنی وسایل
در هر مرحله از پروسه جابجایی ، ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که به وسایل شما آسیب نمی رسد. ما از بهترین مواد بسته بندی استفاده می کنیم تا عملا فرصتی برای خراب شدن یا آسیب دیدن وسایل شما وجود نداشته باشد.
با استفاده از خدمات جابجایی اثاثیه ، می توانید اطمینان داشته باشید که جابجایی بدون هیچ زحمتی انجام می شود. ما در کارهایی که انجام می دهیم متخصص هستیم و نامی هستیم که می توانید به آن اعتماد کنید.

شماره تلفن اتحادیه باربری های تهران چند است؟

برای دریافت شماره اتحادیه ها باربری های تهران لطفا وارد وب سایت شوید

از کجا بدانیم که یک باربری زیر نظر اتحادیه است؟

با تماس با اتحادیه باربری های تهران می توانید متوجه شوید که چه باربری زیر نظر اتحادیه است

آدرس اتحادیه باربری های تهران کجاست؟

در این محتوا به صورت جامع و کامل آدرس و شماره تلفن های اتحادیه باربری های تهران درج شده است

16 thoughts on “اتحادیه باربری های تهران

 1. ممنون بابت اطلاعاتی که به اشتراک گذاشتید واقعا برام مفید واقع شد ، به دنبال اطلاعاتی در مورد اتحادیه باربری های تهران بودم که با وجود شرکت شما این کار میسر شد ممنونم

  1. درود بر شما خواهش میکنم ، هدف ما اطلاع رسانی در خصوص اتحادیه باربری داران تهران و ارائه خدمات باربری در تهران است

  1. سلام و احترام خواهش میکنم امیدوارم که مطلب اتحادیه باربری تهران مورد تایید شما قرار گرفته باشه

 2. مرسی از شرکت سپند بار برای ارائه سرویس دهی خدمات خوب باربری محتوایی که در خصوص اتحادیه باربری های تهران در سایت درج نمودید واقعا مورد تایید بنده هست از شما متشکرم

  1. سلام و احترام خواهش میکنم امیدوارم که در صنف باربری توانسته باشیم بهترین خدمات اثاث کشی را به شما ارائه دهیم

 3. مرسی از سرویس دهی شرکت سپند بار ، میخواستم بپرسم آدرس اتحادیه باربری داران استان تهران کجا هستش ممنون پاسخ رو به ایمیل بنده ارسال کنید ، متشکرم

  1. سلام و درود آدرس اتحادیه باربری های تهران برای شما ارسال شد ، از اینکه نظرتون رو درج کنید ممنونم

 4. مطمنا خدماتی که باربری و اتوبارهایی که در تهران ارائه میدن میتونن به صورت آزاد کاری خدمات اثاث کشی رو انجام بدن اما شرکت هایی که اتحادیه باربری های تهران ارائه خدمات اثاث کشی رو انجام میدن میتونه خیلی متفاوت تر باشه

 5. اتحادیه شرکت های باربری در تهران به چه صورتی خدمات اسباب کشی رو انجام میدن؟ آیا کل شرکت هایی که تو اینترنت هستن زیر نظر اتحادیه هستند ؟

  1. برای دریافت مشاوره لطفا با شماره اتحادیه باربری های تهران تماس بگیرید در بالا شماره های اتحادیه اتوبارهای تهران درج شده است

 6. ممنونم مطلب خیلی خوبی بود تشکر از باربری سپند بار برای ارائه محتوای کامل و جامع اتحادیه باربری های تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *