نکات اساسی در مورد روز اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکات اساسی در مورد روز اسباب کشی

نکات اساسی در مورد روز اسباب کشی

نکات اساسی در مورد روز اسباب کشی

در صورتی که تمایل دارید اطلاعاتی را درباره نکات اساسی در مورد روز اسباب کشی کسب کنید ، این مطلب را دنبال کنید تا با آن آشنا شوید.

اگر کارتن های شما بسته بندی شده است و شما آماده هستید تا اسباب کشی کنید و پرسنل باربری در راه هستند ، چه کاری می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که روز اسباب کشی بدون هیچ مشکلی پیش می رود؟ در اینجا نکاتی آورده شده است که به شما کمک می کند در روز اسباب کشی مشکلات کمتری داشته باشید:

۱- یک نقشه تهیه کنید.

دانستن اینکه دقیقاً هنگام ورود به منزل جدید خود دقیقاً در چه جاهایی باید وسایل شما قرار گیرد ، مانع از جابجایی دوبار وسایل شما خواهد شد. این امر می تواند با ترسیم یک نقشه طرح ریزی شده ، یا با ایجاد یک برنامه طبقه بندی دیجیتال با استفاده از برنامه هایی مانند Excel یا Google Sheets انجام شود.

نکته راهنما: به جای توصیف وسایل ، به هر قطعه شماره ای اختصاص دهید ، سپس با نوشتن آن روی یک تکه کاغذ و چسباندن آن به پوشش محافظ ، آن را شماره گذاری کنید. این به شما و نقل مکان کنندگان کمک می کند تا دقیقاً بدانند که اسباب و اثاثیه را کجا بگذارند.

۲- از وسایل خود لیست بگیرید.

موجودی لیست خود را با فهرست کردن وسایل ، شروع کنید. سپس در حالی که کارتن های خود را بسته بندی می کنید ، از همه موارد موجود در هر کارتن لیستی را تهیه کنید. در روز اسباب کشی ، هر مورد را چک کنید و لیست را کنار بگذارید ، زیرا می بینید که روی کامیون اسباب کشی بارگیری شده است  و بار دیگر وقتی که بار آن را می بینید بار دیگر بارگیری می شود.

نکته مهم: همان طور که بسته بندی می کنید ، از وسایل خود ، به ویژه عتیقه ، آثار هنری و قطعات با ارزش ، عکس بگیرید. در صورت از بین رفتن یا آسیب دیدن هر چیزی ، به این عکس ها احتیاج خواهید داشت.

از وسایل خود لیست بگیرید.
در روز اسباب کشی از وسایل خود لیست بگیرید.

۳- اطمینان حاصل کنید که همه چیز آماده است.

تمام مبلمان و صندوق های شما قبل از رسیدن جابجایی شما باید آماده بارگیری شوند. بیشتر افراد در حال برنامه ریزی هستند و همیشه وقت لازم برای صبر کردن یا کمک به شما در  زمان حمل و نقل ندارند. آن ها در آنجا هستند تا وسایل شما را به سرعت بارگیری کنند ، بنابراین باید از قبل آماده شده باشید. در صورت امکان ، داشتن وسایل سنگین در نزدیکی درب بسیار مفید است زیرا باعث صرفه جویی در زمان استفاده کنندگان می شود. همچنین ایده خوبی است که بخواهید ابتدا این وسایل سنگین وارد کامیون شوند (وسایل سنگین باید در قسمت پایین باشد تا از آسیب دیدن کارتن ها یا سایر موارد جلوگیری شود). اگر به پرسنل باربری به صورت ساعتی پرداخت می کنید ، آماده بودن همه چیز قبل از رسیدن آن ها نیز می تواند اندکی در هزینه شما پس انداز کند.

۴- اگر حیوانات خانگی دارید ، آن ها را در روز اسباب کشی در جای امن بگذارید.

برای جلوگیری از هرگونه صدمه ، حیوان خانگی خود را در مکانی امن قرار دهید و یا آن ها را به خانواده یا دوستان خود بسپارید. اگر آن ها را در یک اتاق امن قرار داده اید ، به آن ها گوشزد کنید و درب آن اتاق را برچسب بزنید تا افرادی که کار اسباب کشی را انجام می دهند قبل از اینکه به طور تصادفی در را باز کنند ، آگاه باشند و به حیوان خانگی آسیب نرسانند. به این ترتیب ، شما می توانید بدون نگرانی در مورد حیوانات خانگی خود روی اسباب کشی خود متمرکز شوید.

۵- مطمئن شوید که در روز اسباب کشی مکانی برای پارک کامیون وجود دارد.

رانندگان شما باید از وضعیت پارکینگ یا هرگونه مقررات مربوط به کامیون در خانه خود مطلع شوند. در صورتی که در یک شهرک زندگی می کنید ، از همسایگان خود بخواهید که ماشین های خود را جابجا کنند تا کامیون یا وانت بتواند تا جلو درب منزل برسد. در صورتی که در یک آپارتمان زندگی می کنید ، از مدیر ساختمان خود بخواهید که ماشین ها را طوری پارک کنند که مزاحمتی برای شما ایجاد نشود.

مطمئن شوید که مکانی برای پارک کامیون وجود دارد.
مطمئن شوید که مکانی برای پارک کامیون وجود دارد.

۶- مواد ضروری را جداگانه نگه دارید.

چند مورد وجود دارد که باید در روز اسباب کشی آن را انجام دهید. کنار گذاشتن وسایل ضروری و همچنین یک کیف وسایل شخصی که در طی ۲۴-۴۸ ساعت اول اسباب کشی خود به آن نیاز دارید می توانید به حداقل رساندن استرس در اسباب کشی کمک کند .

۷- در روز اسباب کشی همه چیز را برچسب گذاری کنید.

کارتن های شما باید به وضوح برچسب گذاری شده باشند. این به تخلیه آسان تر جابجایی های شما کمک می کند و باز کردن آن را برای شما راحت تر خواهد کرد.

همه چیز را برچسب گذاری کنید.
همه اثاثیه را برچسب گذاری کنید.

۸- اشیاء با ارزش خود را خودتان جابجا کنید.

هر کالای مخصوصاً با ارزش ، یا شکننده را درون یک کارتن جداگانه بسته بندی کرده و این وسایل را با خود در وسیله نقلیه شخصی خود حمل کنید. با حمل کردن آن ها ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد مجموعه مورد علاقه خود در مسیر جدید به خانه جدید خود ندارید.

اشیاء با ارزش خود را خودتان جابجا کنید.
در روز اسباب کشی اشیاء با ارزش خود را خودتان جابجا کنید.

۹- از رایانه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

فایل های دیجیتالی مهم خود را در خطر نیاندازید. قبل از جابجایی از هارد دیسک خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. در شرایطی که اتفاقی در هنگام انتقال رخ می دهد ، دیگر امکان بازیابی آن ها وجود ندارد.

نتیجه گیری کلی

مهم نیست که چقدر برنامه ریزی دارید و چقدر آماده هستید ، روز اسباب کشی همیشه استرس زا است. این نکات می تواند به حداقل رساندن استرس شما کمک کند و با رعایت آن ها اطمینان حاصل می شود که روز اسباب کشی شما به آسانی پیش می رود. در باربری سپند بار ، کلیه خدمات بسته بندی ، جابجایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه با رعایت استانداردهای لازم و با قیمت مقرون به صرفه انجام می شود.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس